עדכונים, יום 89 ה-28 לנובמבר

daphne86

New member
חחחח גדול!!!!!!!!

פיספסתי את זה ועוד עקבתי אחריהם כל הערב. הן סיימו את הקרמבואים? וואי איך אפשר לאכול כל כך הרבה בעעע זה מפוצץ ביצים זה עושה בחילה רצח!

k7y

New member
חחחחחחח איזה חזירות וחזיר יוני, רק שלא יקיאו

S n o o k e r

New member
למה יוני אומר לשפרה לתת את הקרמבו לשחר??

כנראה שהוא קיבל משימה נוספת.

ExsoTic Cop

New member
חחחחחחח איך אינה רבה למרות שהיא קודחת

היא מלכה אם היא לא הייתה היה משעמם בלעדיה זה בטוח,אין היום הכי טוב מתחילת התוכנית.

מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה המשימה של הקרמב

ומי משתתף בה ומי יודע עליה ומי לא??? אני לא מבינה כלום.... תודה לכולם.... שפרה ועינב נראות חברות פתאום....

rinatt1

New member
המשימה בגדול היא משימת "אדונים ומשרתים"

עינב שיפרה ויוני הם ה"האדונים" וקיבלו אותה אתמול.. וכל הזמן יש להם משימות קטנות כמו שישרתו אותם, או שיעשו להם מסאג' ולהרוס את הדומינו ולקחת את כל הקרמבו שכל קרמבו שווה 20 ש"ח - והם הצליחו לקחת 30 ומשהו כלומר משהו כמו 700 ש"ח לתקציב. בנוסף לאון ושחר קיבלו משימה נגדית למנוע מהם לקחת את הקרמבו ואם הם יאכלו 10 קרמבו כל אחד יקבלו 10 ש"ח על כל קרמבו, וגם לגרום לאדונים לשרת אותם ולא לתת לעינב לעשות שק קמח על שחר שזו גם משימה... וזהו בינתיים..... יש המשך בטח מחר... כרגע עינב שיפרה ויוני ניצחו בקרמבו, נשאר להם: עינב צריכה ששחר יעשה לה שק קמח. ושמישהו ישיר להם שיר לפני שינה... מקווה שזה ברור.. והנה בדיוק עינב מבקשת מאבא שלה לשיר לה.. נראה לי.... חחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחח חחחחחחחחחח

N o a m V

New member
שחר וליאון יוצאים דבילים

הם הרי יודעים שיש לעינב ולשיפרה משימה אז שיוותרו על המשימה שלהם למה הם עוד מתווכחים ורבים איתם, הם יוצאים ממש רע .

juspan

New member
גם שפרה ועינב כבר הבינו שיש להם משימה

למה הן לא מוותרות? יותר מתאים לשפרה עם הערכים והפרנציפים לוותר בגלל כל הכאוס וה"אלימות" שנוצרו, לא? דווקא שחר מקודם אמר לליאון הפחדן "אתה רוצה שנוותר על זה?", הוא די הרגיש חסר אונים, אבל ליאון אמר לו בלי להסס "לא!".

JasPoint

New member
כי גם שחר ולאון קיבלו משימה

המשימה שלהם לגנוב את הקרמבואים משפרה ועינב ולאכול אותם. הם יוסיפו לתקציב יותר כסף אם הם יצליחו.

למעלה