עורך דין תאונות דרכים

במידה ועברתם תאונת דרכים, ואף נפגעתם, נפשית או פיסית, קודם כל, תדאגו לקבל טיפול רפואי לאלתר. הצעד השני הנבון יהיה לשכור את שירותיו של עורך דין תאונות דרכים מומחה אשר יסייע לכם במאבק לקבלת הפיצוי הכספי המרבי, לשם כיסוי הוצאות רפואיות כעת ובעתיד. אין זה נבון לנסות ולהתמודד עם תביעת תאונת דרכים לבדכם מול חברות הביטוח החזקות עם תקציבי ענק וסוללת עורכי דין מנוסים ומקצועים, קיימים המון חוקים או דרכים שנסתרות מבינתכם, מכאן הסיכוי לזכות בפיצוי הכספי שמגיע לכם יורד משמעותית

עורך הדין תאונות דרכים מומחה בתחום, יגן על הזכויות שמגיעות לכם, ויילחם עבורכם במשך כל התהליך התביעה. אף במידה ותסכימו להגיע לפשרה, והן במידה ותמשיכו להילחם בין כותלי בית המשפט.

car accident 1.jpg

איך עורך דין תאונות דרכים יסייע בחיזוק התביעה שלכם?


למרבית בני האדם, שחוו תאונת דרכים, אין את המשאבים הנדרשים לשם בניית וחיזוק תיק תביעת תאונת הדרכים שלהם. רק עורך דין תאונות דרכים יכול, באמצעות הניסיון המשפטי והידע המקצועי שצבר, להוביל אתכם למומחים לשיקום מתאונות דרכים, למומחים רפואיים, ולכל מומחה שיכול לספק לכם חוות דעת של מומחה, שתתמוך במצב הרפואי שלכם, ותחזק את התביעה שלכם. כל המשאבים הללו חשובים בהתמודדות בבית משפט ואל מול חברת הביטוח.

כיצד עורך דין תאונות דרכים יחשב את הפיצוי שמגיע לכם?

קודם כל, עורך דין תאונות דרכים יבחן באם נגרם לכם נזק בשל תאונת דרכים על פי חוק הפלת"ד מה שבוודאי אינכם יכולים לעשות לבד. כמו כן, הוא יחשב את הפיצוי שמגיע לכם בשקלול הנזק הרגשי כתוצאה מהסבל שאתם חווים ושעוד תחוו. הוא גם יבחן אפשרות של נזק נפשי, שלא תמיד מי שעובר תאונת דרכים מודע לו, ולעתים המצב הנפשי עלול להתדרדר בשלב מאוחר יותר. עורך הדין ייקח בחשבון אף את ההוצאות הרפואיות בהווה ובעתיד, שקשורות למצב בריאותכם, כמו גם את השכר מהעבודה שהפסדתם בשל חוסר יכולתכם לשוב למקום העבודה, וכיוצא בזאת.

עורך דין תאונות דרכים מנוסה יכול למנוע מכם להתפשר יותר מדי מוקדם -

נציגי חברת הביטוח לא בוחלים באמצעים, ומה שמניע אותם הוא להחתים אתכם, כמה שיותר מהר, על הסכם פשרה. בלשון המעטה – מדובר בטעות ענקית. אף אחד אינו יכול לנבא את המצב הבריאותי שלכם בעתיד, ועם הזמן יתכן שיתברר שאתם סובלים מבעיות רבות, לרבות מנכות. הגעה לפשרה, ללא ידיעה מספקת של השלכות הפגיעה שלכם או כושר יכולת העבודה שלכם, עשויה לפגוע בשיפוי שתוכלו לקבל עם ייצוג עורך הדין המתאים, לכיסוי הוצאות בריאותיות בעתיד. כל סיבוך אפשרי, המלווה בהרבה כסף, יסוכל במקרים שבהם תתפשרו עם חברת הביטוח, ללא הייעוץ המתאים.

בנוסף לכך, נציגי חברת הביטוח יכולים לבקש ממכם לתת הצהרה מוקלטת או בכתב על התאונה שעברתם. במידה ותגלו אינפורמציה שעשויה להזיק לכם בתביעה, הם עשויים להשתמש בה כנגדכם, על מנת להימנע מתשלום. ידוע כי חברות הביטוח נוהגות להשתמש בטקטיקות כאלו, בפרט כאשר הן מגלות שעוד לא התייעצתם או שכרתם את שירותיו של עורך דין תאונות דרכים. היא לא בוחלת באמצעים, וייתכן שתישאלו שאלות מכשילות, אשר יוציאו את התשובות שתענו מהקשרן. אל תיפלו בפח. שלחו את נציגי חברת הביטוח לשוחח עם עורך הדין שלכם, או לפחות תדאגו לשוחח עמם תוך כדי הדרכה של עורך דין לתאונות דרכים.

car accident 2.jpg

מצאו עורך דין תאונות דרכים שלא יחייב אתכם לשלם בעד פגישת הייעוץ -

יש כיום עורכי דין לתאונות דרכים ישרים והגונים. כדאי שתמצאו עורך דין תאונות דרכים, שלא יחייב אתכם לשלם עבור פגישת הייעוץ הראשונה. זאת ועוד, עורכי דין לתאונות דרכים כפופים לחוקי לשכת עורכי הדין, כך שתשלום שכר הטרחה מבוסס על פי הצלחה בלבד - מה שמדרבן את עורכי הדין להילחם בכל דרך אפשרית למענכם, ולמצות את הדין, עד כמה שניתן.

עורך דין תאונות דרכים ינחה אתכם כיצד לאסוף את הראיות שיסייעו לכם בתביעה -

מרבית בני האדם, לאחר שהם נפגעים בתאונת דרכים, לא יודעים בדיוק איזה מסמכים לאסוף. בדיוק בשביל זה יש לשכור את שירותיו הנאמנים של עורך דין תאונות דרכים או עורך דין תאונות אופנוע - הוא ינחה אתכם איזה ראיות עליכם לאסוף, כדי שהתביעה שלכם תהיה מבוססת וחזקה יותר. בין הנחיותיו תמצאו – עדויות של עדים לתאונת דרכים, דו"ח משטרה מקיף על התאונה, תמונות מזירת התאונה, של הכביש או של הרכבים שהיו מעורבים בתאונת הדרכים, צילומים של מצלמות אבטחה ותיעוד של טלפונים ניידים. רשומות רפואיות שמתעדות את הפציעות שלכם, הוצאות כספיות על תרופות, ביקורים או טיפולים רפואיים, תלושי שכר אחרונים, ובמידה וקיבלתם נכות מן המוסד לביטוח לאומי – את כל המסמכים של הוועדות הרפואיות, ההחלטה ופירוט הנכות. לא תמיד ניתן לקבל את כל שנאמר לעיל, ללא זימון כחוק.

עורך דין תאונות דרכים – אריאלה גפן משרד עורכי דין

עו"ד אריאלה גפן צברה את הניסיון המשפטי הרב שלה בייצוג משפטי חברות הביטוח הגדולות בישראל כעורכת דין בכירה בתביעות תאונות דרכים מורכבות וקשות, ללא ספק ניסיון זה מהווה יתרון מהותי ללקוחות המשרד שכן עו"ד אריאלה גפן מכירה היטב את דרכי הפעולה שבהן נוקטות חברות הביטוח על מנת לדחות את תביעת תאונת הדרכים, והיא תדע להדריך אותך איך להימנע מטעויות ולפעול נכון מול חברות הביטוח על מנת לזכות בתביעה ופיצוי כספי מרבי.

עם ניסיון של מעל 20 שנה כעו"ד תאונות דרכים ולאחר שייצגה באלפי תיקי תאונת דרכים בתחום הנזיקין, רתמה עו"ד אריאלה גפן לטובת משרד עורכי דין נזיקין עם פריסה ארצית רחבה שהקימה על מנת לשרת את נפגעי תאונות הדרכים מול חברות הביטוח הגדולות בישראל אשר יעשו ככל שביכולתן להוריד את סכום הפיצוי הכספי שמגיע לנפגע תאונת הדרכים.

אם נפגעת בתאונת דרכים, אל תקחו סיכון מיותר מול חברות הביטוח שיפגעו לכם בסיכוי התביעה ובפיצוי הכספי, פנו עוד היום לעו"ד אריאלה גפן לקבלת ייעוץ משפטי ממוקד ונכון ללא עלות וללא התחייבות.

טלפון 0733-752-766

אתר https://gefen-law.com
 
למעלה