עולם המציאות המוחשית כדמיון

דיבבלעס

New member
למה לשתות מים שאפשר קולה?

סתם,סתם הבנתי את האנלוגיה לגמרי, זה לא מחוסר הבנה, זה גם הומור,אבל... גם לי יש אנלוגיה משל עצמי, אם כבר דיברת על מים יש גם כאלה ששותים קולה- והמשל ברור דומני

דיבבלעס

New member
הנמשל הוא

שלעיתים מישהו לוקח אדם מסוים לדרך מסוימת והאדם הזה הולך בדרך אחרת כי זה מתאים לו. מה אמרנו במשל? אדם שותה קולה במקום לשתות מים מהבאר שאליה מובילים אותו...

ינוקא1

New member
ומי אמר לך שהתקשורים של מאסטר תות אנך אמון

אמינים יותר מדברי נאו ?

חני 61

New member
המהות שלי אומרת לי

האני עצמי אומר לי שלזה אני מתחברת כול אחד עם אמונתו עם התודעה שהוא נמצא כמו שמבחינתי כבר לא צריך דת וכו ..

ינוקא1

New member
בגדול

תות אנך אמון היה מלך פרעוני שנפטר בגיל 19 כנראה מפציעה בברך או מזיהום בשיניים , הסיבה היחידה שאת שמעת עליו יותר מאחרים איננה כי הוא היה מתקשר , אלא רק כי שודדי הקברים לא מצאו את הקבר שלו. מה שגרם לארכאולוגים למצוא קבר פרעוני שלם עם כל תכולתו. חוץ מזה הוא לא היה מלך חשוב מי יודע מה או חכם מי יודע מה למיטב ידיעתי.

כנראה שלא יצא לך לקרא חומר על תות אנך אמון..

שמוכר גם כהורוס, שמוכר גם כאחנתון אל השמש,(כלומר הגלגול שלו), ואם אתה מתעניין במצריים לא העתיקה אלה הקדומה אתה אמור לשמוע עליו קצת יותר ממלך פרעוני שמת בגיל 19. אני מניחה שאתה לא ממש חוקר חומרים על מצריים ובגלל זה אתה אולי לא בקיא הוא מזוהה בתור תות מאטלנטיס. והוא גם תות אנך אמון בגלגול שלו כפרעה.

תיקון:

היה הבן של אחנתון שנקרא גם אמנחנוטפ. (התבלבלתי ורשמתי שהוא היה אחנתון). בספר של דרונבלו מלכיצדק|"המרכבה" יש הסברים מאוד מעניינים על שניהם, מומלץ.

חני 61

New member
היה גם כהן גדול בלמוריה וכו ...../images/Emo13.gif

יוסף בעצמו קורא ספרי תקשור ... ואז בזמנו באמת תיקשר עם חוצונים לא הכי טובים .. פותח בקלפים ובעיקרון דתי .. אך הולך ביחד לא הכי מבינה ...

ינוקא1

New member
יש לי במקרה

את ספר התקשורים הזה של "מאסטר תות". אבל תקחי כל תקשור וספרי תקשור בערבון מוגבל. אם מישהו שואל אותי שאלה ,גם כמו השאלות של נאו , אני לא אענה לו תשובה "בתקשור אמרו כך וכך" אלא אני אנסה לחשוב על זה. תקשור הוא כמו יעוץ - יעוץ לעולם לא מחליף את מי שאת. כנ"ל תקשור לעולם לא מחליף שכל ותקשור איננו ערובה לאמת.

לא קראתי עדיין..

אבל עזוב לי ולתות יש "רומן" הוא דמות אהובה עליי עוד מימי ימימה...

neophile

New member
יש פה קצת בלבול

מפני שהיוונים זיהו את האל תות' המצרי עם הרמס(מרקורי בלטינית) שלהם . טבלאות האיזמרגד למשל מיוחסות להרמס טריסמאגיסטוס (thrice great) שלא ברור אם הוא אדם או אל

זה לא בלבול הם אותו אדם:

אם תקרא את "לוחות הברקת" רשום שם שמאסטר תות היה שלוש פעמים הרמס, תקרא גם "המרכבה".

טריסמגיסטוס זה אומר: זה שבא שלוש פעמים

הוא התגלגל שלוש פעמים בתור אדם שהשם שלו הרמס.

neophile

New member
לא בהכרח ...

זה מה שהספרי תקשור כותבים , המקורות שאני מכיר אומרים שהוא נקרא thrice great על שום "This last account of how Hermes Trismegistus received the appellation "Trismegistus," meaning "Thrice Great," is derived from statements in the The Emerald Tablet of Hermes Trismegistus, that he knows the three parts of the wisdom of the whole universe.[18] The three parts of the wisdom are alchemy, astrology, and theurgy. The pymander, from which Marsilio Ficino formed his opinion, states that "they called him Trismegistus because he was the greatest philosopher and the greatest priest and the greatest king."[19]" מוויקפדיה , יש גם ערך בעברית אבל הוא פחות מפורט . http://en.wikipedia.org/wiki/Hermes_Trismegistus הרמס העניק לי השראה רבה מתחילת דרכי , מאז שהתחלתי להתעניין במאגיה ההרמטית . הרמטי - זה על שמו ומשם גם נובע המשמעות של "סגור" במובן של קבוצות סגורות של אנשים את בטוחה שקראת את טבלת האיזמרגד ולא איזה שהוא "תקשור" שמתקרא כך ? הנה , זאת הגירסה של אייזק ניוטון !!!
Translation of Issac Newton c. 1680. 1) Tis true without lying, certain & most true. 2) That wch is below is like that wch is above & that wch is above is like yt wch is below to do ye miracles of one only thing. 3) And as all things have been & arose from one by ye mediation of one: so all things have their birth from this one thing by adaptation. 4) The Sun is its father, the moon its mother, 5) the wind hath carried it in its belly, the earth its nourse. 6) The father of all perfection in ye whole world is here. 7) Its force or power is entire if it be converted into earth. 7a) Seperate thou ye earth from ye fire, ye subtile from the gross sweetly wth great indoustry. 8) It ascends from ye earth to ye heaven & again it desends to ye earth and receives ye force of things superior & inferior. 9) By this means you shall have ye glory of ye whole world & thereby all obscurity shall fly from you. 10) Its force is above all force. ffor it vanquishes every subtile thing & penetrates every solid thing. 11a) So was ye world created. 12) From this are & do come admirable adaptaions whereof ye means (Or process) is here in this. 13) Hence I am called Hermes Trismegist, having the three parts of ye philosophy of ye whole world. 14) That wch I have said of ye operation of ye Sun is accomplished & ended. [Dobbs 1988: 183-4.]​

לא יודעת מה זה טבלת האיזמרגד

אמרתי שקראתי את "לוחות הברקת" ואני חושבת שאתה משתמש בשיכליות קצת אובר, לפעמים צריך לתת לרגש, ולתחושות לעבוד, כמובן שניהם באיזון.

מה קורה לכם פה חברה שמעתם על סובלנות?

הבנתי שזה פורום שמתדיינים בו, אבל זה פורום של אנשים מבוגרים שאמור להיות להם ראש פתוח לכל הנושאים שקשורים לשם של הפורום, אפשר לענות לכם באותם השאלות: ניאו: מאיפה אתה בטוח שהחומר שאתה קורא אמין, מה האלוהים בא והוכיח לך? וינוקא אם אני לא טועה אתה מתקשר? אז מאיפה לך שלא איזה חוצן שלילי מתקשר איתך? סובלנות זה קודם כל בהתפתחות אישית, (שלא נדבר על עולמית, אם אין את זה לפרט!) כל אחד והמציאות שלו, זה בפירוש לא אומר שיש מישהו צודק יותר... חשבתי שהנסיגה של מרקורי עברה פה בשלום..

למעלה