עוגת צבים

עוגת צבים

אהלן... שוב הגיע הרגע הזה בשנה שאני צריך להכין לאחיין שלי עוגה... השנה הוא רוצה צבים.

הבעיה הרגילה - אין לי ולא תהיה לי כל יכולת יצירתית לחשוב לבד אין לעצב את העוגה. להכין צבים אני יודע והכנתי מאות עד היום (מפימו, אבל זה אותו רעיון מבחינת הפיסול), לעבוד עם בצק סוכר אני בסדר כזה, אז אני אסתדר.

אבל חוץ מהצבים? יש למישהי רעיון / דוגמא למה אפשר להוסיף על העוגה, שתהיה קצת יותר שמחה? אני פשוט נעדר כל יכולת מחשבה עצמית בעניינים האלה

חן חן

אסף.

net the jet

New member
קודם כל אפשר לחפש בגוגל תמונות

לכתוב turtle cake ובט וחה שיהיו רעיונות.
שנית אפשר לשים את הצבים בין גבעולים, פרחים, שביל אבנים... איפה שצבים מסתובבים...

עשיתי חיפוש... אני וגוגל חברים טובים

איכשהו לא מצאתי משהו שבא לי עליו... אני זוכר שפעם קראתי פה שאפשר לעשות דשא עם כותש שום? יש משהו כזה או שאני מדמיין?

ואני זוכר גם שראיתי עוגות שהמסבים שלהן למטה ("הסגירה"?) הוא כמו טיפות ירוקות כזה, שנותנות תחושה של עשב. זו התחלה.

הנה עוגה עם סגירה כזו

שעשיתי לבן שלי. זה עיגול שמדקקים לצורת טיפה עד שהוא נראה כמו דשא

אפשר לעשות עוגת צב

כלומר לאפות בקערה חצי כדור, ואז לעטוף , להכין משבצות, רגליים וראש . מסביב אפשר לעשות ,פרחים, דשא וכו'...
עורך דין מכין עוגות מב"ס זה סטארט אפ חדש נראה לי

סימי3

New member
היי אסף, האם מדובר בצבי ים או יבשה? בן כמה

האחיין שלך?
כמובן שזה תלוי בגיל, אבל באופן כללי הייתי מכינה משהו שובב וקצת תמים. אם אלה צבי ים, אז זה קל מאוד- נוף של ים וכל האלמנטים הקשורים לנושא: צב שוכב על מגבת, צב משחק בכדור, צב עם גלשן. העוגה יכולה להיות בצבע בז׳ , לפזר עליה פרורים של פתיבר לאפקט החול ובסגירה כל הקשור לים. גם דשא יכול להתאים לדעתי.
אם מדובר בצב יבשה, הייתי מכינה משהו דומה, אבל משנה את הנוף לדשא, פרחים, גדר מסביב לעוגה. יש לי תמונה של עוגה בנושא ממגזין. אנסה להעלות את זה מחר. אין לי גישה למחשב כרגע ואצלי כבר לילה.
כתוב רק בבקשה האם זה עדיין רלוונטי.

מקווה שזה יעזור,
בהצלחה
סימי

למעלה