עדכונים מהגן

../images/Emo4.gif

גם לבייב יש שיער ארוך ועבה כך שאני מבינה אותך מאוד
אה, ובאמת מצער שאני לא מכירה את הבנות שלך..אבל ניסיתי לעזור

מYים

New member
קוקו , על זה כובע מצחיה הפוך

מכנסיים קצת גדולות , הליכה מתדנדת מצד לצד , ורצוי טייפ צמוד לאוזן
ואם השיער יכנס לשים לה פיאת רסטהמן כזה ... הפעם אל תשכחי לצלם

דש1דש

New member
ובנוסף

לתוך התחתונים להכניס כדור צמר גפן - לעשות לה "חבילה"
אפשר גם פיאה קצרה, אם יש לכן

אופירה10

New member
מעדכנת......./images/Emo150.gif../images/Emo66.gif

אז הבוקר הילדה התחפשה כך: שלייקס מחזיקים את המכנסיים (ראיתן אי פעם אישה לובשת שלייקס? זה מוצר מובהק של בנים!) כובע מצחייה הפוך שפמפם צרפתי מסתלסל זקנקן תיש צרפתי הגענו לבית הספר, הילד/ה החליט/ה שזו פדיחה, ברחה לי פנימה מהכניסה הצדדית כי בנים זה איכס........

dafnapo

New member
רגע ומה עם השיער?

הגדולה הזכירה את השיער הארוך של בתך היום. היא שאלה: "אמא השיער שלי ארוך?" עניתי שכן, ואז היא הוסיפה "אבל לא ארוך כמו של החברה החדשה שלי מהטיול של שבת שעברה נכון?" עניתי שכן. כששאלתי אותה אם היא זוכרת איך קוראים ל"חברה החדשה שלה מהטיול" היא אמרה את שמה. כששאלתי אותה למה היא לא אמרה את השם שלה מהתחלה היא ענתה לי "כי לא חשבתי שאת זוכרת על מי אני מדברת..." בקיצור יצאתי סנילית... ולעניין - נו, מה עשית עם השיער?

אופירה10

New member
דבר ראשון - לא צילמתי, למי ששאלה...../images/Emo4.gif

עם הלחץ של הבוקר ושיתוף הפעולה החלקי שקיבלתי ממנה (בנים זה איכס) - מי זכר לצלם בכלל....
(כבר הודעתי בעבודה שעד פורים אני אאחר כל בוקר...
) והשיער נאסף לקוקו נמוך (אין מצב להכניסו לכובע...) ובעניין בתך, נו, אז גם בתי זוכרת אותה לטובה ובהחלט זוכרת את שמה. ואם זה המצב - אז את לא חושבת שצריך להפגיש את שתי הליידיס לעיתים קרובות יותר?....
לדעתי היה ביניהן קליק....

ג e ש e ם

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מתה על הגנים של הילדות שלי.

אורקה39

New member
חינוך ביתי ../images/Emo12.gif

הזהרי ממשאלותיך. אומנם לא יהיו לך הפעלות פורימיות אבל תופעלי 24/7

Zivi38

New member
אויש איזה כאב ראש

אני מאוד מקווה שאנחנו לא נקבל מזכר כזה. גם ביום שישי, גם להיות יצירתיים, גם לקחת את הילדים לגן, גם לחזור אח"כ וגם לעשות הצגה? לא צריך לעשות חזרות לפני זה? להפגש עם הורים אחרים ולתכנן בגדול מה לעשות? עזבי כאב ראש, זאת מגרנה רצינית!!! שמחה מצד שני שקיבלתם מחליפה והשיגרה תחזור...

אורora

New member
פיספסת את ההודעה שלי

לגבי ההצגה לפני חודש. יש מתנדבים והם מתאמנים כבר חודש. אני מהצופים.

אורקה39

New member
אפרופו פיספוס הודעות

האם פיספסתי דיווח על האירוע אליו היית אמורה להגיע בפיג'מה

למעלה