עוגנים בחלום שלי

FantasyCrawler

New member
עוגנים בחלום שלי

בעעע! איזה חלומות מוזרים \: אני מסתובב בעולם בשביל להציל אותו :X הגעתי איכשהו היום בלילה לאיזור הבית שלי כבר, לא היה מפלצות הפעם, כנראה כי חבריי ניקו את האיזור (; אבל בכל מקרה, עכשיו נסעתי ברכבת למקום אחר.. כמה פעמים ביום אני אמור להגיד לעצמי "כשאני אראה מפלצת, זומבי, רוח, מכשפה וכל דבר אחר אכזרי בחלום אני אחצלל" ומתי? :S אגב, הגיוני ששלושה ימים אחרי שהתחלתי לעשות יומן חלומות אני מתחיל לזכור דיי טוב את החצלולים שלי ולראות אותם בצורה פחות אפלילות? הכוונה בצורה יותר ציורית, לאט לאט מתקדם לצורה מציאותית, הגיוני?
 

FantasyCrawler

New member
אבל

ממש ממש? להתחיל לראות את החלום בצורה ברורה? ועוד תוך שלושה ימים? זה ממש מתחיל להיות בצבעים כמו במציאות? נשבע לכם, נראה לי זה החלום הראשון שלי מאז תחילת החלומות בהמשכים האלה שזה התחיל להיות בצבעים והרבה יותר ברור
 
נו יופי. זה אומר שמצליח לך.

אני תמיד זוכר חלומות צבעוני וברור, ככה שאני לא מבין כל כך בזה, אבל אם הצלחת להגיע לרמה כזאת אז סבבה. הצלחת.
 

silverhawk

New member
תשובות

קודם כל, כבר המודעות לכך שאירוע מסויים (במקרה שלך מפלצות וכו') חוזר בחלומות רבים מגביר את הסיכוי כי תבין שזה אכן חלום כאשר זה קורה. בנוגע לכמה פעמים לעשות את הבדיקה - זה כבר תלוי בך. כמה שיותר יותר טוב, אבל כמובן שאין צורך לעשות זאת כל עשר דקות. נסה לדוגמה בכל שעה עגולה. העובדה שזיכרון החלומות משתפר היא הגיונית בהחלט. זה קורה באופן דרסטי. בקשר לחיוּת החלומות, זה לא ממש קשור ליומן החלומות. הוא פשוט מאפשר לך לזכור יותר חלומות ובצורה יותר טובה.
 

FantasyCrawler

New member
אבל איך אפשר לעשות בדיקת חלומות עם

איך אפשר לעשות בדיקת חלומות עם מפלצות, זומבים וכל השאר פעם בשעה אם אני לוקח בתור עוגן את "כוח האופל"?
 

FantasyCrawler

New member
שכחתי, אני מוסיף -

אם אני אתמיד עם היומן חלומות ונניח לא אעשה בדיקות מציאות ויהיה לי חלומות קצרים לכתוב, תוך כמה זמן בערך אני אחצלל, אם בכלל אחצלל?
 

whyme3

New member
אם אתה תתמיד

אז לא יהיו לך חלומות קצרים כל כך...
 

silverhawk

New member
שוב, אתה מבלבל בין 2 הדברים

יומן החלומות לא גורם לך לחלום חלומות צלולים, הוא פשוט מאפשר לך לזכור אותם בצורה יותר טובה. תראה, תעבוד קצת על יומן חלומות, תערוך בדיקות מציאות ותלמד קצת על הנושא. אני מאמין שהחצלולים יתחילו להגיע. וגם אם לא, לאחר שתעבור את השלב הזה תוכל לעבור לשיטות המתקדמות וכך ליצור חצלולים באופן אקטיבי. יש?
 
למעלה