עוד מישהו אוהב אותו?

SidViciousGirl

New member
חוצפן זה בראיין מולקו מ"פלסיבו"

והוא הורס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Strawberry Kiss

New member
הוא נִראה כמו אישה

לא שזה רע או משהו כזה. והוא אכן-כן בחור יפה,בחורה יפה,מה זה משנה שיהיה תחת מדבר מצדי העיקר הקול

קרימזון

New member
בואנה

הוא באמת נראה כמו בת נשית שאפילו לא מזכירה גבר, ועוד איזה שפתיים של... את חושבת אולי שהוא יסכים ל... לא משנה.

SidViciousGirl

New member
מה רוצח ומה נעליים

ננסי ספנג'ן התאבדה, סיד לא רוצח אותה. זה ידוע וברור והגיוני. בראיין מולקו סתם הגבר הכי יפה בעולם, ואגב גם ברט אנדרסון מ"סוויד" גבר מהמם ביופיו!

Fish in the sea

New member
תאמיני לי

אם קארמה היה פה היינו עושים ממנה מטעמים. אבל הוא לא. ואנחנו מתגעגעים אליו. מאוד.
כבישת השתיקים

Fish in the sea

New member
פורקיופיין ביוון לא?

זה כנראה מסביר את העובדה ששצף התמונות הזה עדיין כאן. פולי?

Fish in the sea

New member
מממ בעצם התמונות האלה לא פחות

רלוונטיות מההודעות שלי,אז מה אי מדבר בכלל?

Fish in the sea

New member
כתבתי אי? התכוונתי אני.

זה מה קורה אחרי 5 שעות שינה בשעות לא שעות. וב"זה" אני מתכוון לדיבור עם עצמי על גבי מסך זה,לא לטעות כתיב. היא נובעת מזה שאני שומע פה רשרושים של עכבר וזה משגע אותי. או אולי זה צרצר בכלל. ממממ

polyethylene

New member
מה רע בתמונות../images/Emo35.gif

הם לא פוגעות באף אחת, מבחינתי שישארו.

Esmena

New member
אנחנו לא מדברים על לעשות ממנה

מטעמים, (אני?התאכזרות?מפיתום!) אלא לעשות אותה בכלל, כלומר, נשאבה ממוחכם הקודח,המצאתכם הפראיט,וכו' (כך נדמה לי..) אבל רק רגע. איפה קארמה? האם הכל בסדר עם האיש? אתה יודע היכן הוא מסתתר? מדוע להדאיגנו? אמור לו לשוב במהרה!
ואגב, את, זה בטח מנוגד לחוקים או משו, אבל אני מאמינה שיש לך משהו עם הכינויים המקוריים " אהובתו של סיד וישס" ו"חברה של סיד וישס" בטופ טן של שילה פרבר? איך שלא יהיה, ברוכה הבאה לפורום.

Fish in the sea

New member
הרבה שאלות,מעט תשובות...

אני משער שהוא חי וקיים ושהכל בסדר איתו. הוא לא פה בגלל בעיות טכניות. וגם את וגם n0nick (בפרום השכן) הגזתם קצת הייתי אומר. שאנחנו ניצור יוזר חדש? יש גבול גם להזיות
*קפוא*

למעלה