עדכונון

everafter

New member
עדכונון

שלומות יקירי, עברו כמעט חודשיים מאז שהתחלתי את הדיאטה ומאז שהתחלתי לכתוב כאן. הבטחתי יומן יומי, ויצא יומן חודשי. דווקא כתבתי לא מזמן אבל בדיוק לתפוז נמחקו ההודעות וגם ההודעה שלי. חודשיים מההתחלה. אני מינוס שמונה קילו, ומינוס איזה 15 ס"מ בהקפים (סה"כ). לא הייתי פרה קודם, אבל עכשיו.. אין להשוות את ההרגשה שלי. אני מתעמלת מזה חודשיים (סטודיו סי), וזה משפיע על ההרגשה הפנימית שלי, ועל החיצוניות. אני מרגישה יציבה יותר, המילה הכי טובה היא "לא רפוסה"
הולך לי די חלק בירידה (טפו טפו). אין לי עצירות. ומבחינת אחוזי השומן שיורדים לי בדם הדיאטיקאית אומרת שהירידה שלי היא אחלה. כדי להגיע למינימום הטווח הנורמלי של המשקל שלי נשאר לי כמעט עוד שמונה ק"ג, אבל זה לא נראה בלתי מושג. כל הבגדים בארון עולים עלי, והמכנסיים רחבות ומאיימות לפול. אני עדיין לא בחורה קטנה, אבל נחמד ללכת לחנות ולדעת שבטוח משהו יעלה עליך שם, ולא בקושי. ביום שישי קניתי סוודר במידה 2! ולא מידה 4! וגם הוא רחב עלי. נחמד גם להיות לשם שינוי זו שאומרים עליה: ווווווווואו, איך היא רזתה.
יום טוב לכולכם.

ואווווווווווווווו!!!!!!!!!!!!!! ../images/Emo8.gif

איזה יופי, איזה יופי!!! אני כ"כ שמחה בשבילך!!!!!!!!!!!!!!!!! יא-אללה... איזה שינוי!!! אני מרגישה את השינוי עליך אפילו בצורת הכתיבה, את יודעת?
אני ממש גאה בך!!! זאת הדרך הנכונה, שתדעי לך!
ולמרות שאולי זאת לא סוף הדרך, זה כבר צעד אחד, אם לא כמה צעדים, מאוד מאוד גדולים לקראת המטרה והיעד אליו את רוצה להגיע, וזה נפלא!!! אני רוצה לשלוח לך
ענק, אל תשכחי שאני תמיד כאן בשבילך, כולנו כאן, בעצם, בשביל לתמוך!!!
אמנם ציינת שבינתיים הירידה הולכת יופי, בלי עצירות, אבל שתדעי לך שאולי בהמשך יהיו קצת וזה די מדכא... אז רק שתדעי, ושלא תעזי לשכוח, שאנחנו כאן!!! תמיד!!! מאחלת לך המון
בהמשך!!!
מאושרת בשבילך
וגאה בך
ורוצה לצעוק לך חזק-חזק:
בראבו!!!!!!!!!!!!!!
אוהבת
:) עדי התל-אביבית

זאת לא סוף הדרך=זה לא סוף הדרך

אררררר... אני חייבת לתקן, טעויות כאלה עושות לי חררה...
לב יה :) עדי

טטנוס

New member
באמת וואוווווווו!../images/Emo6.gif

איזה כיף לקרוא אותך ולראות כמה את מרוצה ושמחה!
אני בטוחה שאת נראית מעולה עכשיו, ועוד כמה חודשים אפילו יותר טוב! נכון שזה נחמד לשמוע שאומרים שרזית?
זה נורא כיף! אז באמת כל הכבוד!
תמשיכי כך ושיהיה לך המון בהצלחה!
אנחנו כאן בשבילך
טטנוסית

למעלה