עוד לא חברים שלנו בפייסבוק וטוויטר?

nini18

New member
הוא ממש לא צריך להרגע ובטח שלא לחטוף מכות..

אני מצטערת אבל לזה אני ממש לא מסכימה. אפשר לא לאהוב אותו אבל בין זה לבין אלימות המרחק צריך להיות ממש ממש גדול

ר ו ח ל י

New member
בסדר, לא צריך

לקחת את זה קשה. אני לא באמת מצפה שאדם או מישהו אחר ירביץ לו. זה היה בצחוק, אבל הוא באמת חייב להרגע. הוא נוראי.

ר ו ח ל י

New member
אז מצטערת אם זה היה נשמע ככה ../images/Emo24.gif

כי לא באמת התכוונתי לזה ובטח שלא לפגוע במישהו עם מה שאמרתי.

nini18

New member
חחח הוא חמוד כי הוא דלוק על אדם.

ואני לא חושבת שהוא זה שהוציא את אדם מהארון אלא אדם עצמו והתמונות שהתפרסמו עקב הפייסבוק שלו או משהו בסגנון. נכון הוא היה מגעיל לגבי הענין ואני לא באה להגן עליו. חוץ מהדברים על אדם הוא לא מענין אותי בכלל.

mayarel

New member
הוא ישב בראיונות טלויזיה ואמר שאדם הומו

לפני שאדם אמר את זה בעצמו. עכשיו שיהיה ברור... אין לי מושג איך היה קיים בכלל מישהו שלא ידע שאדם הומו. כאילו כמה בהכחשה אפשר להיות... אבל בין זה ובין להכריח אותו למשהו שהוא לא רוצה לעשות.. ממש אידיוט. ובמיוחד הקטע שהוא שם את התמונה של דרייק לפני הגמר... ומה אם דרייק היה בארון או סתם לא רצה את רמת החשיפה הזו???? ממש אוכל נבלות. אין לי מילה אחרת.. חיי על הבשר של אחרים. אין בזה שום דבר חמוד. מי שמתעסק עם BB יש לו עסק איתי

t r e c o o l

New member
../images/Emo45.gif הוא הורג אותי..

וכשאדם אמר שפרז דלוק עליו, שניה אחרי פרז פרסם שהוא לא דלוק על אדם, הוא ממש עוקב אחריו.. זאת אהבה אמיתית
אני חושבת שפרז ממש מצחיק והוא כן חמוד. ואדם כזה
עם התגובה שלו, הוא פשוט חייב לענות לכולם, על כל מי שאמר עליו משו, הוא ענה.. איזה ג'ינג'י

mayarel

New member
../images/Emo5.gif קודם גוקי... עכשיו פרז..

לא! לא לרמוז שום דבר שאיכשהו מחברת אותם ביחד!!! לא!!! מה יהיה??? את מנסה להרוג אותי??? |הולכת לקחת כדור נגד בחילות|

t r e c o o l

New member
חחחחחח האמת שרציתי מקודם חחח..

אני רק חושבת שפרז הוא מצחיק וציני וזהו. ואני צוחקת עם כל החיבורים האלו, אני רוצה את bb עם דריק או עם רופוס או עם שתיהם

nini18

New member
איזה מעליב, אני קיבלתי רק דמעה ../images/Emo10.gif

חחחח

t r e c o o l

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אני פשוט גם קוראת את כל ההודעות ורואה ראיונות וסרטונים ותמונות(השרשור למטה כ"כ יפה
).. אז אני לא ממש משקיע בכתיבה..ברור שמגיע לך
גדול

heart1soul

New member
באמת תהיתי לעצמי

איפה נעלמה אחת החופרות העיקריות ביותר של הקומונה?!?

מישמיש56

New member
סינגל

תקראו את התגובות ,זה ממש לא הוא זה ברור...וכתבו שסתם מישהוא הדליף את זה...הוא לא היה כבר מפרסם דמו של סניגל שעדיין לא גמור

למעלה