עוד שבת

justin9

New member
עוד שבת

בלי קין
לעיונכם: 20. Real girl - Mutya Buena
כניסה חדשה 19. Because of you - Ne - Yo
עשיתי לו נאחס משבוע שעבר
18. Never again - Kelly Clarkson 17. Going to a town - Rufus Wainwright
תזכירו לי למה השיר הזה נכנס ולא קין? אלו שני שירים שקטים וברור שהמצביעים ב"חלום רע" אם הם מעדיפים אותו
16. Lay your head down - Keren Ann 15. She's Madonna - Robbie Williams & Pet shop boys 14. Love is gone - David Guetta
כניסה חדשה 13. Over my head - fray
כניסה חדשה
12. I don't love you - My chemical romance
11. What I've done - Linkin’ Park 10. Cupid's chokehold - Gym class heroes 9. Starz in their eyes - Just Jack 8. Love today - Mika 7. Your love alone is not enough - Manic street preachers 6. Rhythm is a dancer - Sagi Rei 5. Beautiful liar - Beyonce & Shakira
מישו פה יורד
4. Give it to me - Timbaland Feat. Justin Timberlake and Nelly Furtado 3. Closer - Travis 2. Umbrella - Rihanna Feat. Jay-Z
וזה בכלל לא היה צפוי 1. Makes me wonder - Maroon 5 ובדיוק כמו השיר במקום הראשון Makes me wonder כמה הצבעות צריך כדי להכניס את קין
עזבו לעשירייה.. אפילו רק למקום ה-20... לסלי מנחשת ש- 1,000, מה דעתכם
כי אם זה נכון אפילו חלקית - מצבנו עגום

ויהיו עוד הרבה שבתות כאלה ../images/Emo3.gif

לצערי
האנשים שמצביעים במצעד אוהבים להיצמד ללהיטים המוכרים, אותם הם שומעים 24/7 ברדיו ובMTV.... ולא לBD המהמם

justin9

New member
אבל זה מעצבן

שלדוגמא השיר הזה Going to a town - Rufus Wainwright נכנס ולא קין הוא לא יותר טוב מBD וזה ברור כמו התחממות גלובלית
ואני כבר לא מדברת על מקום בעשירייה וגם לא 12 או 14 אלא 20 רק 20 לשמוע לפחות פעם אחת
את קין במצעד המלא חייבים להצליח לפחות את זה בקיצור, אני מקווה שאת לא נשברת שרי, וממשיכה להצביע

../images/Emo2.gif אוף../images/Emo10.gif

מה נעשה???
אנחנו חייבים להכניס כבר את קין למצעד!!! חייבים!! שאני אפ]רסם לינק בפורום הרשמי? יהיה להם קשה להסתדר שם, לא?
למרות שככה 10,000 אנשים יצביעו

למעלה