עוד שאלה בנושא ריגול תעשייתי

shachari2

New member
עוד שאלה בנושא ריגול תעשייתי

וסליחה על ההפצצה בטווח כזה קצר. במסגרת העסק שלי אני מתפקד כסוכנות של חברה גדולה. במהלך השנים אני הבאתי חוג לקוחות, פתחתי כרטיס לקוח בחברת האם שלי ובו מופיעים הפרטים של כל הלקוחות שלי כולל הכל. הפרטים הועברו אל החברה על מנת שתוכל לספק להם ישירות סחורה, כאשר אני הגורם באמצע עבור התשלום וההזמנות. הלקוחות הם שלי, אני הבאתי אותם והעברתי את פרטיהם לחברת האם כאשר לאורך כל התקופה הם ממשיכים והמשיכו להיות שלי. כעת נוצר מצב חדש (דומה לשאלתי הקודמת...) - החברה הגדולה פונה ישירות ללקוחות שלי ומוכרת להם מוצרים במחירים יותר זולים מהמחירים אותם אני רוכש מהם. המצב הוא אבסורדי כיוון שיש להם את רשימת כל הלקוחות שלי והם יכולים פשוט לגשת אליהם ולהפיל אותי בדרך בלי להרגיש. אין כל חוזה ביני ובין החברה, אלא הסכמה שבע"פ (אנחנו עובדים ביחד למעלה מ- 20 שנה ללא שום בעיה עד לתקופה האחרונה). האם יש חוק כלשהו שמגן עליי כחברה מול חברה? האם מה שהם עושים זה לא ריגול תעשייתי לשמו?? אודה להתייחסותכם. הנושא דחוף, ולאור המצב הנוכחי אני מגלה שהם פשוט רומסים אותי.

מדון

New member
אתה בעצם עצמאי שקשור אם החברה

לכן לדעתי אסור לחברה לתת הצעות מחיר או למכור דבר ללא תגמול שלך כמו כן אין אלה הלקוחות שלהם הם שלך והם צרכים לקבל את אישורך לשימוש במאגר הלקוחות שלך כמו כן לדעתי יש להוציא צו מניעה זמני בבית המישפט לשלום עד לברור הנושא

למעלה