עד מתי

עד מתי

לימודים בשישי בערב?

evy580

New member
אתה עוד תתגעגע

תאמין לי, לפני חצי שנה הייתי קרוב לשחרור, וכל כך הרבה אנשים אמרו לי
שאני אתגעגע לצבא ואני כל מה שרציתי זה לברוח חחח
אבל זה פשוט נכון, כמה שנראה שרע עכשיו הכל יחסי ובסוף מתגעגעים..

h a j b i

New member
לא יודע, אני השתחררתי לפני קצת יותר מ- 7 שנים

ובכל הפרק זמן הזה לא התגעגתי ולו פעם אחת.

raptor89

New member
ממש לא רע לי בצבא

ההיפך,
אני בתפקיד שמאפשר לי לנהל את הזמן שלי פחות או יותר איך שבא לי,
יש לי יחסית גמישות בשבתות שלי, אני משרת 10 דקות מהבית ואני גם נהנה ממה שאני עושה.

אבל בכל זאת - ההרגשה היא של מיצוי המערכת הצבאית כרגע.

Puskas

New member
זיכרון סלקטיבי

בצבא סופגים הרבה חרא ונתקלים בטונות של תסכול וייאוש ובעיקר חוסר היגיון.
אחרי שמשתחררים זוכרים רק את הטוב, את הצחוקים, את הקטעים המפגרים שהיו.
גם על רוב הקטעים הרעים, שבצבא כמעט בכינו בגללם, אנחנו מקבלים זיכרון שונה..
פתאום רגעים רעים הופכים למצחיקים ועולים בשיחות עם חברים על תקופת הצבא.
אבל לחזור לצבא? לא חושב שיש הרבה אנשים שהיו קופצים על זה..
הרי מי שבאמת אוהב את הצבא ונהנה, לא משתחרר בכלל, הוא ממשיך לקבע.

בכל מקרה אני משוחרר 4 וחצי שנים ומעולם לא חשבתי לחזור או לעבור את זה שוב.

לא כל הרגעים הרעים יכולים להפוך למצחיקים .. אני הייתי באבט"ש בגבול הרצועה בפורים 94 הידוע כפורים של ברוך גולדשטיין יימח שמו! שבועיים של פחד שיכנסו לנו לישוב ויעשו לנו מה שעשו באיתמר ואגב .. לילה אחד היינו מאוד קרובים לזה כי הייתה פריצה בגדר היישוב ואחרי שירינו על כל דבר שזז גילינו שלמזלנו זה היה בדואי שפרץ את הגדר בשביל לגנוב מיים לכבשים שלו ...

Purple Mushroom

New member
עד מתי קריית שלום?

עד מתי אני אגור עם 3 שותפים בקריית שלום, ולא לבד.
ועד מתי אני אשב בסלון, ליד המרפסת, מול הטלויזיה עם שותף שלי ח', אבו ענתר, ואשב איתו כל לילה שלא עובד במונית עד 3 4 בלילה? בלי להצליח לכתוב פוסט שבועי חדש ביום שישי בלילה?

Purple Mushroom

New member
איזה נושא במשפטים?

אז תוכלי להיות העורכת דין שלי באחוזים? אני מתכנן לתבוע את משרד הבטחון במיליונים, אחרי כמעט עשרים שנים. מקווה שאין חוק התיישנות.
אם אהיה נכה של משרד הבטחון, באחוזים גבוהים, אוכל לחיות מקצבה של כ-8 אלף ש"ח בחודש, ולהשקיע יותר בתרבות, מאשר בעבודה. להשקיע בקריירה של מוסיקה וכתיבה, גם ברשת, במקום להיות קצת יגע בסידורי פרנסה.

halmazelmelet

New member
יש חוק התיישנות.

למיטב ידיעתי הדלה מאוד, ישנה התיישנות של שנתיים ממועד השחרור מהשירות הצבאי בו אירע המקרה שגרם לנכות, למעט רשימה מצומצמת של מקרים בהם חלה התיישנות של תקופה אחרת ממועד האבחון הראשון של המחלה (התקופה הארוכה ביותר שם הנה שבע שנים, להתנוונות סרטנית).
עיין בתקנות הנכים (תגמולים ושיקום) (התיישנות זכויות), תשי"ז 1956.

ובנימה אחרת, מדוע כעת אתה מעוניין לתבוע את משרד הבטחון, אחרי כ"כ הרבה שנים? האם אתה באמת חושב לפתע כי מגיע לך שיפוי מהצבא או שזה כפי שרשמת ייתכן ואפשרי ויעזור לך לחסוך ב"סידורי פנסיה" וכיו"ב.
אני שואל את השאלה בכנות מוחלטת ומבלי כל מטרה לפגוע חלילה. (אדרבא, גם אני הייתי יכול לתבוע את משרד הבטחון ולהיות מוכר כנכה צה"ל, וע"פ שאני מרגיש את הפגיעה עד היום, אני לא מתחרט לרגע שלא תבעתי. הכסף הזה יכול לעזור לאחרים יותר.)

הם מגבילים גם בשוליים של הדף ובגודל הכתב!!!!

ניסיתי הפעם להתחכם ולעשות שוליים יותר צרים כדי שיכנסו יותר מילים, מקווה שלא יעלו עלי...
ותאמיני לי שכשיש לך לאזכר מלא סעיפי חוק + מלא פסקי דין + לכתוב את טענות התביעה וההגנה של כל האנשים בקייס זה ממש ממש לא היה מתאים לך !! הקושי הכי גדול זה לתמצת הכל כך שיכנס.... פשוט המון חומר וחייבים לגעת בהכל זה כבר פחות קשור לתמצות.

טוב הוצאתי את עצביי, יאללה נשארה לי רק עוד עבודה אחת לשנה הזו !!! (ואז מבחנים.. הי די הו)

למעלה