עוד משהוא על הערוץ החדש!

doron159

New member
עוד משהוא על הערוץ החדש!

זה לא ערוץ ספורט 5+ זהוא ערוץ כדורגל 5+ יש שם רק כדורגל משחק מנבא והפועל ירושלים אם כבר הולכים כזה בגדול למה שלא ישדרו שמה ליגה יוונית או ספרדית בכדורסל??

rgranit

New member
הלוואי שהם יקחו יוזמה וישימו טניס

בערוץ מתי שהסבב יחזור מהפגרה... הגיע הזמן שיתנו לטניס במה בארץ! אני בטוח שאם הם ישדרו הרבה טניס עם הזמן הוא יהפוך לפופלרי יותר ויביא להם רייטינג ולקוחות שאוהבים טניס יקנו את הערוץ. חג שמח
(קצת באיחור
)

רפי2002

New member
אז ככה: חדשה טובה....בערך..

היום, יום רביעי, זפזפתי לי בצהרי היום לערוץ הספורט.... ומה עיניי רואות? כן כן...את הגמר של אייל ארליך מול רוסי (לא זוכר את שמו) בטורניר מי עדן שהתקיים ברמת השרון, באחד המגרשים, שאני הייתי ביום שבת!!! :) אז דבר ראשון, כל הכבוד על השידור...לא ראיתי את הכל, כי מה לעשות, לא הייתה אווירה של טניס (הערכה שלי: לא יותר מ-20 אנשים), וקשה לומר שהיה טניס....וחס וחלילה לא בגלל אייל, אלא בגלל הרוסי, שבקושי שיחק... דבר שני, למה לא לשדר את המשחק בשידור חי? אבל סבבה, מתחילים מקטן....

rgranit

New member
בקשר למשחק...

הייתה שם איזה שערוריה שהיריב של ארליך קילל אותו (הכתבה בקובץ המצורף) בכל מקרה זה היה רק חצי גמר ולא גמר... יפה שהראו את ה אבל אני דיברתי על הערוץ החדש (מערוץ חמש כבר התיאשתי) ואתה בהחלט צודק זה דפוק שמראים את זה לא בשידור חי ולדעתי היחס המזלזל הזה של התקשורת לטניס הוא שגורם לזה שיהיו רק 20 אנשים במגרש ואם היו מראים טניס וכותבים על זה כמו על כדורגל היו נכנסים לענף כספים ואוהדים. מצד שני זה כמו לנחש מה היה קודם הביצה או התרנגולת- האם הטניס היה גרוע ולכן לא מראים אותו או שבגלל שלא מראים אותו הוא גרוע??? והעובדה שהוא מתפרסם רק בגלל שערוריות (כמו הכתבה למשל) רק מעציבה אותי יותר. :( נ.ב הדגשתי במחשב רק את החלקים החשובים בהודעה וטשטשתי את השאר... ולדני תסתכל בפרטים שלי... :)

למעלה