עדכונים מהבית בוקר שישי 31.12

dudutaza 1

New member
../images/Emo150.gifאם יראו לדיירים את ג'קי שם איתם בג'קוזי

הם ירצו למווותתתת!!!

פרידה מאמא, פרידה לסבי.... ג'קי קורע

מנסה לתאר להם את פרידה ולא הכי מצליח לו, הוא עושה עם הידיים,,,אשה גדולה, וומאן וואמן טוגדור" חחחחחחחחחח הוא קורע בג'קוזי הוא זינק למים, קפץ להם קפיצת ראש

תשמעו העונה גמורה,יש זוכה כבר-גק'י.

שיא חדש, עונה שעברה לאלירז לקח 3 שבועות. גק'י שובר את השיא. אמנם האנגלית שלו קטסטרופה,אבל הוא כבש כבר את הספרדים. נראה אם הוא יצליח להחזיק מעמד שבוע ככה,עם מילים ספורות באנגלית. קשה לי לחשוב מי יכול לנצח אותו בארץ. אבל שהדיירים אצלנו יראו את הקטעים שלו בספרד. הם יבינו את מי צריך להפיל,או להיצמד אליו,אני חוזה התקרבות רומנטית מצד נופר. אולי נשיקה בין השניים. האיום היחידי שיכול לסכן את זכייתו של גק'י זה או טעות שלו עצמו. או שהקהל לא ירצה לתת לבחור חסר-השכלה לזכות. ראינו כבר את מקרה שפרה. רק מישהי בסגנון שפרה ואתם יודעים למי אני מתכוון, או אלעד יכולים לנצח אותו. למרות שאלעד יכול ליפול כמו ארז עונה שעברה. הקהל מושך חריגים עד שלב מסויים.

baggio10

New member
אמן ואמן אבל עם ההפקה הזאת אי אפשר לדעת כלום

בינתיים אין ספק שהוא נבנה כמכונת SMSים מס' 1 של העונה ובאנקר מוחלט לגמר זוכה - כל עוד ליאם בשטח אני לא רגוע.

תעזבו כבר את ליאם, נודניקים. אף אחד לא יכול

לעמוד מול קסמו של המז'יק, אין סיכוי.

אני אומר לך מעכשיו. את תיווכחי שאני צודק.

זה לא מה שאני מפלל לו,כי את יודעת שאיני חסיד של ליאם. אבל היא מתמודדת חזקה לטעמי,והיא משהו שונה מגק'י. הקהל של גק'י, וליאם שונה לגמרי. זה לא אותו קהל. לכן אני חושב שאם יש מישהי מהדיירות שיכולה לסכן אותו זו רק ליאם. ואין מנוס מלהזכיר את שפרה כסמל. למרות שליאם לא שפרה בכלל, רק על תקן הטייפקאסט.

טלומרז

New member
בחיאת מספיק עם השטויות

ליאם בקושי עברה את ההדחה האחרונה. היא מעוררת אנטגוניזם ואין בה שום קסם. היא לא כובשת ולא עשויה מחומר של מנצחים. אין בה שום דבר משפרה חוץ מאולי שפה דומה. שפרה מוקפת חברים, מלאת שמחת חיים וחיוניות. אנשים מתים עליה. בליאם לצערי הרב רואים רק עצב ונסיונו למניפולציה על אחרים. לא שונאת אותה, והלוואי שתעבוד על עצמה ועל נפשה, אבל היא לא תסחוף אחריה קהל. הקהל בישראל לא טיפש ולא חושב עקום כמו שנדמה לך. הראויים ניצחו והצליחו בכל עונה. היחידי שיכול לנצח זה ג'קי, בזכות הקסם וטוב הלב. אנד אוף סטורי

אם

היא תגיע לגמר (אמן) אז אתה תוכל ליילל שזה רק בזכות ההפקה ששמרה עליה כי העיזו להראות באיזה פרק 2 שיחות שלה חחחחחחחחח

ההיפך,ההפקה לא מראה שיחות שלה שיפגעו בה.

הם מסיטים את המצלמה לדג.חחח כל פעם שיש שיחת סקס,או כמו שהיא פתחה על ליהיא אתמול. אחרי שהרגישה בטחון על כך שנשארה. וכן שמעתי על השיחה שלה עם התאומות ונסיון הפיוס בין השתיים. זה היה יפה מאוד מצד ליאם. שצריך לפרגן מפרגנים.

טלומרז

New member
לא דיברנו על גמר, אלא על נצחון

בגמר יכולים להיות גם אנשים שהרוב לא סובל. לגמר גם יכולים להגיע אנמיים, או יושבים על הגדר. רק מי שעומד מול חזקים ומנצח אותם יכול להחזיק מעצמו. מי שמסתנן ומגיע לגמר- זה לא הישג מבחינתי.

שפרה היא מלכה

אבל ליאם בחורה הרבה יותר טובה ממנה ובמשחק הזה רק הנחשים שורדים אני לא רואה את ליאם זוכה בזה... אבל הלוואי. קודם שתגיע לגמר ואם היא לא תהיה שמה ויגאל ונופר כן יהיו שמה אז אני אקווה שג'קי ייקח או אלעד שעדיף

למעלה