עולם המציאות המוחשית כדמיון

ינוקא1

New member
באמת מי אמר לי ?

לכן אני לא מתיחס לאף תקשור כאל אמת מוחלטת. לכן אני תמיד אומר לאנשים שיקשיבו לעצמם לפני שהם מקשיבים לתקשורים.

ינוקא

זה היה כמובן בכוונה חיובית, לא בשביל ויכוחון או משהו דומה, אתה יודע איך הגעתי אל הפורום: חיפשתי חומר על אבן מולדבייט שרכשתי, ואז הגעתי אל הודעה שלך על המולדבייט, יש לציין שאני כבר לא שמה אותו אחרי ההודעה הזו... ובאמת צריך לקחת הכל בסבבה..

the breezer

New member
כמה באלאגן בשרשור אחד...

אני חושב שהנקודה שלי לא הובהרה דיה זה לא שבמציאות הקיימת אינה מוחשית אלה שהמציאות הקיימת על סך תחושותיה, יהיו אשר יהיו, הינה תפאורה מוחשית המסתירה מציאות מוחשית בהרבה....

ינוקא1

New member
זו בדיוק התפיסה של אפלטון.

לכן המלצתי לך לקרוא על פלאטוניזם.

ינוקא

מה פירוש הכינוי שלך? אני מחפשת ספר טוב על אפלטון וסוקרסט כבר די הרבה זמן.

ינוקא1

New member
ינוקא

זה בארמית ילד קטן. (ובנושא ספרים על אפלטון וסוקרטס - נראה לי שלדיבבלעס יש יותר מושג מאשר לי)

דיבבלעס

New member
היי

אם את רוצה ספר של אפלטון שיש בו דיאלוגים של סוקרטס והוא ספר פשוט יחסית ואני הייתי ממליץ אותו כספר מבוא לפילוסופיה זה נקרא המשתה, מעבר לזה יש מעין "קבצים" כאלה של כתבי אפלטון, אפלטון הוא הכותב סוקרטס לא כתב אפלטון הוא זה שהעביר את דבריו, ספר שמספר על סוקרטס ואפלטון באופן כללי אני לא יודע,אבל אני בכללי חושב שעדיף ללמוד מהמקור מה גם שאפלטון(ובמיוחד המשתה)הוא פילוסוף קל לקריאה(הכל יחסי) אם את רוצה יש ספר מופלא בשם "הפילוסופים הגדולים" של בריאן מגי שבנוי משיחות ומדברים גם על שני המופלאים הללו... מצרף לך קישור: http://simania.co.il/bookdetails.php?item_id=766 תיהני

למעלה