עוד בנושא המיסטיות...

עוד בנושא המיסטיות... ../images/Emo16.gif ../images/Emo54.gif

זרקתי פעם למישהי שמבינה, שאם אצא אל היער בחצות, אשחט חתול ואשתה את דמו, איהפך לאחת מכת השטן. צחקתי, אבל היא אמרה שזה מאוד הגיוני- שיעטו עלי כוחות שליליים ובהחלט יתכן שאסתפח לחבורתו. מה דעתכם?

נריה_ה

New member
תשובה אישית...

אסור לפי התורה לשתות, (לאכול) דם... איסור חמור מאוד... ושאלות, איזה כוחות שלילים בדיוק? מאיפה הם יבואו? ולמה שהם יבואו?

שיגריס

New member
מזוויע לדעתי !

ורק דרך אגב: כל אוכלי הבשר אוכלים דם כל הזמן, רק שהוא שייך לבעלי-חיים... אני צמחונית אז זה מגעיל אותי בכל מקרה.

נריה_ה

New member
לא נכון...

יהודים שאוכלים בשר כשר לא אוכלים דם. השחיטה הכשרה גורמת ליציאת הדם מהגוף של בעל החיים. לאחר מכן יש הכשרה של הבשר, שטיפות והמלחה, שגם הם גורמים ליציאת הדם. אני לא צמחוני, וזה לא מגעיל אותי לאכול בשר...

לא הבנתם אותי.

לא העליתי את הנושא על מנת לדון אם לשתות דם זה אסור, מותר, מגעיל או דוחה. העליתי את הנקודה- האם אחרי מעשה כזה באמת אהיה בעלת כוחות שליליים יותר?

נריה_ה

New member
דווקא כן, אבל לא ענית לשאלות שלי:

והשאלות: איזה כוחות שלילים בדיוק? מאיפה הם יבואו? ולמה שהם יבואו?

...Oo

New member
לדעתי...

בס"ד הכוחות השליליים עטו עליך עוד לפני ששחטת את החתול

בועה שליייייייי :)

אם החתול היה בבעלותך קודם, הייתי אומרת שהוא דווקא השלילי.

זה נכון,וזה מגעיל גועל נפש.נכון?

ירוק הגעלת את נפשי העדינה.לפחות אם היית אוכלת את הראש של החתול:)

את הראש של החתול ...

היה לי קשה לאכול, אבל את ראש אווז הים אוכל לאכול, אם תסכים להסירו מעליך.

מה?!אני אווז ים?!די לא מתאים לך:)))

ואולי את רומזת איזה משהוא?אם כן,סליחה שלא הבנתי....שבת שלום ב.ן

eli_19

New member
ירוק...אני אחרוג ממנהגי..

בס"ד.. הפעם אני אגיב- תראי ירוק, את לא יודעת שזה לא בסדר???? שתקחי חיים תמימים של בעל חיים מסכן ותמים ותעללי בו? זה לא בסדר! זה פשוט פויה! תחשבי על החתול המסכן...שיצטרך לגמור את חייו בצורה כל כך רעה.. בקיבה שלך.. בעצם..בקיבה שלך בטח יש מלא אוכל...ככה שלפחות הוא ימות שבע.. אז את יודעת מה, תשכחי ממה שאמרתי - בתיאבון!!!!

למעלה