עד שתוכח חפותם.

לונה

New member
עד שתוכח חפותם.

בשוויץ תינוקות לא זוכים לשום טיפול רפואי עד שהוכח שהוריהם אזרחים שוויצריים. לא חיסונים, בדיקות, ביטוחי בריאות, כלום. בשל בירוקרטיה מטומטמת הדרך להוכיח מעבר לכל ספק סביר שהוריך שוויצריים יכולה לקחת מספר חודשים, בהם אותם תינוקות לא זוכים לשום טיפול. חלק לא קטן מהתינוקות האלה באים ממשפחות עניות, שכל הסידורים, הנסיעות והטפסים מקשים מאוד על חייהם שלא פשוטים ממילא. כבר הרבה זמן יש ניסיון של גופים הומניטריים לתקן את המצב, אבל זה לא ממש מתקדם. יש כלל בסיסי שלפיו אדם חף מפשע עד שהוכחה אשמתו. התינוקות האלו חשודים עד שתוכח חפותם.

Hell is beige

New member
ביורוקרטיה זה מסריח

שלא תבינו אותי נכון, אנרכיה זה גם לא משהו... אבל צריך למצוא את הנקודה באמצע שבה אין תוהו ובוהו מוחלט אבל גם אין מגבלות שמגבילות את החופש... לדעתי מותר לבן אדם לעשות מה שבא לו כל עוד הוא לא פוגע בבני אדם אחרים... צריל להפתר מחוקים מפגרים כמו - אסור להביא קנקלים לבצפר... אסור לעשן בשטח בצפר... אסור להולכי רגל לעבור באור אדום (70 ש``ח כנס, באמת) וכו וכו

kirk hammet

New member
יש היגיון מאחוריי זה

חשבת פעם על ההיגיון שמאחורי ``אסור להולכי רגל לעבור באור אדום`` ??? אלא אם כן אתה אוהב לראות את עצמך נפגע , ויש לך נטיות התאבדותיות , זה חוק מאוד מאוד הגיוני לדעתי .... כמובן שיש הבדל בין לראות אותו כהגיוני לבין לבצעו כהלכה , אבל למה להיות קטנוניים .... אולי אם תקבל עוד פעם ועוד פעם קנס , לא תעשה את זה שוב , ואז אולי יהיה לפחות תאונת דרכים אחת פחות ..... יותר מדי אנשים מתו פה בגלל זה

טעות (אני חושב)

שהייתי בשוויץ אח שלי היה צריך ללכת לבית חולים כי הוא נםל ונפצע ברגל והוא היה צריך לקבל חיסונים וכל החרא הזה. לא עשו שום בעיות.

למעלה