עדכונים

3טולטול

New member
עדכונים

רציתי לעדכן אתכן שחזרתי כרגע ממוניטור שהיה מעולה!! הרופאה הייתה מרוצה ואפילו אמרה לי שבמידה ומחר הצוואר יהיה בסדר היא תתן לי הקלות בריתוק , לעומת זאת היא מאוד הלחיצה אותי לגבי המשקל שלי. מחר אני מתחילה שבוע 27 ועד היום עליתי כ- 4 ק"ג , שנים אני בתת משקל והתחלתי את ההריון ב50 ק"ג , אני במעקב אצל תזונאית ועושה ככל שביכולתי לעמוד בתפריט , המשקלים של הקטנים נכון לתחילת השבוע הם: 830 ו780 (ממוצע לגילם) מה אתן אומרות בעניין המשקל?

סאני2

New member
יופי טולטול../images/Emo127.gif

מה קורה עם האוכל את לא אוכלת??? רוצה שנשלח אותך לשיר לאיזה שבוע? שם תאכלי בריא וטוב.

TOVA22

New member
לגבי המשקל,

אני אומנם בכלל לא בתת משקל, אבל בכל ההריון עליתי 4 ק"ג. למזלי הרופא שלי לא התרגש - רק אמר לי "תוכלי מה שאת אוהבת", זה הכי כף לשמוע, אבל למי היה תאבון לאכול?!

כל הכבוד על המוניטור...

ובקשר למשקל שלך - גם אני התחלתי מ 50 ק"ג ועליתי עד סוף שבוע 30 5.5 קילו בסה"כ ואף רופא (הייתי מאושפזת בשמירת הריון) לא אמר שהנושא בעייתי.

3טולטול

New member
רווית וטובה מחכה לתגובתכן ובכלל..

רווית וטובה - הרופא לא הלחיץ אותך ואמר כל מיני דברים כמו שעצם החוסר עליה יול לגרום לפגיעה כלשהי בעוברים . הרופאה שלי אומרת לי כל הזמן דברים מהסוג הזה והראתה לי גרץ עליה במשקל עם תאומים ונכון להיום הייתי כבר צריכה לעלות 12 ק"ג, אני בלחץ נוראי, מטבעי אני אכלנית מאוד קטנה , מה עושים?

עלייה במשקל...

כיון שהייתי מאושפזת הייתי במעקב משקל באופן קבוע (כל בוקר בשעה 5:00) ומעולם לא עלה נושא המשקל כמשהו בעייתי. חוסר העלייה במשקל אצלי נבע מכך שאכלתי מעט מאוד וגם הקאתי ללא הפסקה. אם הרופאה שלך חושבת שיש השפעה של המשקל שלך על התפתחות העוברים תתחילי לאכול אבל לא שטויות אלא מה שבריא בשבילך ובשביל השניים שבדרך. שיהיה בהצלחה ובתאבון! רוית

היה לי בהריון

ספר אמריקאי שהכותבת,מנהלת מרפאה להריון רב עוברי טענה שבהריון כזה עליה גדולה של האם במשקל קשורה למשך הריון ארוך יותר ולמשקלי לידה גבוהים יותר. (שם הספר what to expect when expecting twins ) גם אני התחלתי את ההריון 50 קילו ולא הייתי אכלנית גדולה, אבל כתוצאה מכך ניסיתי לאכול יותר, היא ממליצה על מילק שייק וכאלה שמכניס הרבה קלוריות בלי להתאמץ.ילדדתי בשבוע 36 במשקלי שתיים וחצי ושני קילו. כאשר שנים וחצי היה גם משקל הלידה של היחידאים שלי.

סאני2

New member
עוד על משקל

את ההריון התחלתי במשקל של 48 ק"ג, במשך ההריון ועד שבוע 36 עליתי כ-25 ק"ג. משקלי הנמוך לא הטריד את הרופא שלי. היו נושאים אחרים להם דאג יותר. מה שזכור לי שדאגתי לאכול בריא.

אילונה2

New member
טולטול

חדשות נהדרות! תרגישי טוב ואני מקווה שתקבלי הקלות בריתוק! ולגבי המשקל (אני אזחל פינה שלי מיד אחרי שאסיים להדפיס) - התחלתי את ההריון ב-55 ק"ג וסיימתי אותו ב-18 ק"ג יותר. ביום שהשתחררתי מביה"ח עליתי על המשקל והופתעתי לגלות ש-13 ק"ג נעלמו כלא היו. שיהיה לך ערב נעים!

טובית 27

New member
אצלי ....

לפני ההריון ירדתי במשקל 30 ק"ג (אני שמנה). לכן ברגע שנכנסתי להריון פחדתי לעלות במשקל. במשך כול ההריון 34 שבועות עליתי 15 ק"ג שירדו מיד אחרי 5 ימים של האישפוז. הילדים נולדו במשקל של 1555 1810 1930. בהצלחה. טובית

למעלה