עדכונים, יום 89 ה-28 לנובמבר

Lomsahne

New member
כן אבל שחר ולאון להבדיל...

משפרה עינב ויוני יודעים בוודאות שהם במשימת תקציב,אז שיתנו להם כבר לזכות ומה זה משנה מאה שקל לפה מאה שקל לשם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ExsoTic Cop

New member
חחחחחח לא יאמן רבים על קרמובאים

אחרי המשימה האח הגדול צריכה להביא להם קרמבואים ללא הגבלה שיצא להם מהאוזניים.

droriko

New member
אינה הפוסטמה פשוט עושה מעצמה צחוק

"אף פעם בהיסטוריה יהודים לא החביאו אוכל מיהודים אחרים" איזה נאום ציוני ! כאילו כל הויכוח הוא לא על קרמבו

Lomsahne

New member
שפרה ועינב מלכות...

אני לא מאמין שאני אומר שעינב מלכה אבל איזה מלכות שתיהן חחחח אהבתי את החיבור ביניהן במשימה הזאת. אינה כל כך סתומה ואו שהיא משחקת אותה שהיא לא מבינה שזאת משימה או שהיא יודעת ואסור לה להגיד.

זואי35

New member
זה בסדר, מותר גם לך להגיד שעינב מלכה ומצטרפת

גם אני ואומרת שבמשימה הזו גם שפרה מלכה (למרות שאני לא במחנה שלה) אבל יש מקום לפרגן ומכל הלב. הן גדולות שתיהן, עושות את זה על הצד הטוב ביותר.

rinatt1

New member
../images/Emo6.gifאינה: עינב לא מחונכת ואת(שיפי)אהה כן..../images/Emo6.gif

בוני1010

New member
נכון שאינה יוצאת די אהבלה עכשיו, אבל

קחו בחשבון שהיא לא יודעת שזו משימה והיא נלחמת במה שהיא רואה כשיא הצביעות של שיפרה ועינב. מגיע לה קרדיט על האומץ להתעמת עם כולם בלי חשבון ולהיאבק על העקרונות שלה.

א ח ת18

New member
אבל כולם רומזים לה והיא רואה שאף אחד לא מגיב

כמוהה.. אז שתנסה לעצור רגע ולחשוב! הרמזים של עינב הכי שקופים שיש

T E N I

New member
שומדבר היא תמימה וזו זכותה היא לא צריכה לנחש

כלום. הצורה שהיא מתאפקת להכנס באמאמא שלהם ממש אצילה. הצורה שהם מדברים אליה בכזו זילזול זה מגעיל במיוחד שפרה אבל גם לעינב לא חסר בכלל...יש לעשות משימה ויש להשאר עם כבוד לבני אדם...הם איבדו את הכבוד לאינה כמה שהיא קודחת להם היחס שלהם כלפיה מגעיל.

rinatt1

New member
הגזמת! אינה יצאה לגמרי מפרופורציה ולא הבינה

שום רמז הכי עבה ביותר שניסו לרמוז לה... וממש ממש לא נכון שעינב ושיפרה התנהגו אליה לא יפה! אלא ההיפך הוא הנכון!

T E N I

New member
אז היא סתומה

מזה משנה לא הבינה והם יודעים שהיא לא הבינה אז להתייחס ככה לבן אדם זה ממש מגעיל הם התגרו בה סתם יכלו לעשות את זה הרבה יותר שקט.

כי היא סתומה

שפרה ועינב ממש כמעט אמרו לה שזו משימה, אבל אינה שומעת רק את עצמה והצדקנות שלה. כמה טפשה צריך להיות בשביל לא להבין?? יוסי ועינב יצאו ממש בסדר במשימה הזו, עינב ושפרה יצאו ענקיות! שחר הוא דביל, גם אם הוא במשימה נגדית.

למעלה