עוד שבוע עבר במחנה 80!

lsd500

New member
עוד שבוע עבר במחנה 80!

השבוע ההזוי ביותר בטירונות הזו, אבל ללא ספק הכי מצחיק וחזקק!!! לא היה בוחן בראור בגלל של-90% מהחיילים יש פטורים. מסע- כנ"ל. הכי חפש"נות שבעולם. מבחן מסכן- כולם קיבלו מעל 90, המבחן היה משותף. קל מאוד אבל בכל זאת נעשה בשותף. יום שלישי על הבוקר עפנו משם!! מי נמצא כאן עוד שמזדהה איתי?

lsd500

New member
ד"א

מי כאן התגייסה ב-2.8 לקורס מ"כיות? המפקדת שהייתה לי בטירונות הולכת להיות מעכשיו מפקדת על מכיות בצריפין, בה"ד משהו... קיצור מי שעושה את זה, מחכה לתגובה.

dilan angel

New member
היי אתה!../images/Emo110.gif

צור איתי קשר במסרים, בקשר לאותו עניין...

mikeyy

New member
הי.. גם אני מסיים בשלישי.

גם אני מסיים בשלישי טירונות 02, אבל בבא"ח 35... ואצלנו דווקא כן היה השבוע הזה את הבראור, מסע [3 מסעות בכל טירונות] ומבחן מסכם שלא היה משותף בכלל, והציונים בהתאם אבל כולם מוסמכים 02 וזה מה שחשוב
היה לכם כבר קצין מיון? לנו - רק לחלק מהמחלקות.

lsd500

New member
אנחנו לא כל"צ

לא היה לנו קצין מיון כי כולנו כבר משובצים לשח"מ. היה לכם מסעות ובראור כי אתם לא שכונה. אנחנו כן.

alex188

New member
lsd500 איך קוראים לך?

אתה במחלקה 2 לא? אצלנו הפלוגה הכי נכה בכל צהל" !!! אין אחד שאין לו פטור איזה קטעים רצים שם אתם לא מאמינים ... לי בכלל היה מבחן פרטי עם המפקדת כי הייתי שומר מאהל וקיבלתי 97 על כלום !!! היא אפילו לא בדקה מה אני עושה זה היה בהתגוננות הפרט, והמבחן המסכם העיוני המפקדת אחרי הפעם השנייה פשוט מגלה את התשובה וזהו ... בקיצור שכונה זו לא המילה !!!

למעלה