עד שסוף סוף נכנסת לרגיעה ולשנת צהריים...

ידי קסם

New member
עד שסוף סוף נכנסת לרגיעה ולשנת צהריים...

מעיר אותי צלצול הטלפון שלי. מסתכלת ולא מעיזה לענות. על הצג כתוב "טיפת חלב" (שם ביצעתי מעקב הריון).
בוחרת להתעלם ולהמשיך לישון. (חושבת שסביר להניח שהיא לא יודעת ושסתם התקשרה מתוך נימוס לשאול איך היתה הלידה ולאחל מזל טוב).
לאחר זמן קצר, טלפון מבעלי הנמצא בעבודתו. בוחרת לענות...
הוא מעדכן שהאחות הריון שלי מטיפת חלב טלפנה ואמרה שהיא רוצה לבוא לבקר אותי.
נבהלתי לרגע, שאלתי אם הוא סיפר לה והוא ענה שהיא אמרה שידעו אותה מהבית חולים.

ושוב זולגות הדמעות, ושוב כואב הראש ושוב לא מצליחה לנוח בשקט...
לא רוצה ביקורים שכאלה, לא רוצה רחמים, רוצה לחזור לחיי הקודמים!

תגידי בנימוס

לא מעוניינת בביקור, אני בטוחה שהיא תבין.
ולא, זה ממש לא יהיה חוצפה מצידך.

ידי קסם

New member
בקשה ממנו למסור לי שאתקשר אליה...

נכון לעכשיו לא עושה זאת!
מעדיפה לפגוש אותה בע"ה אולי בעוד כמה ח' בנסיבות הנורמאליות...

מקוםבלב

New member
היי,

אני מבינה שאת לא רוצה רחמים אבל אולי ביקור שכזה דווקא יעשה לך טוב?
לפעמים שמדברים ומשתפים זה דוקא עושה טוב.
לא תמיד זה מרחמים, הרבה פעמים זה מאכפתיות וממקום של לבוא ולהיות שם לצידך.
כמובן שתעשי מה שנכון ומתאים לך.
שולחת חיבוק.

ידי קסם

New member
תודה! אני מבינה, אבל...

לצערי אני כאילו חזרתי לתקופה הלא טובה שלי בנעוריי...
תקופה בה היתי חסרת בטחון, תקופה בה היה לי פחד להופיע מול קהל, תקופה בה התביישתי ליצור קשר עם חדשים ועם בעלי סמכות, תקופה בה פחדתי להסתכל לאנשים בעיניים, תקופה שבה לא כ"כ האמנתי בעצמי ובכוחותי...
עד שעשיתי תהליך, עד שבחרתי אחרת, עד שלא ויתרתי, עד שהשגתי והראתי לעצמי ולאחרים כי אני מסוגלת, כי יש לי כוחות, שאני מסוגלת עם כוחותי והעוצמות שבי להגיע רחוק בזכות עצמי ובזכות מי שאני... הגעתי כבר למקומות גבוהים ופתאום שוב... נופלת לתהום! פתאום שוב לא עונה לטלפונים, לא חוזרת, מתחמקת, לא מתמודדת, לא מאפשרת, הולכת בדרך הארוכה ולא המוכרת מחשש שהמכירים אותי יתקלו בי, מרגישה כמי שאות קין דבוקה במצחה.

וזה מתסכל, וזה כואב ומייאש...

בתקווה כי השיקום לא יהיה ארוך מידי וכי החיוך הרצוני יחזור המהרה לפני...

מקוםבלב

New member
היי יקרה,

את לא הלכת אחורה. כל העוצמות והכוחות שגילת בעצמך עדיין שם. הם שלך ותמיד יהיו שם.
בסה"כ עברו 10 ימים מאז שאיבדת הריון יקר. מותר לך להסתגר, מותר לך גם לא להתמודד ולהיות חזקה.
זה הזמן שלך להתאבל ולכאוב . תהיי סובלנית כלפי עצמך.לוקח זמן לעכל ולעבד את כל מה שעברת. הפתאומיות שבה הכל קרה, כל התכניות שכבר היו, כל התמונות שהיו לך בראש, כל הרגשות, הכל התמוסס ברגע. אפילו הבן אדם הכי מושלם בעולם היה נשבר ומתפרק לרסיסים. הכל בסדר. מותר לך.

למעלה