עדכון חלמוניות

razyho

New member
עדכון חלמוניות

בשמורת להבים החלה הפריחה אבל.... רק 2 פורחות בעדכון שקבלתי הרגע מעוז גולן מסתבר שהראשונות פורחות מתחת לאורנים בסמוך לכביש. שיא הפריחה צפוי בעוד 3-5 שבועות בהתחשב בגשם

../images/Emo51.gif על העדכון, ותיקון קל

אין המדובר בשמורת טבע אלא ביער קק"ל. ע"פ טענה של עוז בעבר במסגרות אחרות, החלמוניות בלהבים אינן אוכלוסיית בר אלא תוצאה של העתקה מאזור יער סנסנה של היום.

razyho

New member
מעניין לשמוע, לי הוא לא סיפר

ומעניין עם כן מי העביר את הבצלים. אם זה היה מבצע של הרשות או החברה היינו שומעים על כך יותר כמו בסיפור עם האירוסים מצהלה שהייתי חלק מהעברה. מה גם שהאוכלוסייה בלהבים גדולה ומשתרעת על מספר גבעות. אולי חלק מקוריים?

שיר ורד

New member
קבל קישור לשרשור מלפני שנה

הודעתו של עוז גולן בנושא פורסמה כנראה בפורום טיולים בארץ בתפוז או ב ynet , גם כן , לפני שנה

razyho

New member
תודה רבה

אני מקווה להוסיף את עוז בקרוב לפורום הזה כי יש לו הרבה מאד מה לתרום. הידע שלו עצום ורב ואני נוטה לקבל מאד את דעתו ואת הגדרותיו עקב נסיונו רב השנים בכל הקשור בצמחייה של ישראל (ויש הבדל בין צומח ),והמורים שהיו לו במשך השנים כמו למשל שמידע ועוד.

שיר ורד

New member
עוז היה פעיל בעבר בפורום זה

בעקבות גלישה לויכוחים פוליטיים בפורום אחר של תפוז, שבעקבותיהם הוא נחסם, הוא החליט להחרים את כלל הפורומים של תפוז. למרות פניותיי אליו, אין הוא מעוניין לשוב לפורומים של תפוז, אך הוא ממשיך לכתוב באחד הפורומים של המתחרים.

razyho

New member
כן....לאבותינו ולנו:)

שנים רבות שעוז מחזיק במשנתו הבלתי אפשרית של גנדי ז"ל. זה מצער, אבל זה מה שיש ואיש באמונתו יחיה

למעלה