עוד משהו על אתמול...

צהוב.

New member
עוד משהו על אתמול...

אני חושב שאיך שבית"ר ניראתה אתמול,זה פשוט סוף העולם. לא יתכן שקבוצת כדורגל לא תצליח להעביר אפילו מסירה אחת כמו שצריך. אתם שוכחים מה קרה אתמול.בית"ר לא תקפה,אף מסירה לא עברה טוב,לא היו התקפות.מה התקפות,תוך כמה שניות מהפתיחה כמעט חטפנו גול מקלצ´נקו,ואוסטרץ סיכן אותנו כבר מההתחלה מספר פעמים. לא רק שלא תקפנו,אלא שגם ההגנה שיחקה כמו קבוצה אנמית ומפוחדת מאוד.המשחק אתמול הזכיר לי את המשחק של בית"ר נגד ספורטינג ליסבון,בו השתתף גם פישונט בזמנו.הרחקות סתמיות(טלסניקוב ותומר אזולאי),ושום צירוף מסירות לא עבד. 20 הדקות האחרונות לא היו טובות ובית"ר ניסתה אמנם להתקרב לשערה של הפועל,אבל בטח שאי-אפשר להגיד שבית"ר תקפה.ככה לא תוקפים. כשאין הרגל כזה של לתקוף,אי אפשר לצפות שפתאום ההרכב ההגנתי שעלה אתמול יתחיל לסכן את שער היריב. לבית"ר אין מתחילת העונה מסורת התקפית. הבקענו עד היום רק 16 שערים וקיבלנו 23.מעולם לא היה יחס שערים כזה לבית"ר,אפילו לא עם אלי גוטמן. האשם היחידי הוא יוסי מזרחי,שגם מעלה הרכב נסוג וגם בוחר לקבוצה שחקנים לא מתאימים.שילמו כסף על זיו כבדה שבכלל לא משחק,ואינו משמש תחליף לאף שחקן על המגרש. זו רק בעיה אחת ואפשר למנות עוד רבות כמוה,שמעידות על המצב הקשה. למה לא משחררים כבר 15 שחקנים ומשחררים כסף? יש 34 שחקנים בסגל,בשביל מה ? בית"ר עדיין נהנית מקהל שמגיע למשחקים,אבל בצורה כזו,כמו שאני מכיר את האוהדים של בית"ר,הם יפסיקו לבוא לגמרי. נראה את יוסי מזרחי אז. מבחינתי,לא מקובל עלי שבית"ר תיראה כמו אתמול,ואין שום סיבה בעולם להיראות כמו אפסים,למרות שמדובר בהפועל תל-אביב.עובדה שנתניה ניצחו אותם,וזה מראה רק שגם להם יש נקודות תורפה. ישוחררו מיכאילנקו,קונובאלוב,מוטי מנחם,תומר אזולאי...אלו 4 שחקני הרכב פותח בבית"ר ירושלים. מי שחושב שבית"ר תישאר כך בליגה,טועה בגדול,כי חוץ מקרית גת,בית"ר הכי גרועה בליגה ומשחקת הכי פחות טוב.אז אל לבעלים להיות בטוחים. מכבי חיפה יותר מוחצת עכשיו מהפועל תל-אביב,אז אני מפחד לחשוב מה יקרה בשבת. שלא נדע עוד הפסדים. יללא בית"ר.

למעלה