עדכוני צהרים, יום 91

אינה ממש מגעילה!!

התעוררה מאוחר ... לבשה חצאית מיני ונעלי עקב...איך היא בדיוק חושבת לנקות??

אינה ולנקות לא הולך ,אינה ולבלבל תמוח זה הולך

אינה היום הולכת הבייתה ולוקחת איתה את לאון ושפרה ....

ה ק ל פ ן

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifסקר: מי יעזוב השבוע?

שאלת הסקר: מי יעזוב השבוע את הווילה?
לאון שנידרובסקי?
אינה ברוורמן?
יוני וינקל?
יוסי בובליל?
שחר בן דוד?
עינב בובליל?
איתי זיו?
שפרה קורנפלד? | | | | הצביעו עכשיו :: http://www.skarim.co.il/poll/talkkk/19240 | | | |

jodg0

New member
להדיח את אינה ושחר

אינה מדברת בשפה גועלית , מפונקת, לא מנקה , רבה עם כולם שתצא כבר מהבית ולתך לככב בסרטים כחולים כפי שעתה עד שנכנסה לבית האח הגדול. ושחר בריון ואכלן , צועק לא יודע לדבר

orkan

New member
איתי אחד המדהימים והחדים

אתמול במשימת התקציב אמרה שיפרה לעינב "לא כדאי לך להשתתף איתנו כי אנכנו מזמינים דברים שאת לא אוהבת" איתי קלט וענה לה "אם כך גם אני לא משתתף איתכם" שיפרה "לא..." בחדר עינב רצתה למסג את איתי וביקשה מליאון קרם , ליאון אמר בסדר ונתן לה בכוונה בנגיי עינב גילתה זאת כשכבר שמה מהקרם על הידיים . שיפרה :"מגיע לך שלא לקחת לבד" איתי "ליאון יכל לאמר שהוא לא רוצה להביא". שיפרה השתתקה

osnat45

New member
תגובה לאיתי אחד המדהימים והחדים

מה כל כך מדהים פה ומה כל כך חד פה?????? הבן אדם משעמם לא הכניס כל עניין לתוכנית, אנשים בבית פשוט כבר מרחמים עליו ועל השיעמום שהוא מפגין מסביב ועם הצחוק המאולץ שלו. הוא כבר המועמד המוביל לעונה השניה של היפה והחנון לשם הוא ממש מתאים ולא לתוכנית ריאליטי כמו האח הגדול.

orkan

New member
דרוש קצת ניסיון חיים כדי להבין כמה מדהים

הבחור גם ריגשית וגם שיכלית, מאולץ???????

osnat45

New member
הבחור גם ריגשית וגם שיכלית, מאולץ?

נכון מאוד אבל עם סימן קריאה בסוף, ועל כן הוא ממש לא התאים לתוכנית כזאת וסתם ההפקה גרמה לצופים להשתעמם מהדמות שלו. אף אחד אפילו עד היום לא העמיד אותו להדחה כי ששכחו בכלל שהוא קיים בבית.

orkan

New member
למה את מבזבזת כל כך הרבה אנרגיה על איתי .

במי את פוחדת שהוא מתחרה? אני בעד יוסי ומסמסת יוסי ועינב וקצת איתי כי אני מעדיפה לראות גם אותו בשלישיה הסופית

osnat45

New member
תגובה לאיתי מיצה ומוצה

אז בואו נעזור לו בכך ואז שאר הדיירים בבית יתחילו בודאות להיות יותר פעילים ויהיה הרבה יותר מעניין. לא תהיה ברירה וגם הם ירחצו כלים, עד היום העדיפו להשאיר את זה לאיתי הבינו שזאת אהבת חייו.

דטין

New member
את צודקת,איתי הוא עכשיו החוליה המיותרת

והחוליה שאם יוציאו אותה זה יאלץ דיירים לשנות הרגלים, וזה יוסיף עניין !

XדוריX

New member
ענין? בתור קרובה של שפרה את רוצה לראות ריבים

ושרע לאנשים זה ברור.. איתי בן אדם טוב למרות שאני לא כ"כ אוהב אותו כי הוא מבולבל ולא יודע מה הוא רוצה מעצמו אבל את לא רוצה אותו שם מהסיבות הלא נכונות והרעות

כרמלית10

New member
שטויות

איתי כבר לא שוטף כלים בתדירות כפי שעשה בהתחלה. כמובן בהוראת יוסי.

למעלה