עוזי אולי תסביר במילים שלך מה אתה ב

• פותח הנושא itn5
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

itn5

New member

בדיוק רוצה? יש לך טלפון שלי תתקשר אל תהיה שפן ופחדן

itn5

New member
אשלח לך במסר אםאין לך את הטלפון שלי

בדיוק רוצה? יש לך טלפון שלי תתקשר אל תהיה שפן ופחדן
או ש"הבוס לא מרשה לך לבזבז שיחות טלפון

על טיפשים לא מבזבזים טלפונים

או ש"הבוס לא מרשה לך לבזבז שיחות טלפון
החליטן שאתה טמבל ולכן לטמבלים לוקחים 300 דולר לא טוב תמשיך להפסיד מי יתקשר אליך גם דישלו קיבל הוראה לא להתקשר אליך כי אתה טמבל רונן מתאים לך סאקר טיפש חסר השכלה כמוך לא תעשה איתו עסקים הוא מרמה את הבנקים אולי תנסו ותצליחו לו אין מילה וגם למעוף קקר איןו עוזי מצוות מקסים ו 21:38 | 12/07 AlexMaof מעוף קקר ביקש שלא נזכיר את שמו והבטיח לא להיות קקר הוא חבר למלשינון ולהוא בלי התעודות רונן מעתיק הגרפים ללא השכלה אקדמית שיקר שיש לו שני תארים איים עם החבר שלו חוקר ממס הכנסה שיביא אותו לפה ניתן לו תבן לו ולחוקר ונלמד אותו ואת כל העכברים שם מי שילם להם משכורת החודש סאקרים מסכנים

itn5

New member
עכשיו זה ברור לי שאתה ממש מסכן

החליטן שאתה טמבל ולכן לטמבלים לוקחים 300 דולר לא טוב תמשיך להפסיד מי יתקשר אליך גם דישלו קיבל הוראה לא להתקשר אליך כי אתה טמבל רונן מתאים לך סאקר טיפש חסר השכלה כמוך לא תעשה איתו עסקים הוא מרמה את הבנקים אולי תנסו ותצליחו לו אין מילה וגם למעוף קקר איןו עוזי מצוות מקסים ו 21:38 | 12/07 AlexMaof מעוף קקר ביקש שלא נזכיר את שמו והבטיח לא להיות קקר הוא חבר למלשינון ולהוא בלי התעודות רונן מעתיק הגרפים ללא השכלה אקדמית שיקר שיש לו שני תארים איים עם החבר שלו חוקר ממס הכנסה שיביא אותו לפה ניתן לו תבן לו ולחוקר ונלמד אותו ואת כל העכברים שם מי שילם להם משכורת החודש סאקרים מסכנים
עכשיו זה ברור לי שאתה ממש מסכן
ואנחנו עוזרים לך להרוויח כסף 30 ש"ח לשעה כל השבת עבדת קשה תגיד שעות נוספות ותוספת שבת אתה מקבל? טיפש גמור וזאת הודעה האחרונה שלי היה נעים לראות עד כמה אתם צוות של מסכנים

מצב
הנושא נעול.
למעלה