עדכון שהתקבל מהנהלת הפורומים - מעבר לאתר חדש

Eldad S

New member
עדכון שהתקבל מהנהלת הפורומים - מעבר לאתר חדש

עדכון מעבר לאתר החדש גולשים יקרים, בהמשך להודעות קודמות שפרסמנו, המערכת הטכנולוגית של תפוז אנשים אשר שימשה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ואינה ניתנת עוד להמשך תחזוקה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו פועלים להעלאת אתר חדש אשר יחליף את האתר הנוכחי. באתר החדש של תפוז, מתוכננים להיות פורומים ובלוגים נבחרים בלבד. כל יתר המדורים באתר לרבות קומונות, HIT, עולמות, Flix וכיוב' לא יישמרו. בימים אלו אנו מתחילים להעביר באופן מדורג את הפורומים למערכת החדשה במקביל לייבוא תכנים ישנים לתוך הפורומים. לאחר השלמת המעבר האתר הישן ירד מהאוויר ובמקומו יופיע האתר החדש. מי שמבקש לשמר תכנים שפרסם באתר מתבקש לגבותם. בברכה, הנהלת תפוז אנשים

Eldad S

New member
הנה עדכון ההנהלה מ-18.6.20

גולשים יקרים, בכוונתנו להתחיל, בתחילת השבוע הבא, לחבר את מנהלי הפורומים המרכזיים והמשתמשים שלהם אל מערכת הפורומים החדשה. התהליך יתבצע בתאום ובאופן אישי עם כל אחד ממנהלי הפורום. לאחר העברת הפורום למערכת החדשה, ייסגר לכתיבה הפורום במערכת הישנה ותופיע הודעה נעוצה המפנה את הגולשים לפורום החדש. בשלב זה הועלו למערכת החדשה חומרים חלקיים בלבד לחלק מהפורומים. לאחר השלמת התהליך בפורומים הפעילים המרכזיים, יערך תהליך יבוא נוסף להשלמת חוסרים מהמערכת הישנה למערכת החדשה. מנהלי פורומים מתבקשים לפנות לאימייל [email protected] בצירוף שם המשתמש והפורום שהם מנהלים ע"מ שנוכל להגדירם במערכת החדשה. להלן תשובות לשאלות נפוצות שעלו: האם כל הפורומים יעברו? בכוונתנו להעביר את כל הפורומים (לרבות פורומים סגורים) ובוודאי אלו שמנוהלים ופעילים כולל תכני הארכיון שלהם. אנו פועלים כמיטב יכולתנו לייבא את ארכיון ההודעות אך לאור היקף התכנים והמורכבות בייבוא המחייב התמודדות עם בעיות בלתי צפויות על בסיס יומי, אין וודאות שנצליח לייבא את כל החומרים. תהליך יבוא החומרים צפוי להימשך בשבועות הקרובים במקביל למעבר לאתר החדש. למה אנו לא מפרסמים הודעה גורפת? כאמור, המערכת ישנה ואינה מאפשרת עוד לפרסם הודעות בצורה גורפת במערכת המסרים הישנה. אנו פועלים לפרסום הודעה גורפת בעמודים ראשיים באתר בימים אלו. מתי ירד מהאוויר האתר הנוכחי? להערכתנו תהליך היבוא ימשך שבועות ספורים ולאחר מכן ירד האתר הישן ויעלה האתר החדש בצורה מלאה. האם גם הבלוגים יעברו לאתר החדש? בשלב ראשון יעלו רק הפורומים. אנו בוחנים בימים אלו פתיחת בלוגיה חדשה באתר החדש ופרטים נוספים יימסרו בנושא בהמשך. האם תהיה מערכת מסרים? באתר החדש יש מערכת מסרים חדשה ומתקדמת, אך לא נייבא הודעות ממערכת המסרים הישנה. האם קיימת אפשרות חיווי להודעות שנקראו? כן, ובנוסף לכך, לאור משוב שקיבלנו ממנהלי הפורומים בתחילת השנה, פיתחנו במיוחד תצוגת עץ להצגת ההודעות במערכת החדשה, כפי שאתם רגילים. ראו צילום מסך מצורף. למה אתם לא עונים להודעות? לאור שינוי המערכת, כמו הפניות גדולה מאוד ומרביתן חוזרות על עצמן. לפיכך אנו מרכזים את השאלות המרכזיות ועונים באופן גורף לכולם. סופ"ש נעים לכולם, הנהלת תפוז

פורום בלשנות - אחד האחרונים שעדיין קיים

פורום מתמטיקה נעלם. באתר החדש הוא לא נמצא ברשימה
בקושי רב הצלחתי להיכנס לאתר החדש, תחת אחד הכינויים הקודמים שלי ("בחשכת הלילה"), תוך כדי איפוס הסיסמה. עכשיו גם האתר החדש "ברח לי"
כשהתחברתי, לא מצאתי בו אפשרות למצוא פורום בזריזות, למשל לפי האות הראשונה של השם. טוב, שיהיה בהצלחה למי שימשיך איתם

מכתב מצחיק שקיבלתי במשרד

זה גוגל טרנסלייט כך מבלבל בין זכר לנקבה?
הי, סליחה שמטרידה אותך עם זה, אבל אני חושבת שזו הדרך הטובה ביותר לעבור. יש לי בעיה עם קרוב משפחתך, ולצערי לצערי העניין הזה לא נלקח ברצינות. אני לא רוצה ללכת איתך לפרטים על העניין, אבל אני יכול להבטיח לך שזה רגיש מאוד, אבל סכום הכסף שמעורבים בו הוא ממש לא כל כך גדול. זה יהיה הדוא"ל היחיד וזה תלוי בך להחליט מה לעשות, אך הרשה לי לומר לך מה יקרה אם תקבל החלטה שגויה. נמאס לי מהזבל הזה ואינני יכול להמשיך ולשתוק בעניין. אני אפרסם את כל הקבצים והמידע על עסקאותינו באינטרנט ואשלח את הקישור הזה לכל החברים, העמיתים לעבודה וקרובי משפחה. אתה המפלט האחרון ואני מקווה שתהיה אכפת לך שהציבור הזה לא ייצא, ואני יכול לדמיין שאתה בכלל לא רוצה להתבייש בזה. אני רק יכול לדמיין כמה בושה יכולה להיות לך, בגלל זה אני כותב לך את הדוא"ל הזה. בואו נשמור כך איך צריך להיות, שקט. אנחנו יכולים לשמור על העניין בשקט ולא להביך אף אחד בגלל הסכום שחייבתי. זה רק 3000 שקל. אני מקווה ברצינות שאתה לא רוצה שאכתוב את הדוא"ל הבא עם כל הפרטים ותאר את הבעיה לכל החברים שלך. לכן אני מעדיף אפילו לא לחשוף את זהותי, ופשוט לתקן את הדבר הזה עכשיו רק בין שניים מאיתנו. לעזאזל, אתה אפילו לא רוצה לדעת מה הבעיה, סמוך עליי. אנא אל תנסו ליצור איתי קשר בחזרה. אם אני לא אחזיר את הכסף שלי תוך יומיים, אדאג שכולם יידעו על הבושה הזו. כדי להישאר כמה שיותר גלישה בסתר, שלח את הכסף באמצעות bitcoin, זה קל מאוד לעשות ואני אדע מייד כשאשיג את זה. שלח 3000 ($ 850) לארנק ה- btc 12a9C85pbnBWFiAgKKASyZ3YA95s1TP3Xc (אם אתה לא יודע להשתמש בו, פשוט גוגל איך לקנות אותו). אני מבטיח לך, אף אחד לא יידע מה קרה וכולנו נישן טוב.

למעלה