עומס

efroch99

New member
עומס

חוזרת הביתה מאוחר אחרי יום שעבדתי בו יותר מדי; אכלתי בו מעט מדי; מרגישה מרוטה, לא הספקתי לעשות את הדברים שרציתי לעשות בשבילי. חוזרת הביתה וכל מה שאני רוצה זה להוריד את "בגדי העבודה" ולהכנס לסמרטוטי הבית, לאכול משהו, לשבת קצת בשקט עם עצמי ולשחרר קיטור. את החתולים שרצים אליי לקבל תשומת לב אני הודפת בגסות רוח, כשחתול אחד נכנס לחדר אני צועקת עליו שיצא (כי אין לי סבלנות אליו). ואם זה היה ילדים? המצב הזה שאני יכולה לחזור הביתה ולא צריכה להתחשב בכלום - אני לא רוצה אחרת. אני מרגישה כל כך מעומסת מדברים שהם בעיקר טובים - עבודה, תחביבים, אפילו סידורים כמו קניות, שופינג, מטלות בית. מועמסת בצורה טובה ועדיין מתוסכלת מניסיון להכניס לסדר היום את כל מה שאני רוצה להספיק.

No Data

New member
כל כך מבינה אותך...

אני עובדת בעבודה מאוד מתישה שכוללת שעות רבות ואפילו הקפצות בזמני תקלה, זה גורם לי להגיע מותשת הביתה, אבל אני לא מתלוננת כי אני אוהבת את העבודה ואת התגמול שיש בצידה כמו את ההנאה שלי ממה שאני עושה. ואז אני נכנסת, ושלושת החתולים שלי רוצים ממני צומי, ולצערי לא תמיד יש לי כח לתת אותו, ואני מוצאת את עצמי גוערת בהם כשהם יושבים לי מול המסך, או נדחפים לי בין הרגליים כשאני עומדת במטבח ועושה קפה. ואחרי שאני מסיימת לכעוס על עצמי על זה שכעסתי עליהם על משהו שהוא סטנדרטי מבחינתם ולא ברור להם למה "אמא" כעסה, אני משליכה את זה על הקטע שבו אני חושבת "ומה אם זה היה ילד ולא חתול?" וכנ"ל כשאני חוזרת "מותשת" מיום של בילויים עם חברים, שופינג עם חברות, סרט בקולנוע ו/או כל יום כזה שאני ממלאת אותו בפעילויות מהבוקר שאני יוצאת ועד הלילה שאני חוזרת. וכל פעם מחדש זה מכה בי - עם ילד זה אחרת, עם ילד אני לא יכולה להיות עצמאית בצורה הנוכחית והשינוי שאני אצטרך לעבור מסיבי מדי בשבילי. רק מהימים האלה אני יוצאת יותר מחוזקת בדעותיי וזה גורם לי להיות יותר ויותר סגורה עם עצמי ועם ההחלטה שלי בחיים.

Shanice

New member
מוכר... צומי ואהבה ../images/Emo54.gif../images/Emo54.gif../images/Emo54.gif

החתולים שלי מכורים לצומי, במיוחד אחרי כל עזיבה שלי (נסיעת עבודה לחו"ל לכמה ימים). הבנים לא מוכנים לסבול את העובדה כשאמא (אני האמא) מסתגרת במקלחון כל ערב לדקות ארוכות. טומי פותח דלת לשרותים, אצלי השרותים והמקלחת ביחד, קופץ על הכיור, מסתכל במראה שמעל הכיאור. טימוטי יושב על המכסה של האסלה, סרינה, הבת הקטנה, יושבת על הכפכפים. כולם מחכים שאמא תצא סוף סוף מהמקלחת. טימוטי עוזר לי לנגב כפות רגליים עם המגבת ודורש נשיקות עבור "העבודה". לפעמים אני רוצה שקט, אבל אין לי. זה קשה עם 8 חתולים בבית, 4 משלי ועוד 4 נצולים אחרונים מהרחוב שמחפשים לקבל ולתת המון צומי ואהבה בבית טוב ואחראי. בצילום, ככה נראית המיטה שלי בזמן כתיבת ההודעה

wild orchid

New member
יאאאאאאא איזה מתוקיייייייים

אני ממש אוהבת להרדם כשהם מגרגרים לידי...

SOLEIL dE

New member
זה לא חדר שינה...

זה חוות פילים!איזה ענקים!איזה מתוקים! האפור - הוא פשוט מלך!ראיתי אותו וישר בא לי ללטף אותו!איזה פרווה !!!תגידי, מה הם אוכלים- כל אחד מקבל כבש שלם לארוחת בוקר?
עכשיו פתאום עברה בראשי מחשבה- כנראה אנשים אחרים מתלהבים ככה מתינוקות, כמו שאני התלהבתי מחתולים................. אני חייבת לצלם(ולהעלות) את שמיל,הנסיך שלי-וכן, כשמדברים על חתולים המילה הזאת היא בסדר
אגב, שניס, ראית חתול שאוהב מיץ עגבניות?

Shanice

New member
טומי שלי

לשאלתך, לא ראיתי חתול שאוהב מיץ עגבניות, אבל אשמח לראות, להכיר ולחבק
. אצלי חלק מהילדים אוהבים שמן זית, תירס ואפונה. לחתול האפור קוראים טומי. יש לי קשר קארמי איתו. הסיפור הוא כזה, הלכתי להביא חתול רחוב מהניתוח, עברתי דרך הפארק בראשל"צ. פתאום אני רואה גור שכולו עור, עצמות ומלא מוגלה בפנים יושב באמצע שביל המואר. למנשא הריק הוא נכנס לבד. הבאתי אותו לוטרינרים שלי כמה דקות לפני סגירת המרפאה. הוא קיבל נוזלים ואנטיביאוטיקה, אבל הם הבהירו לי שהסיכוים שלו לשרוד ממש קלושים והוא היה מת תוך שעות ספורות אם לא היה מקבל טיפול רפואי. לצערי החתול שהיה בניתוח מת כמה ימים אחרי זה, וטומי שרד. כל יום הלכנו לקבל נוזלים וזריקות, כשהוא התחזק, הוטרינר ניקה לו את כל הפה, עקר שיניי חלב. נסיגת חניכיים הייתה נוראית. בדרך כלל חתולים מסתתרים ומחפשים מקומות שקטים חשוכים בשעות האחרונות שלהם, אבל טומי ישב בשביל מואר ומלא אנשים. הוא חיכה לי...

Shanice

New member
טומי מקבל נוזלים ואהבה מדר' טינה אוהב-שלום

דר' טינה וגיא אוהב-שלום המלאכים של טומי ועוד של הרבה חתולים וכלבים.

penelope13

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif כמה שהוא יפה, ואיזה סיפור מרגש.

SOLEIL dE

New member
על זה אומרים...

תמונה אחת שווה אלף מילים!השעה היתה 6:20 בבוקר, אני עם קפה מתכוננת לעבודה ופתחתי נט לעבור על מה היה כשישנתי........ראיתי את זה ודמעות זלגו על פניי
וכבר לא הצלחתי להתאפר. שום תינוק מפוטם ושמן לא יכול לרגש אותי ככה-אין סיכוי! מקומך בגן עדן שמור ומובטח, אישה קטנה עם לב גדול!

Shanice

New member
../images/Emo51.gif יקירתי

רוצה גן עדן עם חתולים! לא אכפת לי לנקות ארגזי חול גם שם.

efroch99

New member
אם במפלצות עסקינן...

אז נעים מאוד, זה "גמד" והוא בן 7 חודשים בלבד. לפי קצב הגדילה שלו עד עכשיו וכפות הרגליים הענקיות הוא הולך להיות אימת השכונה....

למעלה