עוד עוד אינפורמציה

noa_f

New member
עוד עוד אינפורמציה

אני בודקת שוב מה קורה (יש לי שתי מערכות הפעלה ורק על אחת מהן אני מנסה את הפיירוול) את המדיה פלייר של וינדוס הוא חוסם לי: כלומר, את הבאפרינג שלו - הוא חוסם כל אינפורמציה שנכנסת אם הוא לא מזהה את התוכנית שמפעילה אותו - וכאמור את הבאפרינג הוא כנראה לא מזהה... הדרך היחידה לעבוד באופן נורמלי עם אינטרנט זה להגדיר לו "ALLOW ALL " אבל אז מה הטעם בפיירוול... על סף יאוש נועה

philips

New member
אני לא המלצתי על SYGATE

ולכן לא אוכל לסנגר עליו... לגבי הבעייה הספציפית שלך.. 1. תורידי את SYGATE וותקיני BLACK ICE..עובד כמעט בלי בעיות לכולם 2. תשני את סדר החוקים ב SYGATE...זה קצת מסובך להסביר בפורום כיצד לגבי ה BUFFERING.... צריך לפתוח עוד RULE שירשה לו לעבור.. לסיכום... מכיון שחבל על הזמן שלך...למרות שהבעייה פתירה עברי לפיתרון 1.... BLACKICE...

@poet

New member
REmove the lame firewall

you dont how to use it , remove it . firewalls are for servers only , who wants to filter ports and ips so hackers won´t ping them. thanks god piter norton came out with his antivirus (made symantec lots of money) if you´ll check your computer once a week you´ll be protected. now is that so hard to understand? YOU DONT NEED NO shity FIREWALL

S-G-T

New member
goddamnit !

that´s so absolutly f*cken right ! - why the f*ck ppl want to put firewals and shit ?!!?! why ?!?! why do u wanna make ur life complicated ppl ?!?!! anyways , firewall is a good thing to have arond irc ....u know all those newbz´ with those leet winnuke progs :) just to know some ips ...

למעלה