עוד מקרה של סיכול ממוקד

in bal1

Well-known member
נכון שהבנות צריכות לדגמן בבגדי ים ואפילו בהלבשה תחתונה.זה לא משנה כמה הבחורה תראה סקסית אין לו שום רשות לגעת בה!
בו אספר לך משהו.לפני כמה שנים אימנתי בחדר כושר שאחד מהמתאמנים היה רופא נשים.גם אישתו התאמנה שם.
היא אומרת לי את רוצה להבדק תלכי לבעלי הוא יבדוק אותך.היא רצתה שאעשה עוד דברים עם בעלה שלא אפרט כאן.
לא הרגשתי בנוח להבדק ע"י אדם שאני מאמנת.

alongrin100

Well-known member
נכון שהבנות צריכות לדגמן בבגדי ים ואפילו בהלבשה תחתונה.זה לא משנה כמה הבחורה תראה סקסית אין לו שום רשות לגעת בה!
בו אספר לך משהו.לפני כמה שנים אימנתי בחדר כושר שאחד מהמתאמנים היה רופא נשים.גם אישתו התאמנה שם.
היא אומרת לי את רוצה להבדק תלכי לבעלי הוא יבדוק אותך.היא רצתה שאעשה עוד דברים עם בעלה שלא אפרט כאן.
לא הרגשתי בנוח להבדק ע"י אדם שאני מאמנת.
אם קראת את הפוסטים הקודמים שלי, אז ראית שאני דוגל בהפרדת רשויות מוחלטת בין חיים פרטיים לעבודה.
כל המקרים האלה תמיד נגמרים בבכי של אחד הצדדים או של שניהם.
זה לא העניין.
כל העניין הוא הנורמה (הפסולה) שהשתרשה בתעשייה הזו (דוגמנות, בידור, וכו).
זה היה ידוע לכל אחת שאם היא רוצה להגיע לאיזה מקום בתעשייה, היא צריכה לאפשר גישה לכל מיני אנשים לחלקים האינטימיים שלה.

זה לא סתם ששי אביטל פיתח לו כזו ארוגנטיות וגישה שהוא מופתע ובכלל לא מבין מה רוצים מהחיים שלו.

ההתנהגות שלו נבנתה על גב של עשרות בחורות שרדפו אחריו והיו מוכנות להציע לו הרבה יותר מאשר הוא יכול היה לקחת.
"הפרה רצתה להניק יותר מאשר העגל לינוק".

אז עכשיו יש סוג של ניקוי אורוות - ושלא תטעי , כל פעם שזה קורה אני שמח על זה מאד!

ועכשיו יש הרבה מאד פלטפורמות שבהן מי שרוצה לשווק את הגוף שלה,
יכולה לעשות את זה עצמאית ומבלי שאף אחד ינצל אותה מינית.

זה משמח אותי פחות, ניצול אין שם.

נ

נווהשאנן

Guest
נכון יש המון פלטפורמות עצמאיות כמו אינסטגרם OnlyFans ולמרות זאת פמיניסטיות לא מפסיקות ליילל ולבכות. בעיקר אלה שמתפרנסות "מהמאבק" וכאלה שמייללות שאף גבר לא מתחיל איתן ע"ע הטור שפרסמה לינה דונהם בוושינגטון פוסט כמדומני. בו היא קבלה על כך שגברים לא יוצרים איתה קשר.
גם כן צביעות; להאשים את הגברים בהחפצת נשים. ומה נשים עושות כשיש להן פלטפורמה עצמאית? דינג! מחפיצות את עצמן

אבח"י

Well-known member
נכון יש המון פלטפורמות עצמאיות כמו אינסטגרם OnlyFans ולמרות זאת פמיניסטיות לא מפסיקות ליילל ולבכות. בעיקר אלה שמתפרנסות "מהמאבק" וכאלה שמייללות שאף גבר לא מתחיל איתן ע"ע הטור שפרסמה לינה דונהם בוושינגטון פוסט כמדומני. בו היא קבלה על כך שגברים לא יוצרים איתה קשר.
גם כן צביעות; להאשים את הגברים בהחפצת נשים. ומה נשים עושות כשיש להן פלטפורמה עצמאית? דינג! מחפיצות את עצמן
זה מסימניו של עידן חדש, עידן של שינוי בו גברים בוחנים את עצמם ואת טיב היחסים שלהם עם נשים. מה לעשות, נשים חזקות מאוד מפחידות המון גברים. נשים בעלות מודעות פמיניסטית חזקה מאוד לא מוכנות לקבל את ה"שטיקים" שלנו, וחלק מחברינו חושש מאוד מנשים אלו. אגב, לינדה בתפיסות המערביות המקובלות של "אשה נחשקת" ממש לא נחשקת, זו בעיה נוספת.
לגבי הפמיניסטיות, יש בתוכן חילוקי דעות רבים ביחס לקבוצה הקיצונית, וקשה להכליל אותן. אני מסכים שהקבוצה הרדיקלית קוראת להשמדת הגברים, לאחר מיצוי הזרעונים מגופם ושמירתם לעד! אלה אינן פרטנריות לשיחה מבחינתי.

alongrin100

Well-known member
זה מסימניו של עידן חדש, עידן של שינוי בו גברים בוחנים את עצמם ואת טיב היחסים שלהם עם נשים. מה לעשות, נשים חזקות מאוד מפחידות המון גברים. נשים בעלות מודעות פמיניסטית חזקה מאוד לא מוכנות לקבל את ה"שטיקים" שלנו, וחלק מחברינו חושש מאוד מנשים אלו. אגב, לינדה בתפיסות המערביות המקובלות של "אשה נחשקת" ממש לא נחשקת, זו בעיה נוספת.
לגבי הפמיניסטיות, יש בתוכן חילוקי דעות רבים ביחס לקבוצה הקיצונית, וקשה להכליל אותן. אני מסכים שהקבוצה הרדיקלית קוראת להשמדת הגברים, לאחר מיצוי הזרעונים מגופם ושמירתם לעד! אלה אינן פרטנריות לשיחה מבחינתי.
זה אחד מסימניו של עידן חדש, שבו הנשים בסופו של דבר יהיו המפסידות בגדול.
היתרון היחסי של נשים עלינו הגברים (סטרייטים בלי שום השתייכות לקבוצה כזו או אחרת או אג'נדות מיוחדות) הוא יכולת ההתארגנות שלהן.
יש מליון עמותות של "קורבנות פגיעה מינית", התנועה הפמיניסטית, אמהות בשחור, אימהות בלבן...
כל ציוץ הכי קטן יוצר מיד עוד התארגנות אד הוק עע #METOO וכו'..
הן השתלטו על אמצעי התשקורת, על השיח הציבורי, על בתי המשפט לענייני המשפחה..

מהקורבן המדוכא של שנות ה-50 של המאה שעברה הן הפכו להיות הבריון השכונתי שמטיל את אימתו על כל הסביבה.

ואנחנו הגברים הפשוטים, כאלה שבסך הכל רוצים לחיות את החיים שלנו, למצוא בת זוג, להתחתן ולהקים משפחה מסתכלים מהצד על כל הקרקס הזה.

אז אנחנו חלשים מאד בהתארגנויות ורעש בתשקורת, אבל חזקים מאד בלעשות חשבון.
גברים היום רואים מה קורה ופשוט מצביעים ברגליים, למה להם להסתבך ובשביל מה להם כל כאב הראש הזה?

לא מתחילים, לא מחזרים, לא יוצאים לדייטים ובעיקר לא מתחתנים - וזו כבר סטטיסטיקה ועובדות שחור על גבי לבן.
מקסימום מחליקים ימינה ושמאלה בטינדר ושואלים "ערה"?

אבח"י

Well-known member
@alongrin100 n
בוא נעשה תרגיל קטן - החלף את המילה נשים ב"עובדים זרים" או בערבים, ותראה שזה מתאים בול.
גברים לא חלשים בכלום.
גברים חיים עדיין בעולם שבו הקלות הבלתי נסבלת לגעת באשה מותרת, אבל לפחות בעולם הראשון [המערבי, הטכנולוגי, המדעי והרציונלי] זה לא פועל. נכון, לא רחוק מאיתנו בעיראק, במצריים או בארצות המגרב, ואתה יודע מה, גם במאה שערים, אשה מותרת לכל, בעלה צריך להגן עליה ואם לא, אז הרבנים המטורפים יגלו אותה לעיר אחרת ויאשימו אותה באונס.
אנחנו לא חלשים בכלום!

alongrin100

Well-known member
@alongrin100 n
בוא נעשה תרגיל קטן - החלף את המילה נשים ב"עובדים זרים" או בערבים, ותראה שזה מתאים בול.
גברים לא חלשים בכלום.
גברים חיים עדיין בעולם שבו הקלות הבלתי נסבלת לגעת באשה מותרת, אבל לפחות בעולם הראשון [המערבי, הטכנולוגי, המדעי והרציונלי] זה לא פועל. נכון, לא רחוק מאיתנו בעיראק, במצריים או בארצות המגרב, ואתה יודע מה, גם במאה שערים, אשה מותרת לכל, בעלה צריך להגן עליה ואם לא, אז הרבנים המטורפים יגלו אותה לעיר אחרת ויאשימו אותה באונס.
אנחנו לא חלשים בכלום!
אתה חי בסרט אחי...
מה זה מעניין אותי מה קורה בעירק או 100 שערים? אני לא שייך לא לשם ולא לשם.
בכל מקרה העובדות מדברות בעד עצמן. גברים מצביעים ברגליים.
בשנה האחרונה נרשמה ירידה של 40% בנישואים.
הגירושים בעליה מטורפת..

ויותר ויותר ילדים נולדים למשפחות חד הוריות.

אבח"י

Well-known member
אתה חי בסרט אחי...
מה זה מעניין אותי מה קורה בעירק או 100 שערים? אני לא שייך לא לשם ולא לשם.
בכל מקרה העובדות מדברות בעד עצמן. גברים מצביעים ברגליים.
בשנה האחרונה נרשמה ירידה של 40% בנישואים.
הגירושים בעליה מטורפת..

ויותר ויותר ילדים נולדים למשפחות חד הוריות.
וזה בדיוק מסימני השינוי המבורך, ועליך לברך על זה.
איראן, מאה שערים מדינות המגרב, רצועת התנ"ך בארה"ב, מדינות אמריקה הלטיית וכו' הן סימן וסמל לסוג הפטריארכיה [שלטון הזכר] שהתרבות המערבית מנסה להחלץ ממנו כבר 300 שנים. אתה, בטח לפי חלק מדבריך, שייך לשם, מאוד.
רב הנשים [אם הן הגורם לגירושין, אגב..] מתחתנות מסיבות של אהבה? מסיבות אחרות? כמה מהן מגלות אחרי שנתיים וילד שהמתוק שפגשה, ממש אביר זכויות הפרט הוא הבן הדוחה של אמא שלו? שובניסט, לא מזיז ת'תחת, מצפה לסקס מתי שהוא רוצה או בוגד בה על ימין ועל שמאל.
ההכללה שלך כמו ההכללה שלי, חייבת במחקר סוציולוגי עמוק של הקבוצות הללו - מין, מוצא, מצב כלכלי, השכלה, חלוקת תפקידים בבית וכו' וכו' - רק לאחר ניתוח נתונים מדוקדק תוכל להאשים את הנשים בכך, עד אז, אתה חי בסרט אחי :) אגב, בשנה הבאה - 40 שנות סרט מאושרות לגמרי.

נ

נווהשאנן

Guest
זה הכל כסף. המדינה מתקצבת אותם הכסף עובר בכל הצינורות כולל הרשויות המקומיות. נורא משתלם לפתוח "ארגון למען נפגעים", זה כסף שיושב בצש ומחכה שיקחו אותו. כל השיח התקשורתי מאד משתלם להרבה אנשים שמתפרנסים יפה. כמובן שהאינטרס הראשון של אותם ארגונים זה שהנפגעות ישארו נפגעות. לכן מטיפים להן שהן קורבן ומנציחים את תחושת הפגיעה.

נ

נווהשאנן

Guest
ענבל לא שייך להשתמש בביטוי פיטורין. סוכן הוא לא מעסיק. היא יכולה לפטר אותו

אבח"י

Well-known member
האמת שכבר נמאס מלשמוע את המילה הזאת הטרדה בכלל , חלאס הרגו את האנשים אונסים אותי להכנס לכל ארון שלדים של סלב או איש ציבור או דוגמנית ,מגזימים יותר מידי, אני בקשרים עם נשים מחול ולמה אצלן הם מבינות היטב שאם אני מזמין אלי הביתה או לדירת אירוח זה אומר שיהיה לנו סקס שם בהסכמה כמובן,שתדע במזרח אירופה מקובל שמנהלים בכירים מפנקים במתנות ותכשיטים עובדות גם נשואות, והן יודעות שברגע שיש את הזמנה לארוחת ערב, אז זה אומר פינקתי ואני מפנק ואני רוצה בכיף לזרום עם יופייך..
לא כל הזכרים רעים ומניאקים וכו , יש בוטים ועפים על עצמם וגאותנים וכו היה לי מנהל כזה , שלא יכולתי לשמוע אותו והייתי מתרחק ומחכה שילך כבר!

מנסיון שלי בשוק העבודה, אם אתה מעמיד במקום על התחלה לא יתעסקו איתך, גם עם עמנואל רוזן שהפריע לנשואה היא עירבה את בעלה ואז הוא ברח מהבניין
אתה לא יודע כלום על ענין עמנואל רוזן, אז כדאי לא להביא אותו כדוגמה לכלום.
הידיעה שלך, שאם אתה מזמין אשה אליך הביתה המשמעות היא - זיון, איננה חייבת להיות "נחלת הכלל". העובדה שנאנסתי פעמיים מצביעה על כך שידעתי מראש שאאנס, כי מישהו הזמין אותי אליו הביתה? אולי חשבתי על משהו אחר, דווקא, אולי הבטיחו לי משהו אחר, ובהיותי נואש, מחפש עבודה, מאמין לדובר הלכתי אליו?!
מהר כלכך אתה שש לקפוץ על עגלת המאשימים את המסכנה, כי לשיטתך גם נשים מוכות אשמות בהכאתן, ובטח הלנה מטרויה אשמה במלחמה הגדולה, מה היא כלכך יפה?! חוצפה!

נ

נווהשאנן

Guest
אין שום פסול מוסרי לחזר אחרי אשה, להזמין אותה הביתה, להציע לה מין\פרחים\נישואין, לשלוח לה מכתבים.
אין שום היגיון בלהפוך את כל האמור לפלילי רק אם היא קמה על צד שמאל הבוקר, או התחרטה בדיעבד, או שהיא רוצה לסחוט אותו.
אין שום מידתיות בשיימינג ציבורי על חיזור וואצאפ (אני לא מדבר על המקרה של מר אביטל.
זה בזמנו עשתה איזו כלבה ליהודה גליק.
לנשים אין זכות לעשות ככל העולה על רוחן בדיוק כמו שלגברים אין.
יש חובות מוסריות. בלי זה נהפוך מהר מאד לסדום ועמורה.

in bal1

Well-known member
שקיפות היא דבר מצוין.אם גבר אומר לי אני רוצה לשכב איתך את מוצאת חן בעיני אעריך את זה יותר מאשר זה יהיה במרמה.

נ

נווהשאנן

Guest
ברור יקירתי. אבל ברגע שזה הופך לכלי נשק (שיימינג\פלילי) זו פרצה לגנב.

אין שום פסול מוסרי לחזר אחרי אשה, להזמין אותה הביתה, להציע לה מין\פרחים\נישואין, לשלוח לה מכתבים.
אין שום היגיון בלהפוך את כל האמור לפלילי רק אם היא קמה על צד שמאל הבוקר, או התחרטה בדיעבד, או שהיא רוצה לסחוט אותו.
אין שום מידתיות בשיימינג ציבורי על חיזור וואצאפ (אני לא מדבר על המקרה של מר אביטל.
זה בזמנו עשתה איזו כלבה ליהודה גליק.
לנשים אין זכות לעשות ככל העולה על רוחן בדיוק כמו שלגברים אין.
יש חובות מוסריות. בלי זה נהפוך מהר מאד לסדום ועמורה.
אנחנו ממזמן אחרי סדום ועמורה. עקפנו את סדום בסיבוב.
אם לא הבנת (או נניח אין לך יס? עידן+? יושב על השכנים?) נעלמו כמעט לגמרי החובות המוסריות של העולם ואני באמת לא רוצה להתחיל עם הדוגמאות.
מה נישאר?
שנצליח לקום בכל בוקר אל ידיעה לא מוסרית כזאת או אחרת ונהיה המומים מהרוע ולא נשלוף תירוצים מהמותן ונשכנע את עצמנו למה מגיע לה 'לכלבה' (באמת אמרת את זה? באמת?).

אבח"י

Well-known member
וזה הנזק האדיר, שנשים שמשתמשות בחוק למניעת הטרדה מינית לצורך קידום אישי או אחר, גורמות לנשים שכן נפגעות. תמיד יהיו אופורטוניסטים/יות - שמע סיפורון קטנצ'יק:
באיזו קבוצה כתבה מישהי "ממואר" שרק אחותה זוכרת אותו, איך שהמטפלת שלה, כשהיתה בת חצי שנה או שנה, תקפה אותה, לכאורה. על פי הסיפור היא לא תקפה אותה פיזית, אבל כותבת הכותבת: מה קרה בימים שאחותי לא היתה בבית? אני ממש מזועזעת עכשיו.
אני לא קונה ME2 בדיעבד ועוד בגיל שנה, כשעברו כבר איזה 70 שנים. כתבתי תחת הסיפור, שאינני מבין את "עוצמת הטראומה" וה"חרדה" בדיעבד. ילדים קטנים, כמו הרבה יצורים הגדלים כגורים נוטים לשכוח עקות ומצוקות חד פעמיות או מקריות. אינני מוצא אף סיבה ל"התרגשות" ל"הזדעזעות".. אבל לא כתבתי שאני חושב שהקטע הוא נסיון להצטרף כאמנית[משוררת] לאותן שמשווקות אומללותן כדי למכור עוד ספר שירים, ולה אין מה לשווק.
אז לפי מה שכתבת - לא נראה לי אפילו שיש בינינו חילוקי דעות.
ענין החיזור פשוט מאוד. אתה מחזר - היא אומרת: לא מעניין. סגור ענין. אבל החלטת להמשיך לחזר - הקפד על הימנעות ממגע פיזי ומרמיזות מיניות. לכתוב "אני אוהב אותך", לשלוח פרחים ושוקולדה עם זר ורדים אדום אינו, אני חוזר, אינו הטרדה מינית.

alongrin100

Well-known member
וזה הנזק האדיר, שנשים שמשתמשות בחוק למניעת הטרדה מינית לצורך קידום אישי או אחר, גורמות לנשים שכן נפגעות. תמיד יהיו אופורטוניסטים/יות - שמע סיפורון קטנצ'יק:
באיזו קבוצה כתבה מישהי "ממואר" שרק אחותה זוכרת אותו, איך שהמטפלת שלה, כשהיתה בת חצי שנה או שנה, תקפה אותה, לכאורה. על פי הסיפור היא לא תקפה אותה פיזית, אבל כותבת הכותבת: מה קרה בימים שאחותי לא היתה בבית? אני ממש מזועזעת עכשיו.
אני לא קונה ME2 בדיעבד ועוד בגיל שנה, כשעברו כבר איזה 70 שנים. כתבתי תחת הסיפור, שאינני מבין את "עוצמת הטראומה" וה"חרדה" בדיעבד. ילדים קטנים, כמו הרבה יצורים הגדלים כגורים נוטים לשכוח עקות ומצוקות חד פעמיות או מקריות. אינני מוצא אף סיבה ל"התרגשות" ל"הזדעזעות".. אבל לא כתבתי שאני חושב שהקטע הוא נסיון להצטרף כאמנית[משוררת] לאותן שמשווקות אומללותן כדי למכור עוד ספר שירים, ולה אין מה לשווק.
אז לפי מה שכתבת - לא נראה לי אפילו שיש בינינו חילוקי דעות.
ענין החיזור פשוט מאוד. אתה מחזר - היא אומרת: לא מעניין. סגור ענין. אבל החלטת להמשיך לחזר - הקפד על הימנעות ממגע פיזי ומרמיזות מיניות. לכתוב "אני אוהב אותך", לשלוח פרחים ושוקולדה עם זר ורדים אדום אינו, אני חוזר, אינו הטרדה מינית.
תמיד יהיו אופורטוניסטיות?
השאלה היא מה האחוזים ובמציאות של היום מה ההד התקשורתי כי זה מה שקובע את האג'נדה בסוף.

היעד הבא של מובילות הגל הזה הוא מערכת האכיפה ודיני ראיות.
גם ויתור על חזקת החפות.

"מה פתאום שחוקר יטריד מתלוננת בשאלות? או חס ושלום בבקשה לראיות/סימוכין שיתמכו בתלונה שלה?"
"איך הוא בכלל מעיז"?

אז שלב הבא הוא ויתור על כל הנושא הזה של דיני ראיות והסתמכות על "רגשות" במקום עובדות.
מספיק שמישהי "הרגישה מוטרדת" כדי להכניס מישהו לכלא.

הזוי לא? אבל זה השלב הבא והוא כבר כאן.

ואם בתור גבר שמשתייך לקהילה הלהט"בית חושב שזה לא יגיע גם אליך ולא יפגע בך מתישהו אתה טועה בהחלט.
כי עוד מספר חד ספרתי של שנים מהיום, אתה תעיר למישהי שהיא זרקה בדל סיגריה ברחוב והיא תאשים אותך בהטרדה מינית.
מילה שלה מול מילה שלך.

אבח"י

Well-known member
תמיד יהיו אופורטוניסטיות?
השאלה היא מה האחוזים ובמציאות של היום מה ההד התקשורתי כי זה מה שקובע את האג'נדה בסוף.

היעד הבא של מובילות הגל הזה הוא מערכת האכיפה ודיני ראיות.
גם ויתור על חזקת החפות.

"מה פתאום שחוקר יטריד מתלוננת בשאלות? או חס ושלום בבקשה לראיות/סימוכין שיתמכו בתלונה שלה?"
"איך הוא בכלל מעיז"?

אז שלב הבא הוא ויתור על כל הנושא הזה של דיני ראיות והסתמכות על "רגשות" במקום עובדות.
מספיק שמישהי "הרגישה מוטרדת" כדי להכניס מישהו לכלא.

הזוי לא? אבל זה השלב הבא והוא כבר כאן.

ואם בתור גבר שמשתייך לקהילה הלהט"בית חושב שזה לא יגיע גם אליך ולא יפגע בך מתישהו אתה טועה בהחלט.
כי עוד מספר חד ספרתי של שנים מהיום, אתה תעיר למישהי שהיא זרקה בדל סיגריה ברחוב והיא תאשים אותך בהטרדה מינית.
מילה שלה מול מילה שלך.
טוב, אתה כבר סולל דרך למטריארכיה עולמית, אבל למיטב הבנתי, חלק גדול גם מהגברים וגם מהנשים לא חותר לכיוון שעליו אתה מצביע.
כתבתי שהשינוי החברתי במעמד הנשים מעורר חרדה רבה אצל גברים. דבריך הם ייצוג נאמן של בעל כוח/אליטה המוזזת ממקומה. אני לא ממש רואה את סדרי הראיות והעובדות משתנים כלכך מהר, ולכן אם שמת לב, נחליאלי אחד לא מבשר את בוא הסתיו, אבל אם מאה נחליאלים נוחתים בשדה לידך, כנראה שהסתיו הגיע או מגיע. וכך נדרשו הרבה נשים להתלונן כנגד ויינשטיין, ותאמין לי אף אחד לא ריחם עליהן על דוכן העדים, וכך יתלוננו רבות כנגד שי אביטל, יעברו חקירות צולבות ולא נעימות ממש, כדי לבסס אמינות, וכך מראה החקירה שעבר גולן במשטרה על התלונות נגדו רק מוכיחות, היומנאי במשטרה פעל על פי נורמות גבריות מעוותות.

alongrin100

Well-known member
טוב, אתה כבר סולל דרך למטריארכיה עולמית, אבל למיטב הבנתי, חלק גדול גם מהגברים וגם מהנשים לא חותר לכיוון שעליו אתה מצביע.
כתבתי שהשינוי החברתי במעמד הנשים מעורר חרדה רבה אצל גברים. דבריך הם ייצוג נאמן של בעל כוח/אליטה המוזזת ממקומה. אני לא ממש רואה את סדרי הראיות והעובדות משתנים כלכך מהר, ולכן אם שמת לב, נחליאלי אחד לא מבשר את בוא הסתיו, אבל אם מאה נחליאלים נוחתים בשדה לידך, כנראה שהסתיו הגיע או מגיע. וכך נדרשו הרבה נשים להתלונן כנגד ויינשטיין, ותאמין לי אף אחד לא ריחם עליהן על דוכן העדים, וכך יתלוננו רבות כנגד שי אביטל, יעברו חקירות צולבות ולא נעימות ממש, כדי לבסס אמינות, וכך מראה החקירה שעבר גולן במשטרה על התלונות נגדו רק מוכיחות, היומנאי במשטרה פעל על פי נורמות גבריות מעוותות.
תבין שהמטרה של אירוגני הנשים היא כבר מזמן לא שוויון. על זה הן סימנו כבר וי מזמן.
המטרה שלהן היא עליונות מטריאכלית והן בדרך לשם.
תבין רק שהגברים ממש לא בחרדה מזה שה"אליטה שלהם מוזזת ממקומה".
הרי אנחנו אלה שאפשרנו וקידמנו את השוויון בין המינים...
אנחנו אלה ששמחנו לזוז הצידה כדי לתת לנשים מקום שווה לצידנו..
או שאתה רוצה להתווכח גם על העובדה הזו?

למעלה