"עולם הדיסק"+ "שר הטבעות" !

שי!!!

New member
"עולם הדיסק"+ "שר הטבעות" !

אני רוצה לנסות לקרוא את "עולם הדיסק". מהו הספר הראשון? -איזה ספרים כדי לקרוא בהתחלה? (למקרה שמשהו יהיה חסר...) מתי יוצא הסרט של שר הטבעות?-הוא יצא על הסרט הראשון? האם כל הסרטים שמבוססים על כל הספרים יוצאים ביחד? האם יצא סרט על ההוביט?

תשובות-

טוב...בקשר לעולם הדיסק-זה לא כ"כ מפריע אם תקרא ספר אחד לפני השני.....בכל מקרה, הספר הראשון הוא "צבע הכשף", אח"כ "אור מופלא" ואח"כ "פולחני כשף".... זה בסדר להתחיל לקרא עם כל אחד מהם (אבל אני מזהירה שפולחני כשף....לא יודעת...הוא חמוד, אבל לא ממש יפה...).... ובקשר לשר הטבעות...הסרט יוצא...לא זוכרת מתי בדיוק-אבל קרוב לתאריך של יציאת הסרט של ה"פ...ויהיו 3 סרטים-אחד לכל חלק של הספר...כלומר, ספרים....ואין סרט להוביט...:( -ליאת-

שי!!!

New member
אבל מתי יצאו שאר הסרטים?

ולמקרה שצבע הכשף או אור מופלא לא ימצאו בספריתי דלת הספרים-יש עוד כמה?

המפ....

יש את "תרועת מוות"...אני מניחה שתבין בכל זאת...המ....בעיקרון, אתה תבין כל ספר (גם אם לא לגמרי), אבל פשוט רצוי להתחיל לקרא עם הספרים שכתבתי....הספר הראשון שקראתי היה "אחיות הגורל"...המ....ספר נחמד (וגיליתי שזה יצא כסרט מצויר לוידאו! הוריי...!!! איזה אושר...)... והסרטים הבאים....לפי מה שאני זוכרת, זה כתוב באתר הרשמי, לא? -ליאת-

Hermione

New member
שר הטבעות

לא יוצא סרט על ההוביט, רק על הספרים של שר הטבעות שלושה סרטים- סרט לכל ספר. הסרט הראשון יוצא עוד לא הרבה זמן... נראה לי שבספטמבר מתישהו (איי הב בירת´דיי אין ספטמבר! ייפי!), ושאר הסרטים יוצאים בהפרשים של שנה. זאתאומרת- ב2001 הראשון, ב2002 השני, וב2003 השלישי. הרבה זמן, הרבה ציפיה, הרבה כסף. וחוצמזה, ראיתי את הפרומו של הסרט, וזה כל כך יפה!! רואים את הטבעת בגדול, עם הכתובות בשפת בני לילית, והיא מסתובבת, ושומעים איש מקריא את השיר ("ואן רינג טו רול דם אול...") ותוך כדי זה יש מוזיקה ומראים קטעים מהסרט... כמה מותח

למעלה