עופר לוי

מצב
הנושא נעול.

oren*

New member
היי יניב, יכול להיות שפיספסת את

חובב המפרקיות
היום בקו 90 עבדה מפרקית 437 כל היום לתשומת לבך
היי יניב, יכול להיות שפיספסת את
ההודעה שכתבתי אתמול בלילה, אבל בבקשה נסה להימנע מכתיבת הודעות אישיות לחברי הפורום. ההודעות הללו חסרות משמעות עבור שאר החברים וזורקות החוצה הודעות אחרות. תודה ושבת שלום

יצחקA

New member
יניב, אני חוזר על השאלה ששאלתי

חובב המפרקיות
היום בקו 90 עבדה מפרקית 437 כל היום לתשומת לבך
אתמול-במידה ופיספסת. איפה אפשר לראות את המפרקיות 200-240. (חוץ מ 214 שקיימת במוסך שיכון ",דן"). בעיקר מעניין אותי איפה נמצא 200 (אם נמצא). תודה.

תשובה לשאלה

אתמול-במידה ופיספסת. איפה אפשר לראות את המפרקיות 200-240. (חוץ מ 214 שקיימת במוסך שיכון ",דן"). בעיקר מעניין אותי איפה נמצא 200 (אם נמצא). תודה.
תשובה לשאלה
גם 220 נמצאת בשיכון דן אי אפשר לראות את המפרקיות שבקשת הם נמכרו חלק למגורים חלק למחסנים וחלק למפעלי מחזור תעשיה ואלומיניום בלילה אני אשלח בסורק כ 40 תמונות ובניהם ה 200 בשלמותה

יצחקA

New member
יניב - תודה על המידע. עכשיו אני

תשובה לשאלה
גם 220 נמצאת בשיכון דן אי אפשר לראות את המפרקיות שבקשת הם נמכרו חלק למגורים חלק למחסנים וחלק למפעלי מחזור תעשיה ואלומיניום בלילה אני אשלח בסורק כ 40 תמונות ובניהם ה 200 בשלמותה
יניב - תודה על המידע. עכשיו אני
יודע איפה הם נמצאים... האם תוכל בבקשה להעלות תמונה של 200 ושל 201-209 לפורום? אני אשמח מאד לראות את 200 שוב. תודה רבה רבה רבה - איציק

תודה רבה יניב

עופר לוי
מסוף כרמלית החבר שלך עופר לוי עבד היום בקו 4 עם 7263
תודה רבה יניב
הוא עבר לקו, או שמבצע טורים מזדמנים? אגב, למה הכניסו מפרקית על 90 - לא היו מכונות אחרות, או שהיה עומס? נ.ב. בוא נעבור למסרים אישיים, כי באמת חבל על שאר ההודעות...

מצב
הנושא נעול.
למעלה