עדכונים מהגן

אורora

New member
עדכונים מהגן ../images/Emo13.gif ../images/Emo10.gif

אז אחרי 3 שבועות שבהם הילדים והגן היו זרוקים ללא גננת, היגענו סוף סוף אל "המנוחה והנחלה" ובצורה מאוד מפתיע הגננת יצאה לשמירת הריון. מיום חמישי תהיה בגן מחליפה קבועה. נקווה לטוב זה הזמן להחזיק אצבעות. סה"כ יש עוד כמחצית השנה לפנינו. ובנתיים ממשיכים להפעיל אותנו
ראו את תיאור המסיבת קדם פורים ביום שיש הקרוב ( למה שישי למה......עד שיש לי קצת חופש לסידורים ) "אני מזכירה כי ביום שישי הקרוב ה- 14 לחודש יש מסיבת פורים אך היא תתקיים במתכונת שונה ממה שתוכנן קודם , המסיבה תתקיים בשעה 10 בגן ותסתיים בסביבות השעה 12. בבוקר הילדים מגיעים כרגיל ומביאים אוכל.לאחר ארוחת בוקר כללית, אתם ההורים תגיעו לגן בשעה 10:00 כאשר הפעילות היא לחפש את הילדים(עליכם להיות יצירתיים כי תיהיה תצוגת תחפושות) עם אביזרים שיהיו בגן. אי לכך כל שעליכם להביא זה עיתונים, מגזינים ואיפור שאיתו תוכלו לאפר את הילדים. הגן יספק את האיפור המינימלי שנקנה בתקציב הדל וחומרי יצירה שונים שמהם תכינו את התחפושות. לאחר תצוגת התחפושות ההורים יציגו את ההצגה "נרקיס מלך הביצה"

הרמוניה

New member
איך עוברים לחינוך ביתי?

קוראים לי הרמוניה ואני שואנת שמפעילים אותי שנאתי את זה כילדה ועוד יורת כאמא.... זה מה שמחכה לי? (אופירה אפשר להשאיל אותך כאמא מחליפה בעיתות מצוקה??) ולך אורורה- חיזקי ואימצי העם איתך במאבקך הצודק..... הרמוניה

אורora

New member
הוצאת לי את המילים מהפה - אופירה

כמה את רוצה בשביל ללכת ביום שישי לגן עם הילדונת.?

דש1דש

New member
../images/Emo3.gif

אם את עושה סידורים בשבילי - אנ אלך איתה. אני מתה על הדברים האילו (רק שונאת את התחרות בסוף, כי זה מכניס את הילדה שלי לסטרס של רצון לנצח, לא זוכרת אם כתבת שזו רק תצוגה או תחרות)

אורora

New member
כתוב שם תצוגה

בואי נדבר על זה....מה הסידורים שאת צריכה לעשות?

אופירה10

New member
כמה אני רוצה? - כמה יש לך?..../images/Emo152.gif../images/Emo8.gif

האמת? אם היינו גרות קרוב - אז בכיף! כבר הצעתי לכמה חברות שישלחו את הילדים אלי בבוקר - כדי שאאפר אותם...

אופירה10

New member
../images/Emo41.gifאגב, הבוקר

הבכורה היתה צריכה לבוא לבית הספר בכובע מעניין+משקפיים מצחיקים.... ועכשיו אני זקוקה לעזרה: מחר עלי לחפש אותה לבֵּן
(הבנים מתחפשים לבנות) - איך למען השם אחפש אותה לבן??!! יש למישהי רעיון, בהתחשב שהיא עדיין צריכה להגיע עם חולצת בי"ס??? ושיערה הארוך מגיע לה עד הירך.... (הצעתי לה לצייר לה שפם - היא סירבה....)

לאסוף את השיער לתוך כובע

ואולי להחזיק ביד כדור?
בכל מקרה, איזה כיף להתחפש כל בוקר..

אופירה10

New member
רואים שאת לא מכירה אותה....../images/Emo46.gif../images/Emo6.gif

לא רק שיש לה שיער ארוך מאד מאד מאד, אלא שהוא גם מאד עבה (עולה לי בראש הכבל הענק שמחזיק אוניות בנמל....) אין מצב להסתיר אותו מתחת לכובע....

אורora

New member
כובע מצחיה הפוך - שחול

בגדים של בן ( חולצה טריקו לבנה פושטית , מיכנסיים רחבים עם המוון כיסים).

ג e ש e ם

New member
אולי בן בסגנון של פעם

ראיתן פסטיגל פנטזיה? אולי משהו כמו חליפה עם עניבה (בעייתי קצת במשפחות שלנו) או שלט על החזה - משהו מסוגנן מצחיק שמבהיר שהיא בן

למעלה