עדכוני ערב, יום 88

דנה1982

New member
שעינב עודדה אותה להצביע נגד לאון ורנין

שניה אחר כך היא נקראה במיידי לחדר האח הגדול.

כרמלית10

New member
כאילו שיש בזה משהו מיוחד

כולם מלכלכים על כולם לפני ההדחות. וכולם בדרך זו או אחרת מנסים לשכנע אחרים. לא ברור למה האח הגדול כל כך התרגש.

ziv86

New member
לדעתי היה יותר טוב

אם מישהו היה עף בראשון ומישהו עף בשלישי , ולא שניהם בשלישי

3pac היחיד

New member
אינה הזו שקרנית ושברה את כל חוקי המשחק

עכשיו ההפקה צריכה להדיח אותה היא זאת שעושה תיאומי הדחות תראו ערך:רנין וליאון שהסיתה נגד עינב ואח"כ הלכה לעינב להסית נגד רש"ל אינה צריכה לעוף מהמשחק זהו

EMANUELA XD

New member
עינב אמרה לאינה על זה שהיא לא סובלת

את רנין ואת לאון -לאון היה בשוק בהלם המום רק שעינב מהעצבים לא זכרה בדיוק מה אינה פלטה עכשיו שפרה מחוייבת לעינב והבטיחה לעינב שהיא איתה ושעינב תסמוך עליה ועל לאון זה אומר ששיפרה סולחת לעינב על כל מעליליה מסקנה-שיפרה קרבה מתמיד אל ההכתרה כמלכה אולטמטיבית

דנה1982

New member
זה מה שאני עדיין מקווה שיקרה

ככה שיהיה אקשן פעמיים בשבוע. אם תהיה הדחה רק ביום שלישי, זה אומר פרק משעמם ביום ראשון. אולי בגלל זה ק' יצר את המנדראג' הזה. למרות שגם את המשימה ישדרו ב-2 חלקים :)

Lomsahne

New member
אינה-גועל נפש ותת רמה של בחורה....

סכסכנית כזאת עוד לא נתקלתי וגם אם זה משימה אני במקומה לא הייתי לוקח את המשימה-איכס שתעוף על טיל ביום שלישי פיכסה.

עינב עכשיו לשפרה: אני עכשיו נכנסת אח הגדול...

ועם ר' אני רוצה לדבר, לא עם אף אחד אחר. אינה לא תוציא אותיא מטומטמת ליד כל המדינה.

דנה1982

New member
הסבר

אחרי ההדחה של צבר, כשרל"ש רצו לפרוש, רנין סיפרה לשפרה שהיא אמרה לאח הגדול מה היא רוצה כדי להישאר, וגם אמרה שק' ור' קראו לה "רנינה". מאז האותיות האלה נשמעו כמה פעמים. ק' זה כמובן קופרמן, ר' זה כנראה רן (נראה לי?) שהוא עורך התוכנית.

אור2221

New member
למה ההפקה נזכרה רק עכשיו? קטעים גדולים!

סוף כל סוף הצליחו לסכסך כמו שצריך.

blur2

New member
שעינב ניסתה לשכנע אותה להצביע נגד לאון ורנין

שיפרה אמרה לעינב שלא אכפת לה ממה שאינה אמרה.

שעינב ניסתה לתאם איתה הדחות על שפרה ולאון

אבל שפרה לא רצתה לחזור על זה ואמרה לעינב שתשאל את אינה או את האח הגדול.

למעלה