עדכונים:)

stאסתי

New member
עדכונים:)

זהו רשמית מצאתי אהבה.. זה סיפור כלכך מטורף שאני לא מבינה איך בכלל הוא קרה.. אני לא מפסיקה לחייך אנשים יש תקווה:)

Get Out

New member
נו אני במתח ....

רק אמרת שמצאת רוצים לשמוע פרטים נרחבים ......

stאסתי

New member
אמממ סיפור מסובך:)

טוף,יש לי ידיד טוב שאני מכירה כבר כמעט 3 שנים. לני חודשיים בערך הוא הכיר לי את חבר שלו ואני וחבר שלו נהיינו גם ידידים. הכל היה טוב עד שנהיה מתח כלשהו בין שלושתינו. כמו תחרות מטופשת כזאת של עם מי אני מבלה יותר ואיפה ואיך ולמה וכמה. כל הזמן חשבתי שיקרה משהו ביני לבין החבר של הידיד,והתקרבנו מאוד באמת. (כמובן רק במישור הידידותי בינתיים). הידיד קצת קינא...והרגשתי בטלנובלה. היום הייתי אצל הידיד הוותיק ורבנו וצעקנו והתווכחנו ופתאום קלטתי שאני אוהבת אותו. כן כן,הידיד הזה שאני מכירה כלכך הרבה זמן,שכל הזמן היה לידי ולא שמתי לב מה בעצם אני מרגישה אליו. ועכשיו אני יודעת שאני אוהבת אותו. ושהוא אוהב אותי. ולפני שהלכתי כבר התגעגעתי אליו. כתבתי לו שיר מקודם:) אוייייייי זה כוייב בלב:)

דסדס

New member
אפשר ליצור טלנובלה חדשה...

"האהבה מתחת לאף!" איזה כיף לשמוע סיפורים כאלו... פרץ של אופטימיות! אנחנו נירצה לשמוע התפתחויות עם יהיו!! תעדכני אותנו מה קורה בינייכם! (אנחנו חטטנייים!) באמת שיהיה לכם רק טוב ביחד! דסדס

Get Out

New member
תהני כמה שתוכלי הרבה אושר ../images/Emo49.gif

אם יהיה חתונה אנחנו מוזמנים ???

עדישי56

New member
כמוני כמוך

גם אצלי יש משהו בכיוון. לדעתי זה בגלל החורף, מתחיל להיות קר ואנשים מחפשים מישהו לחבק...

למעלה