עוד מקרה של סיכול ממוקד

Yakir4179

Well-known member
הבנות שלי מספיק חכמות לא להגיע למצבים האלה.
בעקרון כיום מול מה שראיתי גם תוך כדי 7 שנים עבודה צמודה עם נשים, אל תהיי בטוחה תמיד תהיי עם עיניים פקוחות , כיום מגיעות לעיר הגדולה ומשכירות דירות ואז מתחיל החגיגות היציאות הכרויות עם כל מיני טיפוסים וכו

אם תראי מה אני רואה ברחוב שאני יוצא לפעמים ב4 לפנות בוקר מהבית עם הנערות חבל לך על הזמן

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
הבנות שלי מספיק חכמות לא להגיע למצבים האלה.
אני לגמרי בטוחה שאת מכירהה את בנותייך כשם שאני מכירה את שני הבנים שלי שלעולם לא יגיעו למצב של איבוד שליטה ואונס כי בין היתר חונכו לערכים אבל-תמיד יש אבל החיים וסיטואציות בהן כל כך דינמיים שלא תמיד דברים תלויים בנו .

נ

נווהשאנן

Guest
קודם כל סליחה שלא הצגתי את עצמי, לפי הנפשות הפועלות כאן נראה שיהיה כיף לשוחח. לגבי שי אביטל אני לא הולך להיות סנגור של האיש. איני מכירו. האנשים שאני מעריץ אלו אנשי רוח, גיבורים, ההיסטוריה של העם היהודי מליאה בהם. אבל... אני כן מכיר בחולשות האנושיות. ואני לא אוהב גלגול עיניים צבוע.
כשמציגים לי סיפור שמציג צד אחד כטוב המוחלט וצד שני כרע המוחלט, אז אני מפקפק. בכל אופן לא מצטרף ללינץ' אני לא מכיר לא אותו ולא את עלמות החמד.
אני כן מכיר את ערוצי הטלויזיה שלנו שאוהבים להציג תמונה חד צדדית. בדרך כלל.
גם במקרה של הארווי ווינשטיין אדם שאני מתעב בגלל דעותיו הפוליטיות, יהודי מתבולל דמוקרט. בעיני רודף שמלות ותו לא. השחקניות שעשו לו שיימינג הן נשים חזקות ועשירות (יותר מכולנו כאן) נהנו לשחק את הקרבן ולהצטרף ללינץ' המוני.

alongrin100

Well-known member
תראה בדר"כ אני מסכימה שבנות באות עושות מה שעושות וצועקות אונס.
אבל במקרה שלו תרשה לי לחלוק עלייך.
מנהל שואמר לדוגמנית מתחילה בואי אלי למשרד אני אעשה ראיון או אני אעזור לך ומביא אותה לסלון שלו ושם נוגע בה.
או במסיבה שאדם לא שולט על עצמו ומתחיל לגעת בצורה מכוערת.בוא לא לעניין לנצל את הכוח שלך מול בחורות שחלקן בקושי סיים צבא.
שלא תביני אותי לא נכון.
אני מאד מאד מתנגד למה שקורה בכל הברנג'ה הזו ולצורת ההתנהלות שהולכת שם.
אין לזה שום הצדקה בעיני.
מצד שני אי אפשר להאשים אף אחת מהבנות בתמימות יתר.
היום הכל פתוח וגלוי ברשתות החברתיות, וכולם מקושרים לכולם בוואטסאפ, טלגרם וכו'.
ביחוד כל אנשי הביצה והברנג'ה. כולם מכירים את כולם וכולם יודעים מה קורה שם..
גם התשקורת שכשנח לה יודעת יפה מאד להסתכל לצד השני ולמלא את הפה שלהם במים.
כשהמוגלה מתפוצצת, מסתבר פתאום שכולם ידעו במשך שנים מה קורה שם.
איפה הייתם ומדוע שתקתם כל הזמן?

זה ידוע שכל אחת שרוצה להתקדם בתחום ביחוד בתחילת הדרך, צריכה לפתוח רגליים.
זה דוחה, זה מקומם, זה מגעיל, זה צריך להעלם מהעולם וכל הסופלטיבים שאפשר להגיד - אבל זה מה שזה.
זה המחיר וזה ידוע לכולם.

אז נכון שיש מקרים שהיה שם ממש אונס, או מעשים מגונים, או הטרדה לשמה..
והמקרים האלה צריכים להיות מטופלים בחומרה.

מצד שני לא חסרים מקרים בהם בנות התנדבו מיוזמתן לשלם את האתנן כדי להתקדם בתעשייה,
ואז כשהגיעו למקום שהגיעו, ניצלו את ההזדמנות לחסל חשבונות עם מי שקידם אותן.

לא יודע מה יותר דוחה ויותר מגעיל בעיני... אבל זה מה שזה.

לגבי בנות שעושות כל מיני דברים ואחר כך מתלוננות על אונס.
הגיעו לידי סירטוני ה"אונס" מאיה נאפה, אם זכור המקרה.
מדובר בבחורה שבסך הכל רצתה להשתעשע קצת בגאנג באנג.
היא מצצה לאחד, ביוזמתה קראה והזמינה מישהו נוסף מהקבוצה כדי שהיא תמצוץ לו..
והזמינה עוד אחד שיזיין אותה מאחורה תוך כדי שהיא מוצצת לשנים האחרים.
היא ניהלה את האירוע ביד רמה ונהנתה מכל רגע.

Yakir4179

Well-known member
שלא תביני אותי לא נכון.
אני מאד מאד מתנגד למה שקורה בכל הברנג'ה הזו ולצורת ההתנהלות שהולכת שם.
אין לזה שום הצדקה בעיני.
מצד שני אי אפשר להאשים אף אחת מהבנות בתמימות יתר.
היום הכל פתוח וגלוי ברשתות החברתיות, וכולם מקושרים לכולם בוואטסאפ, טלגרם וכו'.
ביחוד כל אנשי הביצה והברנג'ה. כולם מכירים את כולם וכולם יודעים מה קורה שם..
גם התשקורת שכשנח לה יודעת יפה מאד להסתכל לצד השני ולמלא את הפה שלהם במים.
כשהמוגלה מתפוצצת, מסתבר פתאום שכולם ידעו במשך שנים מה קורה שם.
איפה הייתם ומדוע שתקתם כל הזמן?

זה ידוע שכל אחת שרוצה להתקדם בתחום ביחוד בתחילת הדרך, צריכה לפתוח רגליים.
זה דוחה, זה מקומם, זה מגעיל, זה צריך להעלם מהעולם וכל הסופלטיבים שאפשר להגיד - אבל זה מה שזה.
זה המחיר וזה ידוע לכולם.

אז נכון שיש מקרים שהיה שם ממש אונס, או מעשים מגונים, או הטרדה לשמה..
והמקרים האלה צריכים להיות מטופלים בחומרה.

מצד שני לא חסרים מקרים בהם בנות התנדבו מיוזמתן לשלם את האתנן כדי להתקדם בתעשייה,
ואז כשהגיעו למקום שהגיעו, ניצלו את ההזדמנות לחסל חשבונות עם מי שקידם אותן.

לא יודע מה יותר דוחה ויותר מגעיל בעיני... אבל זה מה שזה.

לגבי בנות שעושות כל מיני דברים ואחר כך מתלוננות על אונס.
הגיעו לידי סירטוני ה"אונס" מאיה נאפה, אם זכור המקרה.
מדובר בבחורה שבסך הכל רצתה להשתעשע קצת בגאנג באנג.
היא מצצה לאחד, ביוזמתה קראה והזמינה מישהו נוסף מהקבוצה כדי שהיא תמצוץ לו..
והזמינה עוד אחד שיזיין אותה מאחורה תוך כדי שהיא מוצצת לשנים האחרים.
היא ניהלה את האירוע ביד רמה ונהנתה מכל רגע.
אכן היה ידוע שאנגליה השתרללה, תוסיף לזה שמאל פרוגרסיבי ופמנסטיות שונאות גברים ועוד יותר בנים מזרחים מצביעי ביבי עמך, וקבל קרקס תקשורתי ומשפט שדה, בנס לא הסגירו אותם לאנגלים לך תדע מה יכול היה לקרות , הם כבר יפחדו לשגל בנופשים נערות מזדמנות ..

אני כבר מתחיל לדמיין מי שכבה וקיבלה קידום בתקשורת זה מסקרן חחח לחשוב ששיגלו את דנה וייס או אילנה דיין ...

הם צבועים התקשורת שהיה את הסיפור עמנואל רוזן הם שתקו , וכשהיה את הקטע שעשו לינון מגל גרמו לו להתפטר מהכנסת על פליטת פה , צבועים כולם לנשים יש את נשק המין , גם אלכס גלעדי היה מזמין לארוחת ערב והזמנה לבית בספוטניות לגמרי , והיא בחרה אם לעלות או לא ראה מקרה נרי לבנה!

ברגע שלא שמים גבולות בהתחלה אז על מה נלין? אולי הוא סיין את טיילור מלכוב בהסכמה נשמע מסקרן בטירוף, תהיה בטוח שאם זה היה גבר עממי ולא סוכן דוגמניות מזמן היה עצור כבר וכו

ךאנשים כבר יצא מהתחת כל הטרדות ועלילות והשיימינג ומשפטי פייסבוק, גרמו לנו לפנויים להיות חשדנים על כל אחת ואחת..

alongrin100

Well-known member
אכן היה ידוע שאנגליה השתרללה, תוסיף לזה שמאל פרוגרסיבי ופמנסטיות שונאות גברים ועוד יותר בנים מזרחים מצביעי ביבי עמך, וקבל קרקס תקשורתי ומשפט שדה, בנס לא הסגירו אותם לאנגלים לך תדע מה יכול היה לקרות , הם כבר יפחדו לשגל בנופשים נערות מזדמנות ..

אני כבר מתחיל לדמיין מי שכבה וקיבלה קידום בתקשורת זה מסקרן חחח לחשוב ששיגלו את דנה וייס או אילנה דיין ...

הם צבועים התקשורת שהיה את הסיפור עמנואל רוזן הם שתקו , וכשהיה את הקטע שעשו לינון מגל גרמו לו להתפטר מהכנסת על פליטת פה , צבועים כולם לנשים יש את נשק המין , גם אלכס גלעדי היה מזמין לארוחת ערב והזמנה לבית בספוטניות לגמרי , והיא בחרה אם לעלות או לא ראה מקרה נרי לבנה!

ברגע שלא שמים גבולות בהתחלה אז על מה נלין? אולי הוא סיין את טיילור מלכוב בהסכמה נשמע מסקרן בטירוף, תהיה בטוח שאם זה היה גבר עממי ולא סוכן דוגמניות מזמן היה עצור כבר וכו

ךאנשים כבר יצא מהתחת כל הטרדות ועלילות והשיימינג ומשפטי פייסבוק, גרמו לנו לפנויים להיות חשדנים על כל אחת ואחת..
אני לא מכיר מישהו ששמר על הבולבול שלו במכנסיים והצטער על זה אחר כך.
נשים מציעות, נשים מפתות... אבל תמיד צריך לחשוב שני צעדים קדימה על יום המחרת.
בעבודה אני מקפיד לעבוד עם נשים במרחב הפתוח. לא מאחורי דלתיים סגורות.
אין ארוחות צהריים משותפות. אין מפגשים אחרי העבודה. אין דיבורים על נושאים שלא קשורים לעבודה.
שיחות קצת יותר קשות נעשות בנוכחות אשה מכח אדם.

אז נכון פה ושם אולי הפסדתי זיון איכותי - אבל הרווחתי ביושר את המוניטין שלי והרבה שקט נפשי.

Yakir4179

Well-known member
זה לא רק נשים צעירות, זה גם ילדות ונערות צעירות..
אני בטוח שגם חלק מהשמות הגדולים שהוא ייצג עברו אצלו "טסט" מגעיל..

זה נקרא הסכמה? אם לא תמצצי לי לא אקדם אותך, זה בהסכמה?
זה לנצל נשים או נערות מסונוורות ופתיות..
ז
אני לא מכיר מישהו ששמר על הבולבול שלו במכנסיים והצטער על זה אחר כך.
נשים מציעות, נשים מפתות... אבל תמיד צריך לחשוב שני צעדים קדימה על יום המחרת.
בעבודה אני מקפיד לעבוד עם נשים במרחב הפתוח. לא מאחורי דלתיים סגורות.
אין ארוחות צהריים משותפות. אין מפגשים אחרי העבודה. אין דיבורים על נושאים שלא קשורים לעבודה.
שיחות קצת יותר קשות נעשות בנוכחות אשה מכח אדם.

אז נכון פה ושם אולי הפסדתי זיון איכותי - אבל הרווחתי ביושר את המוניטין שלי והרבה שקט נפשי.
ברור כיום לא שווה לחטוף שיחת שימוע בגלל אישה וכו, היו תקופות חיבוק ונשיקה בלחי כל בוקר שזה עשה לי טוב על הנשמה לכל היום, כיום גם בגלל שאנשים מגעילים וכו אז אני גם לא רוצה שיתלחששו, כבר קרה שראו נשואות לטושות עיניים וכו גם בנוכחות הבני זוג, כיום אני סובל עם הפקידה שלי שמחכה שתעבור לעבוד עם צוות הבנות ויהיה לי שקט, הידעת כמה זה מתיש לעבור כל יום סיפור חיי משפחה עממית של זוג פלוס 3 ילדים בגילכי 11 9 ו6?
אם היא הייתה חברת נפש אז היה כיף אולי לשמוע, אבל עכשיו ועוד על רמקול מה אגיד לך לא כיף לי

alongrin100

Well-known member
ז

ברור כיום לא שווה לחטוף שיחת שימוע בגלל אישה וכו, היו תקופות חיבוק ונשיקה בלחי כל בוקר שזה עשה לי טוב על הנשמה לכל היום, כיום גם בגלל שאנשים מגעילים וכו אז אני גם לא רוצה שיתלחששו, כבר קרה שראו נשואות לטושות עיניים וכו גם בנוכחות הבני זוג, כיום אני סובל עם הפקידה שלי שמחכה שתעבור לעבוד עם צוות הבנות ויהיה לי שקט, הידעת כמה זה מתיש לעבור כל יום סיפור חיי משפחה עממית של זוג פלוס 3 ילדים בגילכי 11 9 ו6?
אם היא הייתה חברת נפש אז היה כיף אולי לשמוע, אבל עכשיו ועוד על רמקול מה אגיד לך לא כיף לי
תשמע..
עוד הרבה שנים לפני עידן ה-#METOO וכל הבלגן, מקום עבודה היה בשבילי תמיד מקום שבאים אליו כדי לעבוד ולהתפרנס.
לא נשיקות, לא חיבוקים, לא מזמוזים... פשוט עבודה.
יותר מזה.
עובדת צריכה לשמוח להגיע כל בוקר לעבודה , במקום לחשוש מזה שיציקו לה.
ככה הקפדתי, וככה אני אמשיך להקפיד.

היו כמה פעמים בעבר שנוצרו קשרים מעבר לזה...
אבל אלו היו באמת מקרים בודדים ומיוחדים מאד ויחסי מרות לא היו שם.

in bal1

Well-known member
פעם לא האמנתי שיש יחסי מרות במקומות עבודה.עד שניגשה אלי אשה וסיפרה לי שמנהל העבודה במפעל כל הזמן נוגע בה ומאיים עליה שאם לא תעשה מה שהוא אומר הוא יתחיל לפגוע בה.כלומר יוריד לה משמרות,יורד לה שעות ועוד.זה עוד לא הגיע ליחסי מין.
אלי היא הגיעה מאד,מאד מפוחדת לספר לי את זה.
לדעתי גם עם אביטל היו יחסי מרות אולי לא איים אבל בחורה בת 20 לא יודעת להתמודד מול אחד כזה.פוחדת על מקומה.

Yakir4179

Well-known member
פעם לא האמנתי שיש יחסי מרות במקומות עבודה.עד שניגשה אלי אשה וסיפרה לי שמנהל העבודה במפעל כל הזמן נוגע בה ומאיים עליה שאם לא תעשה מה שהוא אומר הוא יתחיל לפגוע בה.כלומר יוריד לה משמרות,יורד לה שעות ועוד.זה עוד לא הגיע ליחסי מין.
לדעתי גם עם אביטל היו יחסי מרות אולי לא איים אבל בחורה בת 20 לא יודעת להתמודד מול אחד כזה.פוחדת על מקומה.
אני עבדתי 7 שנים צמוד ולא היה לי שום בעיה, היה כיף לקבל חיבוק ונשיקה חברית ונעימה ללא רומנטיקה גם מנשואה , יש דבעים ודפרים שעושים מה שרוצים ואכן לא קל להיות במצב הזה!לדעתי צריך להזכיר לו ב4 עיניים את חוק הטרדה מינית וכו, תאמיני לי כולם מפחדים על התחת שלהם בעבודה!
הפקידה אצלי שנה וחצי לא קיבלה חיבוק או נשיקה בלחי כי אך אומרים אין חשמל אין כימיה אין חשק גם לשמוע את החפירות שלה על המשפחה וגידול 3 ילדים!

דוגמנית תחשבי את נכנסת חינם למסיבות וכו שותה גם בחינם , השקות אירועים קשרים עם בעלי עסקים, מתנות , בשמים ארוחות סלפי עם מי שצריך ולקבל תשלום, ולכן הסוכן חייב להיות חזק ומקושר בכדי לקדם אותה ולהרויח על גבה גם!

מפתחים תלות גם נפשית עם סוכן ואז יוצא שהיא תלויה בו בכדי להתקדם ולהצליח מול האחרות..
לנשים יש נשק המין והמיניות , לגברים את כוח מעמד והשפעה והממון..

Yakir4179

Well-known member
כל מקום שיש גברים ונשים יחד יש הכול מהכול מה שנקרא, לכן לא הייתי רוצה שאשתי תעבוד עם גבר צמוד מידי ובכלל כל חיכוך של גברים ונשים יחדיו 80 אחוז יהיה סביב המין ומיניות וחיבור גופני ורגשות גם לא בריאים

נ

נווהשאנן

Guest
כל מקום שיש גברים ונשים יחד יש הכול מהכול מה שנקרא, לכן לא הייתי רוצה שאשתי תעבוד עם גבר צמוד מידי ובכלל כל חיכוך של גברים ונשים יחדיו 80 אחוז יהיה סביב המין ומיניות וחיבור גופני ורגשות גם לא בריאים
אתה צודק. אז מה עושים? לפי מה שאתה אומר מקום עבודה יעיל = הפרדה מגדרית. לפחות בצבא הוכח כך לגבי יחידות מעורבות.

Yakir4179

Well-known member
אתה צודק. אז מה עושים? לפי מה שאתה אומר מקום עבודה יעיל = הפרדה מגדרית. לפחות בצבא הוכח כך לגבי יחידות מעורבות.
זה מה שקורה אצל הדתיים ככה פחות חיכוך ובעיות , ומצד שני עלייה בבמספרי הגיי והלסביות או הדו עקב כךבקהילה בסתר

Yakir4179

Well-known member
כל פקידה ובוס או מנהל ישיר או מנהל מחלקה או בעל הבית, כל קשר רומנטי חברי בהכי הסכמה שיש , במידה והיא מגישה תלונה והליך משפטי , הוא כבר בבעיה עקב יחסי מרות, זאת אומרת אם הוא קצין במשטרה הקידום יתעכב אם הוא בצהל יפרישו אותו מה שנקרא, מה שנקרא באים לעבודה לעבוד לא להיות חברים!
ועל סעיף יחסי מרות ניתן לתבוע מעסיקים גם כספית..

alongrin100

Well-known member
לגבי יחסי מרות.
אילצו אותי לעזוב מקום עבודה כי דיווחתי לכח אדם (זו שממונה על אכיפת החוקים נגד הטרדה מינית) על המנכ"ל שהטריד את המזכירה שלו.
הוא בן 55, היא רווקה בת 28. הוא היה מתקשר אליה בלילה ואומר לה שהוא מת עליה ורוצה אותה.
מטריד אותה בעבודה, פשוט עושה לה את המוות.
יום אחד ראיתי אותה יוצאת בדמעות מהחדר שלו ושאלתי אותה מה קרה. היא התפרקה וסיפרה לי הכל בפרטי פרטים.
היא פוטרה מייד, ואותי ייבשו עד שעזבתי.. אם היו מפטרים הייתי מפוצץ את זה בבית משפט.
המנכ"ל - נשאר מנכ"ל עד היום הזה.

אני לא מתפלא עליו, אני מתפלא על אותה סמנכ"לית כח אדם.
איפה האחווה הנשית?
למה היא קברה את כל הסיפור הזה?
האם היא הייתה רוצה שיעשו ככה לבת שלה?
זה קרה ב-2015 אבל מטריד אותי עד היום.

Yakir4179

Well-known member
לגבי יחסי מרות.
אילצו אותי לעזוב מקום עבודה כי דיווחתי לכח אדם (זו שממונה על אכיפת החוקים נגד הטרדה מינית) על המנכ"ל שהטריד את המזכירה שלו.
הוא בן 55, היא רווקה בת 28. הוא היה מתקשר אליה בלילה ואומר לה שהוא מת עליה ורוצה אותה.
יום אחד ראיתי אותה יוצאת בדמעות מהחדר שלו ושאלתי אותה מה קרה. היא התפרקה וסיפרה לי הכל בפרטי פרטים.
היא פוטרה מייד, ואותי ייבשו עד שעזבתי.. אם היו מפטרים הייתי מפוצץ את זה בבית משפט.

איפה האחווה הנשית?
איזה אחווה נשית ואיזה בטיח בעבודה הן כאלו גרועות שאישה בעמדת כוח תצדיק מטרידן ולא את המוטרדת בכדי להשאר קרובה אליו לבעל הכוח!
אישית מי שיש בעיה אני עוזר מרחוק , יש בן זוג שהוא יהיה הכותל והמושיע, שזה ינגע לבת שלה היא תהיה לביאה כשזה לאחרת ולא חברה וכו אז זה אויר, יעשו הצגה טובה מה שנקרא

Yakir4179

Well-known member
לגבי יחסי מרות.

איפה האחווה הנשית?
אהבת את מקום העבודה הזה? לא היה עדיף לך שבשו שו תגיד לה שתערב את בן זוגה או ידיד? חברות ציבוריות בציק מעיפים , אפילו כיום עדיף להזמין לך עובדות שאתה יודע מי הן ומה ולא להתעסק עם כל מיני טיפוסים , כנראה שהוא נבלה אם הוא המשיך להציע וגם פנה לאחרות, אם הוא יפול על חבר של העובדת שהוא שוטר או מקושר למשפחת פשע תאמין לי יטפלו בו היטב

נ

נווהשאנן

Guest
מקרה חמור מה שאת מתארת.
אני לא חושב שאפשר להשוות יחסי מרות של עוסק ומעביד לסוכן אמנים. הסוכן לא מעביד את האמן הוא מנהל אותו ולוקח אחוזים תמורת הניהול.
האמן לא מקבל "תלוש" בסוף החודש.
אם פוגעים בו הוא בעמדת כוח מול הסוכן. בשונה מעובדת זוטרה שמאויימת בידי בוס\ית.

Yakir4179

Well-known member
מימה שנראה סוכן אמרגן הוא שונה ממעביד רגיל, הוא פשוט מכתיב להם את החיים ובני זוג ומעורב בכל פיפס בשונה מעובדת זוטרה שאחרי 8 שעות לא מחוייבת לכלום
מקרה חמור מה שאת מתארת.
אני לא חושב שאפשר להשוות יחסי מרות של עוסק ומעביד לסוכן אמנים. הסוכן לא מעביד את האמן הוא מנהל אותו ולוקח אחוזים תמורת הניהול.
האמן לא מקבל "תלוש" בסוף החודש.
אם פוגעים בו הוא בעמדת כוח מול הסוכן. בשונה מעובדת זוטרה שמאויימת בידי בוס\י

למעלה