עדשות מגע - איך מתחילים?

עדשות מגע - איך מתחילים?

היי,

אני מעוניינת לנסות עדשות מגע, אני מגיעה עם לא מעט חששות... ואין לי מושג מאיפה מתחילים. כשפניתי לאופטומטריסט וניסיתי להבין מה ומו, המידע היחיד שקיבלתי היה על המחירים, והוא התמקד בעיקר בלנסות לשכנע אותי להזמין מראש כמה שיותר חבילות. כשניסיתי לקבל מענה לחששות שלי ולשאלות בנושא, לא קיבלתי. הוא כן אמר שאם אני אזמין עדשות, אחרי שהן יגיעו ידריכו אותי איך להשתמש בהן, אבל זה עדיין לא מספק לי מידע לגבי שימוש בעדשות וגם לא מהווה סיבה טובה מספיק להזמין מראש כמה חבילות (ועוד בעלות מאוד לא סמלית).

אז... איך מתחילים? ואם אופטומטריסט לא יכול להסביר ולהנחות לפני שאני משלמת כמה מאות ש"ח, אז מי כן הכתובת?

תודה

להתחיל עם עדשות מגע

שלום
יתכן ולא נפלת במקום נכון עליך לקבל המלצה על אופטומטריסט מוסמך שיסביר לך את כל התהליך ובמה הדבר כרוך חומר על הנושא תוכלי לקרוא באתר שלי
http://www.arzavision.co.il
שבת שלום

ענת801

New member
עדשות מגע - איך מתחילים

היי, אולי כדאי שתחליפי אופטומטריסט :). אני שנים עם העדשות, בהתחלה צריך לתרגל לשים ולהוריד אותן בליווי האופטומטריסט, אחר כל לנסות לשים אותן במהלך סו"פש כשאת לא בעבודה, השלב הבא להיות איתן יום שלם בעבודה. מדובר בתהליך היכרות של שבוע בערך. כדאי לעשות זאת גם כי יש אנשים שמאוד רגישים לעדשות מגע ולא יכולים להשתמש בהן, את לא רוצה לגלות שאת אחת מהן אחרי סגירת העסקה..

למעלה