עולה עולה לנו. כמה זה עולה לנו?

hamudik

New member
תשמע

אתה נשמע בחור עם מוסר, אני חושב שזה כן יפריע לך לגלות אחר כך ששברת למישהי את הלב. אני לא מנסה להצטדק, גם לי עוברות המחשבות האלה, אבל הגעתי למסקנה שזה פשוט לא משהו שבא לי לעשות. המחשבה הזו תקנן לי בראש גם בזמן הסקס ואני פשוט לא איהנה. מה שאני ניסיתי במצבים האלה זה לרמוז לה על הכוונות שלי, אמרתי שכיף לי איתה אבל בגלל ככה וככה לדעתי זה לא יכול להצליח, ואז בא האבל: 1. אם כבר שכבתם או היה מגע כלשהו תברר מה היא חושבת על להמשיך את זה ככה. תזרוק קצת הערות סקסיסטיות ותראה אם היא מגיבה. 2. אם לא היה כלום, ואין לך מושג מה היא חושבת על קשר מהסוג הזה - זה כבר תלוי בתקשורת ביניכם ובמה שהיא משדרת לפי שיפוטך. זה יכול להיות לגמרי חוסר טאקט. באופן כללי, אם יצאתם והיה מגע כלשהו אני ממליץ לך לנסות, מקסימום תקבל איזו נביחה.

h a j b i

New member
זה פשוט, תעשה מה שטוב

לך אני יכול לספר לך עד מחר שאם תפגע בה, לא תרגיש טוב יותר אבל זה משהו שאתה צריך להחליט ואולי להתנסות בעצמך. אני יכול להגיד ל איך אני הייתי פועל נתת 4 אופציות: אם אני בטוח שאין מצב להמשיך איתה את הקשר אני בוחר ב- 1. ב- 2 אין טעם לבחור, אפילו אם היתה מוכנה לזרום עם הקטע של סקס נטו, היא ממש לא רוצה שתגיד לה את זה ככה. נשארו 3 ו - 4, אם אתה חושב שיש סיכוי, ולו הקלוש ביותר שזה ימשיך לקשר, אלו האופציות שאתה צריך לבחור. כלומר להמשיך עם הקשר לראות מה הלאה. כשהיא שואלת "יחסינו לאן?" וכו, פשוט להגיד את האמת, שאתה לא בטוח עדיין אבל אתה רוצה לתת לזה צ'אנס. שלא יהיו טעויות, אם זה יהיה הפוך, היא תעיף אותך בלי להניד עפעף.

למעלה