עדכונים 18.5.2010

HanAn189

New member
במשחק של היאנקיז נראה לי ../images/Emo6.gif

הזוג הכי יפה בביצה ההוליוודית לדעתי

HanAn189

New member
איזו רעה ../images/Emo6.gif ../images/Emo3.gif

התכוונתי שהם זוג שאוהב אחד את השני וביונסה תמיד מודה לג'יי זי ואומרת בכתבות וראיונות שהיא אוהבת אותו והוא אחד הדברים החשובים לה. גם כשג'יי זי מארח אותה בהופעות שלו הוא עושה ממנה אלה ומשבח אותה...

Bright Unicorn

New member
ולא לשכוח הזוג הכי עשיר בעולם המוזיקה ../images/Emo13.gif

עפ"י מגזין פורבס..

britmel

New member
../images/Emo23.gif ממנו לא שמענו הרבה זמן...

נו ג'סטין שיוציא איזה דיסק... :)

candyheart

New member
יש שם כמה שמות שאני לא מכירה בכלל...

והמון תודה על העדכונים! הפורום קצת נדם לאיזה יום,אבל עכשיו גם אני אחזור לעדכן ברגע שיהיה משהו מעניין.

theone24

New member
אלבום חדש לMaroon 5 בספטמבר.

חברי הלהקה פירסמו שאלבומם החדש שיקרא,"Hands All Over",ישוחרר ב21 לספטמבר. עוד פירסמה הלהקה שהסינגל הראשון יקרא "Misery". לדבריהם,באלבום הנ"ל הם חוזרים לסאונד ולסגנון של אלבומם הראשון והמצליח,"Songs About Jane",והם אף ישלבו הו שירי קאנטרי. הסינגל הראשון יצא לרדיו ב28 ליוני. כמו כן,חברי הלהקה גם הודיעו על החלטתם לצאת לסיבוב הופעות שיתחיל ב30 ביולי.

Bright Unicorn

New member
אכן כן ../images/Emo13.gif

אותה חזייה בדיוק. והנה דרך יפה לקחת חומרים של מישהו אחר לכיוון שלך... לכל המעתיקות למניהן, הנה השראה.

מרי ג'יי בלייג' על כריסטינה ובריטני

"אני לא אוהבת אותה בגלל ההתנהגות המגעילה שלה. ניסיתי לברך אותה כראוי והיא הושיטה את ידה כדי שאנשק אותה ואני אמרתי, הו! בסדר את הולכת בדרך הלא נכונה. בריטני ספירס לא יכולה לשיר כמוך אבל היא תגיע רחוק יותר ממך כי היא יודעת איך לכבד אנשים ולהתייחס אליהם". אני לא יודעת אם זה ראיון חדש (היום שמעתי אותו בפעם הראשונה). מרי ג'יי בלייג' כבר דיברה כמה פעמים בעבר על כריסטינה אז יכול להיות שזה ראיון ישן. מרי ג'יי בלייג' ובריטני הופיעו ביחד לפני כ10 שנים. בשנת 2006 הן נפגשו שוב בטקס הAMA שם היא הגישה את פרס Favorite Soul/R&B Female Artist שבו זכתה מרי ג'יי בלייג'.

Shiri from the block

Active member
יואו היא אמרה בדיוק מה שאמרתי הרגע למעלה!! "בריטני ספירס לא יכולה לשיר כמוך אבל היא תגיע רחוק יותר ממך כי היא יודעת איך לכבד אנשים ולהתייחס אליהם". " הנה! אפילו מישהי שפגשה אותה אמרה בדיוק אותם דברים שאמרתי. זה רק מראה עד כמה שזה נכון.

למעלה