עדכון

ormor1

New member
עדכון

אז לאחר שקנינו מכשיר אנלציה התחלנו לעשות למור אנלציה וכמובן שצריך היה "קצת כח" הוא ממש נאבק איתנו והגענו למסקנה שרק שני אנשים יכולים לעשות לילד אנלציה ממש כח יש לילדים הקטנים ומה שחסר היה שעכשיו הוא גם מקורר עם נזלת ועכשיו אחרי שעבר השעול היבש התחיל השעול עם הליחה אף פעם זה לא ייגמר? חוץ מזה עוד שאלה גם איתכם יש מאבק על גזירת ציפורנים אצלנו זה ממש פרוייקט אחד מחזיק אותו והשני גוזר ציפורנים שמלווים במאבקים מה לעשות. יש לנו ילד ששונא שנוגעים בו והוא ישר משתולל רק בן 11 חודש מה יהיה הלאה? סליחה על האורך.
 
מוכר כל כל!!!

גזירת ציפורניים אצלינו נראת בדיוק כך, סרט אימה מלווה בבכי כשאחר מאיתנו מחזיק חזק, הם מרגישים לא טוב עם זה "שלוקחים" להם משהו ששייך להם
 
ובקשר לשיעול../images/Emo4.gif

גם גיא שלי החל אתמול באמצע הלילה שיעול מאוד יבש וצרידות מלווה בשיעול כלב כמו נביחה מוזרה מאוד אנחנו עם סירופ כל החורף.. עד הקיץ הבא... תרגישו טוב!!!
 

אמאורית

New member
הי

קודם כל תנסו להגיד לו שהמכשיר אינהלציה זה פיל וזה החדק שלו ועכשיו הוא מתחפש לפיל.... אצלנו קראנו לזה "צריך לעשות פיל" אולי זה יעזור לכם קצת במלחמה הזו. בקשר לגזירת ציפורנים, כן הם לא אוהבים את זה בכלל, רוב הילדים. אם המלחמה הזו ממש קשה איתו, אז תגזרי לו כשהוא ישן.... בהצלחה!
 

liatal

New member
יש מכשיר אינהלציה מדהים לילדים...

המכשיר עצמו הוא דמות של חיה או כל דבר אחר וגם המסכה עצמה מפוסלת במיוחד כדי שיהיה ידידותי לילדים ולא מלחיץ... אה והכי חשוב: הוא כמעט לא מרעיש מה שמצמצם את הפחד ממנו...מומלץ (למרות שלא קנינו כי יש לנו אחר) תהיו בריאים
 
הגישה שלי מעט שונה

ואצלניו זה עובד יפה, אולי יעזור גם לכם? יש דברים שהאחריות לביצועם מועבר לילד. יש דברים שחלק מההחלטה על הביצוע מועברת לילד. יש דברים שאין עליהם ויכוח. ועכשיו לשני הקשיים=האתגרים שציינת: אינהלציה נופלת בקטגוריה שאין על זה ויכוח (כמו כל עניין רפואי) ויחד עם זאת, הילד יכול לבחור היכן לעשות (בסלון, במיטה, מול טלויזיה וכו') הילד יכול לבחור עם מי, ואצלינו הילד גם מדליק ומכבה בעצמו ועושה הפסקות בהתאם לצורך שלו. גזירת ציפורניים - אולי הוא יבחר היכן ומתי וגם מי? אפשר להגיד: "היום נגזור ציפורניים, אתה תחליט מתי". לדעתי, מ"מלחמות" כדאי להמנע עד כמה שאפשר. ממילא לא הרבה מושג כאשר הילד מוחה ובוכה, לא? מקווה שנתתי לך כיוון מחשבה. בהצלחה.
 
למעלה