עוד סיכום שבועי!

עוד סיכום שבועי! ../images/Emo57.gif

הדבר הכי טוב השבוע: דבר רע שקרה השבוע: תוכניות לשבוע הבא: משהו שהייתי משפר בשבוע: היום הכי טוב השבוע: היום הכי רע השבוע: שיר השבוע: קליפ השבוע: איש השבוע: מאכל השבוע: משקה השבוע: סדרת השבוע: ספר השבוע: סרט השבוע: פורום השבוע: קומונת השבוע: אהבת את עצמך השבוע? : ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: *והשאלה השבועית- את\ה אוהב\ת פסטרמה?:

עונה.

הדבר הכי טוב השבוע: על-טבעי. דבר רע שקרה השבוע: לא משהו ספציפי. סתם עוד שבוע משעמם. תוכניות לשבוע הבא: לנוחחחחחח. משהו שהייתי משפר בשבוע: קצת אקשן... שבוע מרדים. היום הכי טוב השבוע: רביעי. היום הכי רע השבוע: חמישי. שיר השבוע: Red Hot Chili Peppers - Snow קליפ השבוע: Linkin Park - In The End איש השבוע: דוד חזן. מאכל השבוע: גבנ"ץ. משקה השבוע: שוופס. סדרת השבוע: על-טבעי, נמלטים. ספר השבוע: אין. סרט השבוע: לא ראיתי כלוםםם בטלוויזיה. פורום השבוע: פורום זיהוי שירים. קומונת השבוע: אין. אהבת את עצמך השבוע? : כן, פריטי מאץ'. ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: לא משהו. *והשאלה השבועית- את\ה אוהב\ת פסטרמה?: בערך כמו שאני אוהבת את בן לאדן.

מסכמת: ../images/Emo57.gif

הדבר הכי טוב השבוע: אממ יצאנו לסופ"ש ארוווך דבר רע שקרה השבוע:אתמול בלילה\היום לפנות בוקר נסעתי עם השכבה למצדה.. היה ממש עינוי.. תוכניות לשבוע הבא: לישון, ואז לישון, ואז.. שוב לישון! משהו שהייתי משפר בשבוע:לא נוסעת למצדה! היום הכי טוב השבוע: כנראה שיום ראשון- זכיתי ב-2 מדליות באליפות באומנות לחימה כלשהי. היום הכי רע השבוע:היום (בגלל המצדה) שיר השבוע: simple plan- i can wait forever קליפ השבוע: אין! הסימפלאן האלה לא מוציאים קליפים!! איש השבוע: פייר (הסולן של סימפלאן) ואח שלו מאכל השבוע:פסטרמה!!
יאמייי משקה השבוע:מים כנראה.. סדרת השבוע:ס-מ-ו-ל-ו-ו-י-ל
ספר השבוע:לא קראתי סרט השבוע:לא ראיתי סרטים.. פורום השבוע:פורום סימפלאן חדש שאני פתחתי! קומונת השבוע:"קומונת הישרדות SURVIVOR COMMUNA"- האדימו אותי שם.. אהבת את עצמך השבוע? : בכללי כן.. ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?:די חרא.. עייפה.. *והשאלה השבועית- את\ה אוהב\ת פסטרמה?:מתה על פסטרמה! זה הדבר הכי טעים בעולם! ואפרת- אני מקווה שאת אוהבת את בן לאדן... שבוע טוב, §נוגה§

גיל110

New member
../images/Emo201.gif

הדבר הכי טוב השבוע: קניתי מחשב
דבר רע שקרה השבוע: נהרס לי המחשב [הקודם]. תוכניות לשבוע הבא: עבודה, משמר, יציאה אחת (סוף סוף !!@@##$$!!11אחדאחד). משהו שהייתי משפר בשבוע: כלום. היום הכי טוב השבוע: שלישי+חמישי היום הכי רע השבוע: ראשון שיר השבוע: Chad Kroeger - Hero קליפ השבוע:
איש השבוע: הילה+אמא שלי. מאכל השבוע: KFC משקה השבוע: קולה. סדרת השבוע:
ספר השבוע: דויד גרוסמן - מישהו לרוץ איתו סרט השבוע: סיפורי נרניה - הנסיך כספיאן. פורום השבוע: חופש, דתיים וניקלבאק קומונת השבוע:
אהבת את עצמך השבוע? : סוף סוף כן. ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?: מעולה. *והשאלה השבועית- את\ה אוהב\ת פסטרמה?: קצת. בעיקר אם זה HAM.

א ת ו ש ש

New member
עונה

הדבר הכי טוב השבוע: מבחן במתמטיקה דבר רע שקרה השבוע:נדפק לי המחשב!! גם המחשב וגם הלפטופ תוכניות לשבוע הבא:לישון משהו שהייתי משפר בשבוע:מחשב היום הכי טוב השבוע:רביעי היום הכי רע השבוע:-- שיר השבוע:someone to love- kate earl קליפ השבוע:beat it - fall out boy -- אבוי לי.... התחלתי לשמוע להקות גייז איש השבוע:ד"ר במבההה
מאכל השבוע: משקה השבוע:קולה סדרת השבוע:האנטומיה של גריי ספר השבוע:פיפס סרט השבוע:אוגוסט ראש פורום השבוע:גראנג' קומונת השבוע: אהבת את עצמך השבוע? :כן ולסיום- איך את\ה מרגיש\ה עכשיו?:נחמד *והשאלה השבועית- את\ה אוהב\ת פסטרמה?:לא ממש

ואז אני אלך |פסטרמה|

בואו נתפשר ככה על כרטיס לקנייה במקס ברנר? [כן, יש כזה דבר.. GIFT CARD של מקס ברנר!]

גיל110

New member
אבירן יקנה להם קולה? רק פפסי!

למה רק הם? גם אני רוצה לאכול שם!

למעלה