עוד חלום צלול

עוד חלום צלול

אהלן. הלילה היה לי חלום צלול שני בשבוע אחד. חלמתי שאני בחדר שלי לייד הספרייה, ופתאום אני רואה שאחד הספרים לא במקום הרגיל שלו. הסתכלתי שוב וראיתי שהוא גם במקום הרגיל שלו וגם במקום אחר, כלומר יש שם שני עותקים של אותו ספר. זה נראה לי מוזר אז הוצאתי את העותק החדש וראיתי שהוא שונה, שיש בו תוספות לא רגילות, שינויים ועידכונים, אפילו הכריכה נראתה שונה. זה נראה לי מאוד לא סביר שדבר כזה יקרה סתם כך בלי הסבר, למרות שהסביבה שהייתי בה היתה מוכרת וריאלית לחלוטין. היתה לי תחושת מציאות חזקה. החלטתי, סתם בשביל הקטע לעשות בדיקת מציאות, כי בכל זאת זה לא הסתדר לי בהיגיון. הסתכלתי על השעון שלי, ופתאום הספרות בו התהפכו (כלומר, היו עם ה"ראש" למטה). הייתי כל כך המום שעשיתי את זה שוב וזה קרה שוב. ואז הבנתי בהלם שאני חולם. התחושה היתה מאוד ריאלית ומכאן ההפתעה, כאילו שמישהו יגיד לי באמצע היום, בדרך לעבודה, שאני חולם עכשיו. פעמים קודמות, הידיעה שאני חולם הגיעה מבפנים, הפעם זה קרה עקב בדיקת מציאות בעקבות סתירה לוגית. (דרך אגב, אני כמעט לא עושה בדיקות מציאות כשאני ער). בקיצור, החלטתי שאם אני חולם ויודע את זה, הגיע הזמן להתפרע קצת. ניסיתי להעביר את היד שלי דרך הקיר ולא הצלחתי. הוא נשאר מוצק וריאליסטי. ניסיתי עוד פעם לירות אנרגיה מהידיים כמו בחלום הקודם ולא קרה כמעט כלום. לא הצלחתי לעשות שום דבר מיוחד. בסוף החלטתי לדפדף בספר ששונה והיו בפנים סיפורים חדשים ומטורפים (זה ספר שאני מכיר במציאות) משהו פנטסטי עם יהודים, פרסים, מלחמה, השמדה, ניצחון, משהו מטורף לגמרי. תוך כדי החלום השתנה והתחלתי לראות בעיניים את הסיפורים שהיו כתובים שם ולהיות עד להתרחשויות. לדעתי החלום גם איבד את הצלילות שלו. לא הרבה אחרי זה התעוררתי מהשינה לתוך שיתוק שינה אכזרי. זה היה ממושך, מלווה בתחושת זרמים, ראיית צבעים, שמיעת קולות דיבור (כמו שידור רדיו) ופלורוסנטים הופיעו לי בתקרה של החדר לרגע. זה היה כמו לגלוש לחלום נוסף בעודי ער. בסוף יצאתי מזה והצלחתי להתהפך במיטה.

silverhawk

New member
נשמע כמו אחלה חלום!

אישית הייתי מנסה למצוא כמה סיפורים מעניינים ואח"כ לכתוב אותם, אבל זה רק אני.
ולגבי העברת היד דרך הקיר וכדורי האנרגיה - מאחר ואלו פעולות 'על-טבעיות' הגיוני שיהיה לך יותר קשה לעשות אותם.

למעלה