עוגמת נפש

מישהי177

New member
עוגמת נפש

רציתי לשתף בחוויה לא נעימה שעברתי השבוע, לפני מספר ימים.
זה קרה בחנות השוקולד "משוקולדיס" בגן העיר בתל אביב. אני לא ממליצה להתקרב לחנות הזאת, אחרי מה שיצא לי לחוות שם. אני באתי לשם ביום שני לקנות מתנה ובטעות שכחתי שם את המטרייה שלי. חזרתי לשם אחרי יומיים, כי יצא לי לעבור באזור, אז כבר אמרתי שאעבור שם לקחת את המטרייה. זאת שהיתה בחנות חיפשה בכל מקום אפשרי ולא מצאה את המטרייה. בסוף מה מסתבר?? שמנהלת החנות זרקה לי את המטרייה לפח!! היא התקשרה להגיד שבגלל שלא באתי לקחת את המטריה (דבר שאינו נכון כי חזרתי אחרי יומיים לא אחרי שבוע) אז היא העיפה לי אותה כי החנות שלה זה לא מחסן לחפצים אבודים.
הייתי בשוק, לא ידעתי איך לקבל את זה, היא אמרה את זה כאילו זה הדבר הכי טבעי בעולם ולא מובן מה לא בסדר במה שהיא עשתה. אז מה שלא בסדר, זה קודם כל הזלזול ברכוש של לקוחות שבאים אליה לחנות שמראה גם על טיב השירות והיחס ללקוח. חנות שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה לא עושה דברים כאלה. לא זורקים לפח רכוש של בן אדם כאילו זה זבל.
ואם הייתי שוכחת שם משהו קצת יותר רציני ממטרייה?? גם אותו היא היתה זורקת?? אני אחרי אירוע כזה, כבר בטוח שלא אחזור לשם ולא ממליצה לאף אחד לדרוך שם.

TFNM

New member
לא שיש לי דעה לכאן או לכאן

מתוך סקרנות,מהו לטעמך הזמן הסביר שבו מצופה מבעל עסק לשמור מטריה?

מישהי177

New member
היי

לפי דעתי היא יכלה לחכות לפחות שבוע ואם לא הייתי באה לאסוף את המטרייה באמת לא היתה לי זכות לבוא אליה בטענות. אבל לזרוק את המטרייה שלי לפח אחרי יום, זה לדעתי מוגזם וזאת התנהגות של חזירות, אין לי דרך לתאר את זה אחרת.

למעלה