עוד שלוש שעות זה קורה...

עוד שלוש שעות זה קורה...

תוכנית מספר 6 תצא לדרך...
ונראה שיהיה מעניין ומצחיק הערב במיוחד עם זו שמדברת ומדברת ומדברת ומדברת...

אל תשכחו לבוא לפורום לכתוב את דעתכם על הרווקים והרווקות, על הדייטים בחשיכה ועל הדייטים המוארים.

הסיכום שלי יבוא היום אחה"צ

תרגישו חופשי לסכם את התוכנית של אתמול...
אני רוצה לצפות בה שוב מאחר ולא ראיתי את התוכנית כמו שצריך.

הסיכום שלי

הרווקות:

קרן- בת ה-29 שלא נותנת לאף אחד להשחיל מילה

פאולינה-סוכנת המכירות.
הגר-מעצבת אירועים

אני הכי התחברתי להגר-האופי שלה, הייחוד שלה

הרווקים:
תום-מאמן כדורסל, שרוצה לחפש מישהי שהיא דווקא לא קיבוצניקית כמו החברות שלו לשעבר

חנן- ספר, בן 31, מגדיר את עצמו כערס ומתבאס שכל הבחורות בתל אביב תפוסות ממש כמו החניות.
נווה-מרצה ,בן 32, מחפש אישה אינטלגינטית.

הדייט המשותף

קרן הרגה אותי עם היציאה שלי לגבי חתונה וילדים, טוב שהיא לא קפצה קפיצת ראש לזה וזהו. תוך שנייה התבייתה על תום...
קרן ממש משתלטת על השיחה ולא ממש נותנת להשחיל מילה.

הבנות מזמינות לדייט ראשון בחושך

תום והגר-הוא בא קצת באנטי ובגישה של "היא מחפשת חתן" כמו כל הרווקות הקיבוצניקיות. הוא די נרגע במהלך הדייט
. אבל מאוד רוצה ללכת על סגנון שונה ממה שהוא רגיל.

חנן ופאולינה-נראה שהוא בעניין של פאולינה, התלהב מהשיער הרך שלה. הוא לחוץ על ציצים חבל"ז
-הזכיר כמה וכמה פעמים שהוא מת על חזה של אישה. נראה שיש ביניהם חיבור נהדר.

חנן וקרן- נקודה לזכותו שהוא בא לקראתה וניסה לעזור לה ולהוביל אותה לספה. הרגה אותי שהיא כבר התחילה לקנא מבלי שהיא יודעת איך הוא נראה רק בגלל שגילתה שהוא ספר.
הוא מנסה לשאול אותה שאלה והיא לא נותנת לו לשאול שאלה שהוא מנסה לשאול... כמו שהוא הגדיר- "אריכאלוגית,אוהבת לחפור".
היא ממש בטוחה שהדייט היה מוצלח אבל לא נראה ככה בכלל. אין כימיה ואין בטיח.

הרווקים בוחרים עם איזו רווקה ייפגשו
:

חנן ופאולינה- אהבתי שהביאה לו אוכל רוסי, חבל שלא ממש רצה לשתף פעולה אם כי אני אישית מבינה אותו-לא אוהבת לנסות דברים חדשים כל כך,צריכה מצב רוח לזה. היא קצת התייחסה אליו כאילו הוא ילד. זה ממש היה חמוד שהוא שיחק לה בשיער והיא ליטפה לו את הרגל

נווה וקרן- יו, אני נקרעתי מצחוק כשהיא בטוחה שנווה שם ומדברת אל עצמה, אפילו הרגישה נשימה

היא השתלטה כמובן לגמרי על השיחה אבל לפחות כמו שנווה אמר יש לה יכולת לשבור בקלות מתח.
מדהים שהיא לא נותנת לאף אחד להשחיל מילה.כמובן ששוב היא התלהבה כמו שמעולם לא התלהבה
ממנו.

תום וקרן-נראה שהיה מאוד חיבור מבחינה אינטימית-חיבוק חם, היא עשתה לו סוג של מניקור לציפורנים עם איזה מכשיר רועש שהוא התחיל להרגיש כמו אצל רופא שיניים,עשתה לו מסג'.
היא לא הפסיקה לחלק הוראות וכמובן התאהבה ישר גם בו.
הוא התלהב שהיא חשבה שהוא גבוה,כי הוא די נמוך

כמובן שהיא שוב...התאהבה והגדירה את הדייט כמו דייט שבחיים לא היה, כמו שהגדירה את הדייטים הקודמים.

הרווקות בוחרות עם איזה רווקים ייפגשו
:

חנן ופאולינה- זה היה חמוד מצידו שבא לקראתה. הוא הביא ערכת מסג' והיא עשתה לו מסג'-השיח ביניהם היה ממש נחמד וזורם.
הוא ליטף אותה כדי להרגיש אותה וזה היה ממש חמוד. ריגש אותי שהוא שיתף אותה לגבי השרשרת שאבא שלו ז"ל נתן לו. נראה שהיה ביניהם חיבור ממש מדהים.

תום והגר- באה לחוצה ומאוד מאוימת מקרן.

תום וקרן-אהבתי את הישירות שלה לגבי אם הוא מעדיף אותה או את הגר-קצת מוגזם... היא אפילו לא שמה לב שהוא מנסה למשש אותה כשהיא רצתה להראות לו בהגזמה כמה היא מתרגשת.
התפיסה שלה לגבי איך גברים ונשים צריכים להתנהג פשוט גרועה מהיסוד. היא מאוד לחצה לגבי מתי חתונה וזה עוד מבלי שראתה אותו בכלל. היא ממש מבריחת גברים מקצועית!!!
היא ממש חיה באשליות... הוא נראה לי רצה לברוח ממנה והיא לא קלטה את זה.

קרן ונווה- הוא קלט אותה שהיא מנסה את כולם וכאילו אמרה "ניתן לו גם צ'אנס". היא עשתה לו מסג'. הופה-איך היא קפצה כשהוא אמר שהוא רוצה בעתיד חתונה וילדים.

דייט באור - מי יבחר את מי לראות באור לרגע
:

תום בחר את הגר-תום לא התלהב כל כך מהמראה של הגר. היא די התלהבה ממנו. הוא מאוד מתלבט לגבי ההמשך כי יש לו דילמה בין המראה לאופי שהוא כבר הכיר ואהב.

נווה בחר את קרן- התלהבות הדדית מצד שניהם על המראה.

חנן בחר את פאולינה-נראה שהם שניהם אהבו את המראה אחד של השני. אם כי היא פחות אהבה את המראה שלו והיא מתלבטת...

נפגשים במרפסת

הגר ממתינה לתום במרפסת- תום בדילמה כי הוא לא התלהב מהמראה של הגר אבל כן התלהב מהאופי שלה ומההתנהלות שלה. הוא ממש היה חמוד שבא אליה עם פרחים. נראה לי שהיא כבר לא ציפתה שיבוא למרפסת מרוב שקרן עשתה לה נאחס...

חנן ממתין לפאולינה במרפסת- היא בהתלבטות כי היא לא הרגישה "וואו" כשראתה אותו. בסוף בחרה לא לראות אותו שם וזה מבאס כי סה"כ היה חיבור מאוד מיוחד לטעמי. נראה שהיא ממש מנסה לרצות את כולם ובמיוחד את אמא שלה. האמת שזו הפתעה ענקית לדעתי..

קרן ממתינה לנווה במרפסת- הוא מאוד התלהב מהמראה שלה אבל מתלבט בגלל שהיא לא אינטלקטואלית כמו שהוא אוהב ואין לה השכלה גבוהה. ובסוף הוא מחליט כן להגיע... האמת שאני די מופתעת...

למעלה