עוד מקרה של סיכול ממוקד

אבח"י

Well-known member
תבין שהמטרה של אירוגני הנשים היא כבר מזמן לא שוויון. על זה הן סימנו כבר וי מזמן.
המטרה שלהן היא עליונות מטריאכלית והן בדרך לשם.
תבין רק שהגברים ממש לא בחרדה מזה שה"אליטה שלהם מוזזת ממקומה".
הרי אנחנו אלה שאפשרנו וקידמנו את השוויון בין המינים...
אנחנו אלה ששמחנו לזוז הצידה כדי לתת לנשים מקום שווה לצידנו..
או שאתה רוצה להתווכח גם על העובדה הזו?
בוודאי שאני רוצה להתווכח על העובדה ש"אנחנו". אנחנו הסכמנו בלית ברירה לאור הלחץ החברתי-הפוליטי האדיר שהופעל על המוסדות החברתיים הישנים. לא אנחנו, הגברים, אישרנו לאליס מילר להיות טייסת, אלא בית המשפט העליון שנאלץ או בחר לראות את החוק כנטול מגדר!

alongrin100

Well-known member
בוודאי שאני רוצה להתווכח על העובדה ש"אנחנו". אנחנו הסכמנו בלית ברירה לאור הלחץ החברתי-הפוליטי האדיר שהופעל על המוסדות החברתיים הישנים. לא אנחנו, הגברים, אישרנו לאליס מילר להיות טייסת, אלא בית המשפט העליון שנאלץ או בחר לראות את החוק כנטול מגדר!
מקצועות לחימה כמו טיסה צריכים להיות פתוחים לנשים וגברים בצורה שוויונית לגמרי.
יש מקצועות צבאיים שדורשים כח פיזי וכח נשיאה שמה לעשות נשים לא בנויות לעמוד בעומסים האלה.
אם נרצה או לא נרצה הטבע ברא אותנו שונים וייעד אותנו למטרות שונות.
אם אני צריך לבחור בין להוריד את הרמה למען השוויון המגדיר לבין הביטחון של אזרחי ישראל אני בוחר בביטחון.

אבח"י

Well-known member
תמיד יהיו אופורטוניסטיות?
השאלה היא מה האחוזים ובמציאות של היום מה ההד התקשורתי כי זה מה שקובע את האג'נדה בסוף.

היעד הבא של מובילות הגל הזה הוא מערכת האכיפה ודיני ראיות.
גם ויתור על חזקת החפות.

"מה פתאום שחוקר יטריד מתלוננת בשאלות? או חס ושלום בבקשה לראיות/סימוכין שיתמכו בתלונה שלה?"
"איך הוא בכלל מעיז"?

אז שלב הבא הוא ויתור על כל הנושא הזה של דיני ראיות והסתמכות על "רגשות" במקום עובדות.
מספיק שמישהי "הרגישה מוטרדת" כדי להכניס מישהו לכלא.

הזוי לא? אבל זה השלב הבא והוא כבר כאן.

ואם בתור גבר שמשתייך לקהילה הלהט"בית חושב שזה לא יגיע גם אליך ולא יפגע בך מתישהו אתה טועה בהחלט.
כי עוד מספר חד ספרתי של שנים מהיום, אתה תעיר למישהי שהיא זרקה בדל סיגריה ברחוב והיא תאשים אותך בהטרדה מינית.
מילה שלה מול מילה שלך.
עזוב, בתור גבר בקהילה להטב"ק יש לי צרות יותר קשות בגילי, באמת.
זקנה, בדידות, העדר יחסי מין כמעט, זלזול, ניצול כספי, דחייה גסה מאזורי בילוי של "צעירים" וכו' אני לא חושב שהומואים פחות מיזוגניים מנשים, לפעמים הם הרבה יותר גסי רוח ותוקפניים מילולית או מערכתית כשזה מגיע לנשים. נכון, שישנו מיתוס - Weman's best friend is her gay friend- אבל גברים הם גברים, גם כשהם הומואים, ולכן הרבה דוגמנים צעירים, מודלים של אמנים הומואים חווים ועוברים הטרדות מיניות קשות מאוד. אני לא מדבר על צעירים בארגונים גדולים שהבוסים הגברים ההומואים שלהם מטרידים אותם מינית, וגם לזה יש לי סיפור, על מנהל בית מלון ברשת גדולה שהטריד מינית את אחד מעובדיו, ונבעט כלפי מעלה והוצא במהירות מהארץ, אבל זה כי העובד היה בן של.. והטיפש לא חשב יותר רחוק מקצה הבולבול שלו.
אונס גברים, הטרדת גברים הוא הסוגייה הבאה שתפרוץ. יש כבר עמוד #ME2 שבו גברים מספרים על ההטרדות, האונס שעברו.. נורא [מפקדים, רבנים, מורים, מנהלים - נורא]

נ

נווהשאנן

Guest
תודה על הטיפים בענייני חיזור. אבל הסוסים מזמן ברחו מהאורווה. תרבות החיזור מתה.

אבח"י

Well-known member
עברתי וקראתי שוב ושוב את שלל תגובות הגברים פה.
ברור לגמרי, הנשים הן האשמות בשיח המתפתח כאן, ולצערי, חלק מהנשים המשתתפות נוטות לכיוון האשמתן - האשמת הקורבן.
העמדות של הגברים שעולות כאן, זיהוי דוגמנות עם "זנות" מבלי לומר את המילה זנות, ראיית נשים כשוות ערך בכוח הפוליטי-החברתי שלהן על מנת לצאת נגדן, הסגת השיח לתקופת טרום החוק להטרדה מינית. [מזכירות מאוד את ארגון האבות הגרושים]
פחד נורא מנשים עולה מהתגובות השונות.
ראיית נשים כ"מטרה לגיטימית" לכל זכר
מה לעשות, אני לא רואה כך את הדברים. כתבתי בצורה מפורטת את עמדתי כתגובה ל- @Yakir4179 . אין סיכוי שאסכים עם עמדותיך הבזות לנשים באופן עקרוני בשתי התגובות שכתבת לי.
פעם קראו ליחסי גברים-נשים: "מלחמת המינים", לפני זה נשים חופשיות באמת היו אותן שהיוונו את יחסיהן עם גברים, והצליחו לפתוח בית קפה, מסעדה או בורדל משלהן. עד אז נשים היו "רכוש" של הוריהן ואח"כ של בעליהן, כלי משחק פוליטיים או אחרים מבלי להתחשב בהן כלל. חלק מהן נרצח כי לא מצאו חן בעיני ה"גבר" - הנרי השמיני, או חלקן נאנס על ידי הבן כביטוי למרד באב - אבשלום בן דוד.
רק בשלוש מאות השנים האחרונות, ודי לאט, נשים הפכו ל-סובייקט בעל קול. אבל כרגיל - התחלה בבועה בינלאומית כמו פאריז ואח"כ נדידה לבועות קוסמופוליטיות אחרות עד שבתרבות המערבית-הטכנולוגית כל הנשים נחשבות דה יורה לסובייקטים יורידיים ואנושיים מלאים. דווקא החזון הציוני מלכתחילה, במהדורה הסוציאליסטית שלו ראה בנשים סובייקט מלא, שאחד מסימני המאבק הנואש בו הוא המשך דיכוי נשים בחברה החרדית.
אחרון - גם זו שרצתה להיות נשיאת המדינה, פרץ, הפכה פתאום לדוגמנית. אז.. נראה לכם שי אביטל היה מכריח אותה למצוץ לו?!

Yakir4179

Well-known member
ברור לגמרי, הנשים הן האשמות בשיח המתפתח כאן, ולצערי, חלק מהנשים המשתתפות נוטות לכיוון האשמתן - האשמת הקורבן.
העמדות של הגברים שעולות כאן, זיהוי דוגמנות עם "זנות" מבלי לומר את המילה זנות, ראיית נשים כשוות ערך בכוח הפוליטי-החברתי שלהן על מנת לצאת נגדן, הסגת השיח לתקופת טרום החוק להטרדה מינית. [מזכירות מאוד את ארגון האבות הגרושים]
מה לעשות, אני לא רואה כך את הדברים. כתבתי בצורה מפורטת את עמדתי כתגובה ל- @Yakir4179 . אין סיכוי שאסכים עם עמדותיך הבזות לנשים באופן עקרוני בשתי התגובות שכתבת לי.
פעם קראו ליחסי גברים-נשים: "מלחמת המינים", לפני זה נשים חופשיות באמת היו אותן שהיוונו את יחסיהן עם גברים, והצליחו לפתוח בית קפה, מסעדה או בורדל משלהן. עד אז נשים היו "רכוש" של הוריהן ואח"כ של בעליהן, כלי משחק פוליטיים או אחרים מבלי להתחשב בהן כלל. חלק מהן נרצח כי לא מצאו חן בעיני ה"גבר" - הנרי השמיני, או חלקן נאנס על ידי הבן כביטוי למרד באב - אבשלום בן דוד.
רק בשלוש מאות השנים האחרונות, ודי לאט, נשים הפכו ל-סובייקט בעל קול. אבל כרגיל - התחלה בבועה בינלאומית כמו פאריז ואח"כ נדידה לבועות קוסמופוליטיות אחרות עד שבתרבות המערבית-הטכנולוגית כל הנשים נחשבות דה יורה לסובייקטים יורידיים ואנושיים מלאים. דווקא החזון הציוני מלכתחילה, במהדורה הסוציאליסטית שלו ראה בנשים סובייקט מלא, שאחד מסימני המאבק הנואש בו הוא המשך דיכוי נשים בחברה החרדית.
אחרון - גם זו שרצתה להיות נשיאת המדינה, פרץ, הפכה פתאום לדוגמנית. אז.. נראה לכם שי אביטל היה מכריח אותה למצוץ לו?!
חלילה אנחנו לא מבזים נשים כלל, יש תיפעה ש
חלילה אנחנו לא מבזים נשים כלל,נוצר כאן מצב שלא לוקחים אחריות וגם על הכוס, ואונסים אותי ממש נפשית לשמור את התיאורים, כאילו מה עולים לדירה קצת סטלה הוא מנסה לזרום ולהשכיב היא בלבטים עדיין לא אומרת לא, ואז למחר או לאחר תקופה הוא הטריד אותי!!
נשים זה עם מיוחד שצריך שמירה מיוחדת וגם שמירת עיניים וזה בגלל הטבע שלהן , לכן חינוך וצייתנות ולשלוט וכמה שפחות לראות ככה הנזק קטן יותר!
חכמים וגדולים כבר אמרו את זה לפני מאות שנים!אתה לא יכול להפוך סדרי בראשית ואישה מעל הגבר כי אחרת הבית מתפרק וגם החברה!
בחברה הדתית לאומית וחרדית מי ששומר על הבת ותחכים וכו בלימודים יזכה לשידוך מיוחס עבורה, לכן גם מגבילים שם שלא יפקו עיניים ויתחיל הבאלגן והסקרנות והרס התא המשפחתי!
לא יתכן שדוגמנית תקבל שירות טוב מהמשטרה בגלל שהיא סלב או חתיכה מידי וכו
כל המודרנה מוציאים לאישה את עולם הרגש והופכים אותה לשכלתנית כמו הגבר ואז זה מינוס ומינוס והבית קורה עם הבת שמתפרק, או לא מוצאים חתנים וכלות וכו
הורה כיום יודע מה קורה עם הבת שלו שיוצאת לבילוי בתל אביב??

מרים פרץ זאת אישה שרק מהטרגדיה שלה אתה מוריד את הראש, ברגע שיש חיכוך חברתי כריזמה קשרים מעמד בילויים יציאות אירועים הפקות ותקשורת , אז מין הסתם שיהיו גם שלדים בארון, אני מאמין של אישה נאה ונאה פלוס זוכה לשלל הצעות גם כשהיא נשואה, הכל זה אך היא מעמידה במקום את אלו שמנסים בכל מחיר להשכיב

אבח"י

Well-known member
חלילה אנחנו לא מבזים נשים כלל, יש תיפעה ש

חלילה אנחנו לא מבזים נשים כלל,נוצר כאן מצב שלא לוקחים אחריות וגם על הכוס, ואונסים אותי ממש נפשית לשמור את התיאורים, כאילו מה עולים לדירה קצת סטלה הוא מנסה לזרום ולהשכיב היא בלבטים עדיין לא אומרת לא, ואז למחר או לאחר תקופה הוא הטריד אותי!!
נשים זה עם מיוחד שצריך שמירה מיוחדת וגם שמירת עיניים וזה בגלל הטבע שלהן , לכן חינוך וצייתנות ולשלוט וכמה שפחות לראות ככה הנזק קטן יותר!
חכמים וגדולים כבר אמרו את זה לפני מאות שנים!אתה לא יכול להפוך סדרי בראשית ואישה מעל הגבר כי אחרת הבית מתפרק וגם החברה!
בחברה הדתית לאומית וחרדית מי ששומר על הבת ותחכים וכו בלימודים יזכה לשידוך מיוחס עבורה, לכן גם מגבילים שם שלא יפקו עיניים ויתחיל הבאלגן והסקרנות והרס התא המשפחתי!
לא יתכן שדוגמנית תקבל שירות טוב מהמשטרה בגלל שהיא סלב או חתיכה מידי וכו
כל המודרנה מוציאים לאישה את עולם הרגש והופכים אותה לשכלתנית כמו הגבר ואז זה מינוס ומינוס והבית קורה עם הבת שמתפרק, או לא מוצאים חתנים וכלות וכו
הורה כיום יודע מה קורה עם הבת שלו שיוצאת לבילוי בתל אביב??

מרים פרץ זאת אישה שרק מהטרגדיה שלה אתה מוריד את הראש, ברגע שיש חיכוך חברתי כריזמה קשרים מעמד בילויים יציאות אירועים הפקות ותקשורת , אז מין הסתם שיהיו גם שלדים בארון, אני מאמין של אישה נאה ונאה פלוס זוכה לשלל הצעות גם כשהיא נשואה, הכל זה אך היא מעמידה במקום את אלו שמנסים בכל מחיר להשכיב
הלוו הלווו... מרים פרץ היוונה היטב את האסון הפרט7י שלה. לצערי היא איננה היחידה ששכלה יותר מבן אחד, אבל האחרים/אחרות העדיפו לא למנף את הטרגדיה הזו. ברגע שאתה הופך לאיש ציבור אתה חשוף לכל. מרים פרץ מדגמנת עבור עיריית ירושליים, אוי לבושה ואוי לחרפה.
לגבי שאר דבריך - לא הבנתי את מה שכתבת, באמת.

גרמתם לי לפחד יותר.
על הבנות שלי.
של כולנו.
באמת.
איזה מין 'וויכוח' זה מי האשמה ומי הבכיינית? מי מבקשת את זה ומי מגיע לה?
אני בשוק. וגם עצובה. ואולי גם לא מופתעת🙄

Yakir4179

Well-known member
גרמתם לי לפחד יותר.
על הבנות שלי.
של כולנו.
באמת.
איזה מין 'וויכוח' זה מי האשמה ומי הבכיינית? מי מבקשת את זה ומי מגיע לה?
אני בשוק. וגם עצובה. ואולי גם לא מופתעת🙄
גונגל אנושי כבר אמרנו? ועכשיו הכל בנייד וגם במחשב אז בכלל חבל על הזמן..
אם הייתי הורה לבנות שומר אלף פעם על הבנות גם בנייד

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
גונגל אנושי כבר אמרנו? ועכשיו הכל בנייד וגם במחשב אז בכלל חבל על הזמן..
אם הייתי הורה לבנות שומר אלף פעם על הבנות גם בנייד
שטויות..ולמה?מעבר לכך שהחינוך והערכים בבית מושרש,הכל עניין של אופי,יש השפעה חברתית אבל-אי אפשר לשמור על הילדים בתוך בועה,זה פשוט לא מציאותי ותלוי באיזה גילאים.

נ

נווהשאנן

Guest
אנחנו ממזמן אחרי סדום ועמורה. עקפנו את סדום בסיבוב.
אם לא הבנת (או נניח אין לך יס? עידן+? יושב על השכנים?) נעלמו כמעט לגמרי החובות המוסריות של העולם ואני באמת לא רוצה להתחיל עם הדוגמאות.
מה נישאר?
שנצליח לקום בכל בוקר אל ידיעה לא מוסרית כזאת או אחרת ונהיה המומים מהרוע ולא נשלוף תירוצים מהמותן ונשכנע את עצמנו למה מגיע לה 'לכלבה' (באמת אמרת את זה? באמת?).
את טועה. שיעורי הרצח והאונס נמוכים בהתמדה במדינות המפותחות. מספרים לך שרע פה. אבל זה לא נכון.
כלבה כיניתי אשה נבזית שעשתה שיימינג ליהודה גליק בזמנו, על התכתבות תמימה בוואצאפ

את טועה. שיעורי הרצח והאונס נמוכים בהתמדה במדינות המפותחות. מספרים לך שרע פה. אבל זה לא נכון.
כלבה כיניתי אשה נבזית שעשתה שיימינג ליהודה גליק בזמנו, על התכתבות תמימה בוואצאפ
אני לא טועה. העולם השתגע.
אפשר להכנס ברצון לסטטיסטיקה של אחוזי פשיעה אבל בתנאי שגם בודקים את אופי הפשיעה ומידת אכזריותה, סבבה? כי הכל משוגע.
אני מבינה מה כינית ואת מי אני פשוט לא מבינה מאיפה הקלות לכנות ככה מישהו... נשבעת לך ששמעתי עד לכאן את הטונציה של זה🤦‍♀️

alongrin100

Well-known member
וזה בדיוק מסימני השינוי המבורך, ועליך לברך על זה.
איראן, מאה שערים מדינות המגרב, רצועת התנ"ך בארה"ב, מדינות אמריקה הלטיית וכו' הן סימן וסמל לסוג הפטריארכיה [שלטון הזכר] שהתרבות המערבית מנסה להחלץ ממנו כבר 300 שנים. אתה, בטח לפי חלק מדבריך, שייך לשם, מאוד.
רב הנשים [אם הן הגורם לגירושין, אגב..] מתחתנות מסיבות של אהבה? מסיבות אחרות? כמה מהן מגלות אחרי שנתיים וילד שהמתוק שפגשה, ממש אביר זכויות הפרט הוא הבן הדוחה של אמא שלו? שובניסט, לא מזיז ת'תחת, מצפה לסקס מתי שהוא רוצה או בוגד בה על ימין ועל שמאל.
ההכללה שלך כמו ההכללה שלי, חייבת במחקר סוציולוגי עמוק של הקבוצות הללו - מין, מוצא, מצב כלכלי, השכלה, חלוקת תפקידים בבית וכו' וכו' - רק לאחר ניתוח נתונים מדוקדק תוכל להאשים את הנשים בכך, עד אז, אתה חי בסרט אחי :) אגב, בשנה הבאה - 40 שנות סרט מאושרות לגמרי.
אתה עדיין חי בסרט.
אני אבא לבנות. ויש הרבה יותר נשים שחייבות לי את הקידום המקצועי שלהן לי.
לא בדוגמנות אלא בהייטק ששם אתה צריך הרבה יותר מאשר פנים יפות ותחת חטוב.
רצועת המגרב, או חגורת התנ"ך בארהב מעניינת לי את קצה ה... כי אני לא חי שם.
אני חי במדינה מערבית, חילוני, מעמד סוציו אקונומי בינוני גבוה... זה מה שמעניין אותי, לשם אני מכוון כי זה הסקטור באוכלוסיה אליו אני משתייך.

ובדברים שלך אתה בעצמך מקטין נשים והופך אותן ליצורים חסרי יכולת חשיבה עצמאית.
"כמה מהן מגלות בשנה השניה"... נשים יודעות הייטב עם מי הן מתחתנות ומדוע.
במציאות של היום זה קורה בסוף שנות ה-20 - תחילת שנות ה-30 שלהן כדי לסמן וי על העניין של חתונה והורות.
עם התוצאות של הבחירה שלהן הן יתמודדו 7-8 שנים אחר כך, וגם לזה הן מודעות מאד.
מה גם שהמדינה מספקת להן מצנח זהב לא רע בכלל.

ולגבי בגידות של גברים... אתה היית צריך להיות פה בימיו הטובים של הפורום כדי להכיר את הנשים פה.
וממליץ לך בחום לעשות סיבוב בטינדר כדי לראות בעצמך.

אבח"י

Well-known member
אתה עדיין חי בסרט.
אני אבא לבנות. ויש הרבה יותר נשים שחייבות לי את הקידום המקצועי שלהן לי.
לא בדוגמנות אלא בהייטק ששם אתה צריך הרבה יותר מאשר פנים יפות ותחת חטוב.
אני חי במדינה מערבית, חילוני, מעמד סוציו אקונומי בינוני גבוה... זה מה שמעניין אותי, לשם אני מכוון כי זה הסקטור באוכלוסיה אליו אני משתייך.

ובדברים שלך אתה בעצמך מקטין נשים והופך אותן ליצורים חסרי יכולת חשיבה עצמאית.
"כמה מהן מגלות בשנה השניה"... נשים יודעות הייטב עם מי הן מתחתנות ומדוע.
במציאות של היום זה קורה בסוף שנות ה-20 - תחילת שנות ה-30 שלהן כדי לסמן וי על העניין של חתונה והורות.
עם התוצאות של הבחירה שלהן הן יתמודדו 7-8 שנים אחר כך, וגם לזה הן מודעות מאד.
מה גם שהמדינה מספקת להן מצנח זהב לא רע בכלל.

ולגבי בגידות של גברים... אתה היית צריך להיות פה בימיו הטובים של הפורום כדי להכיר את הנשים פה.
וממליץ לך בחום לעשות סיבוב בטינדר כדי לראות בעצמך.
לא אינני חי בסרט, אלא חי עם תפיסת עולם אחרת משלך, בה למשל - אף לא אחד או אחת צריך להודות לי על קידומו. לא מגיעה לך תודה על כלום, ביצעת את תפקידך, כל הכבוד לך!
אז מה אם יש לך בנות? זה הופך אותך למומחה מאיזה סוג?
והנה הגדרת היטב את תפיסת עולמך:

הבטחון העצמי שלך מבוסס סדרת אשליות מערביות - שטהרנים ממני יכנו - תסמונת הזכר, המערבי, הלבן והפריבילגי , שאינו רואה את העולם מחוץ למשקפיו, כך שלעולם אינו רואה את חסר הבית בחניון, לא יוצא לרחוב, כי הכל מגיע מהחוץ פנימה, ואם יוצא אז רק למקומות פריבילגיים מובהקים.
אני לא מאשים אותך, אתה קורבן של השיטה החברתית, ולמדת להפיק ממנה את המיטב עבורך. אז תהיה נחמד, בא להגיד לך, תשאר באותה בועה. רק אל תתימר לדבר בשם גברים-נשים שאין לך פסיק מושג על חייהןם.
לגבי הידיעה המוחלטת שלך ש"נשים יודעות בדיוק", תרשה לי לא להגיב, כי זה באמת יחייב אותך להסתכל עמוקות למצבים שלא מענינים את ,קצה הזין שלך..
שמתי לב שאנחנו חוזרים על עצמנו. אז מבחינתי אין לי מה להוסיף. אם יש לך עוד להוסיף, אשמח לקרוא, לא בטוח שאענה.

alongrin100

Well-known member
לא אינני חי בסרט, אלא חי עם תפיסת עולם אחרת משלך, בה למשל - אף לא אחד או אחת צריך להודות לי על קידומו. לא מגיעה לך תודה על כלום, ביצעת את תפקידך, כל הכבוד לך!
אז מה אם יש לך בנות? זה הופך אותך למומחה מאיזה סוג?
והנה הגדרת היטב את תפיסת עולמך:

הבטחון העצמי שלך מבוסס סדרת אשליות מערביות - שטהרנים ממני יכנו - תסמונת הזכר, המערבי, הלבן והפריבילגי , שאינו רואה את העולם מחוץ למשקפיו, כך שלעולם אינו רואה את חסר הבית בחניון, לא יוצא לרחוב, כי הכל מגיע מהחוץ פנימה, ואם יוצא אז רק למקומות פריבילגיים מובהקים.
אני לא מאשים אותך, אתה קורבן של השיטה החברתית, ולמדת להפיק ממנה את המיטב עבורך. אז תהיה נחמד, בא להגיד לך, תשאר באותה בועה. רק אל תתימר לדבר בשם גברים-נשים שאין לך פסיק מושג על חייהןם.
לגבי הידיעה המוחלטת שלך ש"נשים יודעות בדיוק", תרשה לי לא להגיב, כי זה באמת יחייב אותך להסתכל עמוקות למצבים שלא מענינים את ,קצה הזין שלך..
שמתי לב שאנחנו חוזרים על עצמנו. אז מבחינתי אין לי מה להוסיף. אם יש לך עוד להוסיף, אשמח לקרוא, לא בטוח שאענה.
בוא נעשה קצת סדר.
אותן נשים צריכות להודות לי על קידומן - כי עשיתי את זה מחוץ ומעבר לתפקידי.
המצב הסוציו אקונומי שלי הוא הכל חוץ מאשליה ואני ממש לא קורבן לשיטה של אף אחד.
אני מרגיש הרבה אמפטיה לאנשים שהגורל האיר להם פנים פחות מאשר לי, ואפילו עוזר להם ככל יכולתי.
מצד שני, אין שום נקודות השקה בין מצבם לבין מצבי..
בדיוק כמו שאין שום נקודות השקה בין מצבי לזה של ג'ף בזוס או אילון מאסק.
לכל סקטור באוכלוסיה יש את האתגרים שלו.

וכשאני מדבר על נשים, אני מדבר על נשים מהחוג החברתי/סקטור שלי. זו נקודת הייחוס שלי.
אקדמאיות, משרות מכובדות, חלקן מנהלות בכירות, כאלה שעברו דבר אחד או שניים בחיים.

נ

נווהשאנן

Guest
אנחנו לא לבנים פריוילגים. מאז ההפסד מטל הרומאים אנחנו שק חבטות מפוזר בכל העולם אין עינוי סדיסטי שלא עברנו. פוגרום שואה. ניסו להשמיד וכמעט הצליחו. אנו משלמים בדם על הזכות למדינה עצמאית.

Gu987

Well-known member
זה הכל כסף. המדינה מתקצבת אותם הכסף עובר בכל הצינורות כולל הרשויות המקומיות. נורא משתלם לפתוח "ארגון למען נפגעים", זה כסף שיושב בצש ומחכה שיקחו אותו. כל השיח התקשורתי מאד משתלם להרבה אנשים שמתפרנסים יפה. כמובן שהאינטרס הראשון של אותם ארגונים זה שהנפגעות ישארו נפגעות. לכן מטיפים להן שהן קורבן ומנציחים את תחושת הפגיעה.

נווה שאנן ידידי. ברגע זה הרווחת אצלי שתי נקודות זכות.
מצטט את גלי בן חורין שתמיד מציגה את הדברים כלשונם. בלי חשש מגדודי הפרוגרסיבים החדשים. בלי חשש מהפוליטיקלי קורקט המכוער שרק מעצים את החוליים של כולנו.

נ

נווהשאנן

Guest
תודה ידידי. צריך וחשוב לזכור דבר אחד; הפוליטיקלי קורקט הוא קודם כל נשק. כיום בארה"ב זה כלי נשק לכל דבר וענין. רק שבהתחלה הציגו אותו כמשהו תמים.

למעלה