עוד שאלת נזלת דחופה-הפעם-לקטנים

עוד שאלת נזלת דחופה-הפעם-לקטנים../images/Emo186.gif

איה מצוננת (לדעתי, כי היא כל לילה זורקת מעליה את השמיכות, אפילו שהלבשתי אותה בבגד ארוך)!!! היא מסכנה נורא ומחרחרת כל הלילה. הלילה לא ישנתי בכלל (טוב, אולי הצלחתי לנמנם חצי שעה...). בערך בשעה 03:45 גם עלה לה החום ונתתי לה אקמולי. בינתיים (טפו!!!) לא עלה שוב החום. החא משפשפת את האוזניים נורא כבר שבועיים בערך וגם האכילה שלה קצת נפגעה... הלילה שמתי לה על מגן הראש טיפה של שמן אקליפטוס וטיפה של שמן לוונדר. לא עזר בכלל. השפרצתי תרסיס סטרימר לכפית ועם מקלון אוזניים שמתי לה קצת באף. עזר מעט בהתחלה וזהו (לא רציתי להשפריץ לנחיר, כי היא כזו קטנה והרירית באף נורא עדינה). יש לי מכשיר אדים קרים, אבל הבנתי שזה בכלל לא יעיל... יותר מאוחר אני אוציא אותה גם לטיול (כן... נשארתי בבית היום). יש עצות חכמות לייבוש האף? היא כל כך מסכנה ומתעוררת בבכי משינה כי היא לא מצליחה לנשום (והיא גמורה מעייפות!!!). ה-צ-י-ל-ו!!!!!!!!!!!

happy

New member
צינונים זה אנחנו

ליהי היתה מצוננת מאוקטובר עד מרץ
יש כמוסות קרבול ששמים על המגן ראש מאוד מאוד עוזר. (אנחנו שמנו לליהי כבר מגיל 3 חודשים על המגן ראש). זה יפתח לה את האף ויתן לה לישון מצויין. אני לא זוכרת אם היא יונקת או לא. ליהי יונקת סימילאק ולכן כשהיא מאוד מצוננת אנחנו עוברים לסימילאק צמחי. כלומר אני מורידה את כל המוצרי חלב. אם היא יונקת אז אין בעיה. אני מגביה את הראש של ליהי ע"י זה שאני מניחה מגבת מגולגלת מתחת למזרון. שימי לב שזה יכול לנטרל את הבייבי סנס
אדים קרים - לנו מאוד מאוד מאוד עוזר. פשוט מדליקה לה את האדים הקרים בחדר והיא מתחילה לנשום. יש תרופה הומופאטית של ד"ר R שמטפלת בצינון (יש בסופר פארם). לנו היא מאוד עוזרת. נותנים לקטנים 3 טיפות וזה מאוד מאוד מקל עליהם. ובנוסף כל הטיפות מלח שיש לקנות פותחות לקטנים את האף. והכי טוב לצאת לשמש. ליהי בימים קשים היתה ישנה על הסלקל באוטו. תרגישו טוב

קליניק35

New member
אם היא יונקת, המליצו לי לשים לה

או להשפריץ בעדינות מחלב הציצי לנחיר. אומרים שזה עושה פלאים. טרם ניסיתי, אולי תבאנה מומחיות לאושש או להזים. בריאות!!

למעלה