עדכוניםםםםםםםםם

נוייההה

New member
הילארי בצעדת האיידס בסנטרל פארק (17/5)

עם הקבוצה שלה של “Hilary Duff – Walk with Love” פה

נוייההה

New member
הילארי זכתה בקטגוריה האישה הראשונה

בטקס הפרסים של TRL של איטליה או בספרד באחד מהמקומות XD הסרטון פה

hilary4ever

New member
תודה..P:

הייתה לי תקופה קשה של מבחנים..:S אז לא עידכנתי..:S ואיזה מותק היא..P:

Aliska7

New member
עאעאעא תודה תודה תודה DD:

בדיוק באתי לכתוב שהזנחנו פה לגמרי ומה אני רואה? יש פה עוד אנשים חיים (:) היל מדהימה כמו תמיד 333> והיא ומייק כאלו חמודים יחחדדד DD:

Aliska7

New member
...

היא הייתה בפגישה עם המעריצים שלה ~או משו כזה~ והם נתנו לה את הפרחים. מדהימה *~*

Aliska7

New member
עדכונים מהבלוג של היל

- הקבוצה שלה של צעדת האיידס גייסה $4,380 - היא מודה לכולם על הזכייה שלה בפרס האישה הראשונה - הכלב שאיתו טיילה הוא כלב חדש וקוראים לו " Dubois". הוא בן שנתיים והוא כלב הרים ברנזי [Bernese Mountain] ~סוג של כלב גדול שמוצאו משוויץ~.

Aliska7

New member
תמונה עם חולצת “For President”

נמצאה תמונה של הילארי הלובשת חולצה של “For President” איזו חמודה DD:

תודה רבה רבה על כל העדכונים!!! ../images/Emo24.gif

חבר'ה, מצטערת שלא נכנסתי מלא זמן ... עם כל העבודה והעיסוקים ביום-יום, זה לא פשוט... אבל אנחנו חייבים להתאמץ להשקיע לפרסם ולכתוב כמה שיותר הודעות ביום כדי שנצא מ'סכנת סגירה'... חבל... זו הדרך היחידה של כולנו להתעדכן בצורה מסודרת לגבי היל... אגב, אחרי ההופעה של דפש מוד, מה אתם אומרים אם נארגן ונפיץ עצומה ענקית שעליה נחתים מספר גדול של אנשים (וככה נפרסם את הפורום ... 2 ציפורים במכה אחת ... ) ואחרי שתהיה עצומה , אני אעביר אותה לשוקי וייס , האמרגן שמביא הופעות גדולות של אומנים מחו''ל ... אני יודעת שזה נשמע מורכב, אבל כבר היו דברים מעולם, ומעריצים הצליחו לגרום לאומן מסויים להגיע להופעה בארץ שלהם . אפילו שוקי, שכבר דיברתי איתו בפייסבוק בנושא, אמר ש'הכל יכול לקרות'. ככה שזה דיי נתן תקווה , ודיי יכול 'להעיר' את הפורום וליצור באזז חיובי של פרסום ... ומי יודע? אולי אם נפעל בעניין ביחד, בשילוב כוחות , נפנה לאתרים גדולים שיפרסמו כתבה בנושא וכו', אולי העניין יגיע אפילו עד להיל, ש'תרים את הכפפה' ותגיע להופיע... אתם איתי? כי אני לגמרי בעד ... וחושבת שיחד נגרום לזה לקרות . שיהיה לנו סופ''ש נפלא, חג שבועות שמייח , והמון בהצלחה במטרה החשובה שלנו ...

Aliska7

New member
וואי כ"כ באלי :((

נראה לך שזה באמת יכול להצליח? בכל מקרה חייבים לנסות D: אני ממש ממש ממש בעד ! 3>

לדעתי זה בהחלט יכול לעבוד ../images/Emo13.gif

אם נשקיע, נרצה את זה מספיק, נגיע להמון אנשים שיחתמו ... נפרסם בבתי ספר, אצל חברים וחברות , משפחה , בחוג, תנועה, עבודה, או וואטאבר, וכו' , נשלח מכתב אחיד ונרחב לכל האתרים החשובים בארץ , ונבקש מהם בצורה מכובדת לפרסם כתבה בנושא, ובכתבה יהיה השם של הפורום וגם קישור לעצומה , ככה נרוויח ונפרסם את הפורום , וגם נשיג שיותר אנשים יחתמו על העצומה... אני צריכה אתן אבל בשיא המוטיבציה והכח, כי אני לא אוכל לגרום לזה לקרות לבד.. אם יהיה OK , אני אתחיל לארגן הכל בעזרת כמה בנות מכאן, שיוסיפו אותי למסן ונצא לדרך...

למעלה