עד קצה גבול היכולת

מירבא

New member
עד קצה גבול היכולת

סוף סוף מצאתי פורום שבו אוכל לספר על הטראומה שלי בלי לספר חלקים בסיפור אני בת 28 אם לשתי בנות לפני 4 חודשים עברתי הפסקת הריון בשבוע 38.5 כשעתיים לפני הלידה. בשבוע 32 באולטראסאונד שיגרתי אובחן שקיימת בעיה בלולאות המעי אך עד יום הלידה לא ידעו לומר את הסיבה לכך. מאינפורמציות שאספתי במהלך כמעט 7 שבועות הנחתי את הרופאים איזה בדיקות לעשות החשדות כיוונו למחלת סיסטיק פיברוזיס למרות שהרופאים לא היו בכיוון לחלוטין אכן ביום לידתי הוברר לי שתינוקי חולה במחלה בסוג מוטציה קשה מאוד!!! ביום הלידה נאלצתי לסוע לועדה להפסקת הריון לחקות 5 שעות שהן נצח על מנת לקבל אישור להפסקתו. את הפסקת ההריון עברתי ביסורי כאבים נפשיים ופיסיים שלא ניתן לתאר במילים תהליך הלידה כבר החל פתיחה של 5 וצירים כל דקה שעתיים מאוחר יותר נפרדתי מתינוקי היפה והמת לנצח.

vered4

New member
את צודקת../images/Emo14.gif

בשעה כזו קשה, אין נחמה. רק היכולת לדבר עוזרת. לגבי העתיד- עשיתם בדיקות גנטיות? מישהו מכם נושא את הגן?

מירבא

New member
ורד תשובה לשאלתך ותודה על ההקשבה../images/Emo51.gif

כן ניבדקנו ולצערי הרב שנינו נשאים של הגן מה שמאוד מטריד על ההרינות הבאים אם בכלל כי נכון להיום הריון רחוק ממני אלפי שנות אור. על אחת כמה וכמה שיש לי שתי בנות שנכון להיום אין לי אומץ לעשות להן בדיקות. תודה על התיחסותיך לסיפורי

תהיו בריאים כולכם.

הצטערתי לשמוע על הריונך שאבד ועל הכאב ואני בטוחה שגם צלקת עמוקה נותרה. אני מאחלת לך ולכל משפחתך בריאות ואושר. שה
תמיד תזרח לכם מלמעלה, שתמיד
יהיה על פניכם.

למעלה