עוזי, תגובה אליך

Deerest

New member
עוזי, תגובה אליך

היא לא רוצה להישלח שם, אולי בגלל שיש לך שתי הודעות זהות. הקש והגמל או גובה הלהבה. עוזי, מה שנעלם בעשירית השניה גם נבנה בעשירית השניה. או במילים אחרות - אהבה גדולה לא הייתה קיימת במקום שהיא נגמרת בעשירית שניה, אולי הייתה התלהבות גדולה, גבוהה, מהירה... ונגמרה. לפעמים אתה נמצא בתוך תהליך בו מאזן ה"סבל" הוא לא מספיק רע, הוא כזה שמשאיר אותך דורך במקום, כי אין סיבה מספיק כבדה בשביל להזיז אותך. כי הרי אם תבצע שינוי תגרום להרמת גבות - מה בגלל זה? עד שמגיע הרגע שבו משתנה לרעה, רגעית, אותו מאזן ומאפשר לך לעשות את השינוי שרק היה במחשבותיך עד אותו רגע. לפעמים הצדקה מחליפה את האומץ. אין לראות בדברי איזשהו רמז למעשיה של אביבה, אלו רק מחשבות שלי בעקבות מה שכתבת כאן מעלי לגבי עשירית השניה. ביום שישי אני אהיה בים, אם תרצה לבוא לשחק איתי מטקות.

או קיי,אז נניח לרגע שאני ניהלתי

את פורום העצמה אישית מסיבותיי שלי,ושאני רואה בדבריך רמז למעשים שלי! (מה אתה אומר דירסט,אפשר לענות "בכאילו"?) הייתי סבור שהצדק עימך,אך לא לכל אחד יש את הכח לסגת,ואז לחזור,י הכח שאתה צריך להפעיל ברוורס הוא גדול מין הכח שהיית צריך להפעיל ע'מ לקבל את ההחלטה הראשונית לנטוש.. למה? "כי מה יגידו עכשיו כולם? יגידו שאין לי כושר החלטה,יאמרו עלי שאני לא ממש יודע מה אני רוצה מעצמי,ויאמרו עלי לבטח שניהול כזה פורום לא ממש תפור למידות שלי,שכן ם היה תפור עלי,לא הייתי משנה דעתי חדשות לבקרים.וחוץ מזה,אם עזבתי אז בוא נלך על זה עד הסוף,בשביל מה לעצור בכלל?...." אתה מכיר את זה דירסט? אני מכיר מסיטואציות שלא עולות בזכרוני ממש,אך האלמנט הזה היה נוכח בהן. לימים,בבגרותי,עם הנסיון שצברתי בחיי הארוכים (יחסית לאחרים באותו הגיל) למדתי לנטרל את ההרגשה המאד מסרסת הזו,וממש ממש בימים אלו,עלתה הסוגיה הזו במחשבתי בצעד החשוב ביותר שנקטתי בחיי,(ברשותכם הדיסקרטיות שאני מבקש לראשונה),ותוך ישיבה עם עצמי,על שפת הבריכה,לבדי,בשקט בשקט,של הבוקר,הגעתי למסקנה שחזרה אחורנית,לא תתאים לי,ולכן נשאר המצב כפי שהיה. מה שאומר,שלו הייתי מגיע למסקנה שאני צריך לחזור בי,הייתי חוזר בי חזרה, בשבילי,ולא למען אף אחד אחר. לכן חשובה היכולת הזו,שמאגדת בתוכה גדלות נפש,נחלתם של מעטים עלי אדמות. מסכים איתך לגבי עשירית השניה,היא חוזרת באותה המהירות לפעמים... תודה לך שכתבת וגירית לי את האצבעות,אשוחח איתך במסרים ,ולמה לא? אני כבר שבויים מנוי בקאנטרי,ויום אחד לגוון יכול לעשות רק טוב. ביי

או קיי,אז נניח לרגע שאני ניהלתי

את פורום העצמה אישית מסיבותיי שלי,ושאני רואה בדבריך רמז למעשים שלי! (מה אתה אומר דירסט,אפשר לענות "בכאילו"?) הייתי סבור שהצדק עימך,אך לא לכל אחד יש את הכח לסגת,ואז לחזור,י הכח שאתה צריך להפעיל ברוורס הוא גדול מין הכח שהיית צריך להפעיל ע'מ לקבל את ההחלטה הראשונית לנטוש.. למה? "כי מה יגידו עכשיו כולם? יגידו שאין לי כושר החלטה,יאמרו עלי שאני לא ממש יודע מה אני רוצה מעצמי,ויאמרו עלי לבטח שניהול כזה פורום לא ממש תפור למידות שלי,שכן ם היה תפור עלי,לא הייתי משנה דעתי חדשות לבקרים.וחוץ מזה,אם עזבתי אז בוא נלך על זה עד הסוף,בשביל מה לעצור בכלל?...." אתה מכיר את זה דירסט? אני מכיר מסיטואציות שלא עולות בזכרוני ממש,אך האלמנט הזה היה נוכח בהן. לימים,בבגרותי,עם הנסיון שצברתי בחיי הארוכים (יחסית לאחרים באותו הגיל) למדתי לנטרל את ההרגשה המאד מסרסת הזו,וממש ממש בימים אלו,עלתה הסוגיה הזו במחשבתי בצעד החשוב ביותר שנקטתי בחיי,(ברשותכם הדיסקרטיות שאני מבקש לראשונה),ותוך ישיבה עם עצמי,על שפת הבריכה,לבדי,בשקט בשקט,של הבוקר,הגעתי למסקנה שחזרה אחורנית,לא תתאים לי,ולכן נשאר המצב כפי שהיה. מה שאומר,שלו הייתי מגיע למסקנה שאני צריך לחזור בי,הייתי חוזר בי חזרה, בשבילי,ולא למען אף אחד אחר. לכן חשובה היכולת הזו,שמאגדת בתוכה גדלות נפש,נחלתם של מעטים עלי אדמות. מסכים איתך לגבי עשירית השניה,היא חוזרת באותה המהירות לפעמים... תודה לך שכתבת וגירית לי את האצבעות,אשוחח איתך במסרים ,ולמה לא? אני כבר שבויים מנוי בקאנטרי,ויום אחד לגוון יכול לעשות רק טוב. ביי

Deerest

New member
הסנדלר היחף

תמיד תמצא את התשובות כאשר תשב בשקט, בשקט, עם עצמך, תעלה אט אט על דרך הקשב העתיקה. בריכה, ים, נסיעה, שרותים, ליל ירח... לא משנה. אחרי הפעם הראשונה שבה אתה עושה דבר בגלל עצמך ולא בגלל מה שאתה חושב שאחרים חושבים שאתה צריך לעשות... זה יותר קל. לי בזמן האחרון יש קצת שיבושים, נתקל באיזו רצפת פלדה, לא מצליח לראות דרכה יותר עמוק. ולא היה בדברי גם שום רמז למעשים שלך. שתצליח

צרות של עשירים

אם להתוודא בפניך דירסט,אני מוצא עצמי לא פעם,מנסה לפחות,להיות כמו כולם כי זה מגוון את חיי העקשניים במקצת.. כמה אתה כבר יכול לעשות רק מה שבא לך,בשביל עצמך,ועל בסיס מה שאתה,ורק אתה חושב?... אז אני בורח לעיתים לחברה,וכשזה קורה,אני מיד מרגיש בזה,ושוב זה קורה לי שאני זוכר שזה קורה,ולא ממש מסוגל לזכור את הארוע הספציפי. אני שוב מסכים איתך,חבל! תגיד רגע,מה היית מעדיף אם היו מראים לך את אשת חלומותיך הרטובים,אבל עם התאומה שלה? הראשונה דומה לך,והשניה שונה ממך ממש? במי היית בוחר? אני מזכיר לך שאין לך אפשרות לתחמן,או לנסות ניסויי אינסטנט. מעניינת אותי התשובה שלך,כי עד היום,במצבים מסויימים אני טוען שהשוני בין המינים הוא כי חשוב,ובמצבים אחרים,אני רואה הפוך... תודה דירסט,אני חש שאני כבר הצלחתי בחיי,במונחים שלי,ואני אשמח לאמר מחר שאני עוד יותר..אז תודה קיבלת ת'מסר שלי? להשתמע עוזי מוסר דש לכולם

עוזי ודירסט ../images/Emo179.gif../images/Emo179.gif

קוראת אתכם בשקט זהו סיימתי לצייר את התמונה הזו הציור יצא יפה (צבע שמן בגודל מטר ) לילה טוב מתה לישון

זה לא יאומן,ואני מקנא...

זה ממש ממש יפה,באמת,לא בשביל הנימוס! לא ידעתי שאת מוכשרת כל כך...בציור ואולי בעוד צדדים אמנותיים.. את ציירת הרבה כאלה? נניח והיית מוכרת,מה היה תג המחיר? זה יכול בכלל להימכר? פצצה..

מותר לשאול,סתם ככה,אם זו את?

מיכל שמעוני,הציירת? לא מסתדר לי פתאום,עם הבקשה שלך להישא אנונימית,בעבר. מכל מקום,כששאלתי את השאלות בתגובתי הקודמת,לא זיהיתי אותך עם הציירת מיכל שמעוני,אלא רק הצצתי בציור,וחזרתי להגיב לך. מה שקרה בפועל לאחר מכן,זה שחזרתי שוב להתבונן ביצירה,מתוך צורך בהנאה חוזרת,ואז הסתכלתי שמאלה,וראיתי את פרטי הציירת. אם זו אכן את,בלי משחקים,סבבה,זה יפה,וזה שווה, בעבר הלא ממש רחוק,שיווקתי אמנות ישראלית,בגלריה ניסים תשובה. אני טוב בשיווק של אמנות,הייתי שם הכי הכי... כל הכבוד! אם בא לך להעלות בהמשך עוד,אני אהיה זה שיתרגש מזה הכי הכי,, ציורים מאד מרגשים אותי!

לא

אני לא ציירת יצירתיות זה בנשמה שלי. הפעם האחרונה והראשונה שציירתי שמן היה לפני בערך 15 שנה...החויה זכורה לי כמשהו נעים ופשוט....התחברתי למכחול בצורה מדהימה. ברגע שראיתי את התמונה הזו באתר....רציתי אותה תלויה אצלי בבית. הציוד החדש לציור עמד כמעט שנה במחסן. המוזה לציור היא ביטוי לסיפוק....העבודה החדשה גורמת לי להתחדשות והתרגשות. נפגשים ב25/10 בירושלים? מחר שתשחקו מטקות בים ,תחשבו שאני יושבת אתכם וצופה בכם

מגיע,כמובן שמגיע....

שילמתי כבר ת'אגרה,ואני מעוניין ברישיון... מכל מקום,תעלי את התמונה שציירת,אם תוכלי,מסקרנות! להשתמע

בואי נכריז את מספר השולחן יחד!

גם ככה אף אחד לא יעלה לירושלים,לחפש אותנו בנרות. ואין בינינו קשר רומנטי! יראה לי מצחיק לדווח על מספר השולחן שלי,ולדעת שיש מי שמתבונן בי,ושאני לא יודע היכן הוא יושב/ת... מה דעתך על כך? מה שאני כותב נשמע לך סביר?

Deerest

New member
תאומים ותאומות

אך איזו פנטזיה, הייתי לוקח את... תראה, אני מדבר רק בשמי, לא ככלל בחירה בין תאומות. אז אני הייתי לוקח את זו שדומה לי כמובן. כי היא מאד מגוונת. יחד עם זאת ברור לנו שיש מצבים בהם אם תקח את השונה תקבל התפתחות, לעומת מצבים בהם תקח את הדומה ותקבל נסיגה. וההיפך!!! לך תדע... תראה עוזי, לכל תכונה יש הרי שני צדדים. ואיזה צד אתה רואה תלוי במה שאתה מרגיש כלפי האדם שמולך. לפעמים תאמר שונה ממך ולפעמים תאמר משלים אותך. דרגת החשיבות בה אתה מדרג את ההבדל בין המינים תלויה בך, בנקודת ראייתך את השני. ולא רק בין המינים, בכלל בין אנשים. ואם יש לך איזושהי בעיית פער עם המין השני, נסה לחשוב עליה כעל גבר, תראה איך דברים משתנים. טוב, נו, לא בכל התחומים...

לא סיפקת תשובה,אשר הניחה את דעתי

המסקנה ע'פ גישתך,שצריך להרגיש קודם כל...ואז לפעמים זה שונה,ולפעמים דומה. לדעתי דירסט,יש תשובה לשאלה שלי,ולכן אין כאן מקום לגם וגם, דבר שני: אם לחשוב עליה כעל גבר,התשובה מתחילה לקבל צורה כמעט חד משמעית. עדיפות לשונה.... אולי אני טועה?...

אז מכיוון שאת אנונימית,אשאל שאלה:

האם יצא לך לחשוב בינך לבינך,מה היה קורה לא האיש שאיתך,היה ההיפך ממה שהוא היום,מין ההיבט של הערכים שהוא מחזיק בהם? נניח שהוא שונה ממך,חשבת מה היה קורה אם היה דומה לך ערכית? וההיפך? אצלי היו הרבה "אקסידנטים מחשבתיים",כשניסיתי לדמיין את ההיפך... גם כשהקשר היה לא משהוא...

spectacular

New member
דומה ושונה

השונה תמיד מושך אותי יותר, אבל הוא הרסני בשבילי, הדומה נראה סתמי ומשעמם, אבל שם אוכל להיות אני, לא מצאתי דומה, אולי לא כיונתי לחפש אותו, אולי זה קשור לאהבה עצמית, כשאדם אוהב את עצמו הוא יכול לאהוב את הדומה לו. אולי נמשכים אל השונה מתוך חוסר שביעות רצון עצמי, סתם מחשבות, התגעגתי אליכם אנשים, החיים שלי בבלאגן מטורף, הסיכוי שאפגש איתכם בירושלים , לא קיים, או שקיים אבל עומד וצוחק עלי, ומצביע עלי בלעג, זמן הפרעון נמשך ועדיין לא הגיע הזמן לצאת לחופשי, מחפשת את הניצוץ בראי הנשמה, בחושך היחסי האור משקר. אהבה . יש?

למעלה