עד סוף החופש אני אשתגע

anat30g

New member
עד סוף החופש אני אשתגע ../images/Emo3.gif

די - אין לי כוח!!!! החופש הזה הורג אותי - הילדים, הקייטנה, העבודה של הבעל, האחיינים, חמי וחמותי... מזג האויר... הילדים השתלטו לי על המחשב, אז עברתי גמילה כפויה... המוח שלי לא מסוגל לקלוט אפילו שתי שורות מכתבה ב"לאישה"... לא מסוגלת לצפות בטלנובלות החדשות והמלפפונים שיש בטלויזיה משעממים נורא! עברו רק 21 יום וזה רק שליש מהזמן...

חני ב

New member
לפי הסמיילי

את עובדת עלינו
, לא יכול להיות שאת עד סף התמוטטות
. ובאמת לא הבנתי לאן נעלמת, אז אם זו רק הסיבה, אז אני רגועה. אין לי איך לנחם אותך, אני רואה איך הזמן נעלם לי ובורח ואני עצובה.

AYELET1

New member
ענת,עבר רק שליש מהחופש, אך...

את מקבלת ניקוי של יום אחד על התנהות טובה

חני ב

New member
רק יום אחד?

את נורא מחמירה איתה
. הא, נכון. שכחתי: את מדברת על ה- 31.8
.

droli

New member
אצלנו החופשה תתחיל רק ב-14/8

עד אז הקטנה מסודרת! איזה כיף לי. מה שכן היום הבנו שכל הבנות דוד (הילדות של האח והאחות של האיש) יהיו ביחד איתה בצהרון. מה שיכול מאד מאד להיות בעייתי. כי הן לא מסתדרות כל כך.

droli

New member
היום אחותו ובעלה גרים פה

ואחיו ואשתו מחפשים פה בית. בינתיים הילדים רשומים לגנים פה.

droli

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif טפו טפו טפו!

droli

New member
חנייייייי ../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif אפילו לא בצחוק!

anat30g

New member
לדורית - הילדים כן בקיטנה

אבל לא רוצים ללכת. כל בוקר זה מלחמה.... הגדולים מסיימים השבוע ביום שישי את הקיטנה - הקטנים יסיימו ב10 באוגוסט.

droli

New member
אפרופו קייטנה, ביום שישי האחרון

הסתיים המחזור הראשון של הקייטנה של הגדולה - קייטנת תקשורת. כל יום הילדה רצה לקייטנה. ביום האחרון של הקייטנה בשעה 15:00 הקרינו לנו בטלויזיה הקהילתית את כל מה שהם עשו בשבועיים האלו. הם צילמו, ערכו, הציגו. יצאו להם קליפים מדהימים, והיה מאד מרגש לראות אותה מופיעה בטלויזיה. הקייטנה היתה עם 3 ילדים מהכיתה שלה השאר מכיתות גדולות יותר, וזה ממש לא הפריע להם. פשוט נהנו כל יום, והם כבר מחכים למחזור הנוסף באוגוסט.

חני ב

New member
שמעתי מחברה

כמה עולה לה הקייטנה לשני הילדים כולל מחזור שני כולל צהרונית, חטפתי הלם.

למעלה