עדירון כתבה פצצה באתר גלובס$$$$$$$$

מצב
הנושא נעול.

ZION

New member
וילסון לצערי רק היום ראיתי את ההודע

כן,אתה יכול לעשות שורט
אני העמיד לרשותך 500000 מניות לשנה ואתה תפקיד אצל עו"ד ערבות כספית או ערבות בנקאית על 250000 שקל
וילסון לצערי רק היום ראיתי את ההודעה שלך לא חבל לך על הכסף?

וילסון1

New member
ציון,אתה יכול ללכת 40 שנה במדבר

וילסון לצערי רק היום ראיתי את ההודעה שלך לא חבל לך על הכסף?
ולא תגיע לתשואות שלי. שב בשקט

ZION

New member
אם תשים לב

ולא תגיע לתשואות שלי. שב בשקט
אם תשים לב
ציון זה ירושלים אז מהמדבר כבר יצאתי לא אמרתי שאני מרוויח יותר מימך אבל ציינתי שהרווחת על גב אנשים תמימים שהרצת מניות מהסוג של עדירון אז אני אשב בשקט רק כאשר אנשים מסוגך,, ישבו במקום המתאים להם

חלסן

New member
מה זה ? העמדתי לצחוק קניה בעדירון ב

אלי זהבי מתכנן לגייס כ200מליון שקל במניות באמצעות השלד הבורסאי עדירון. בכוונתו לרכוש בתי זיקוק ותחנות דלק במערב אירופה ובארה"ב* מדובר במפעלים בשווי מאות מליוני דולרים.ועוד זהבי רושם בכתבה שיכול להיות שעדירון תהפוך בעתיד לחברה במדד100 אבל לא זאת המטרה הוא אומר. כתבה ענקית באתר גלובס על השלד עדירון מנסה להביא את הכתבה לכאן.
מה זה ? העמדתי לצחוק קניה בעדירון ב
22 אגורות ... מה עושים עם נייר כזה בכלל ?

kendog keds

New member
בעקבות הדיון הסוער על עדירון

אלי זהבי מתכנן לגייס כ200מליון שקל במניות באמצעות השלד הבורסאי עדירון. בכוונתו לרכוש בתי זיקוק ותחנות דלק במערב אירופה ובארה"ב* מדובר במפעלים בשווי מאות מליוני דולרים.ועוד זהבי רושם בכתבה שיכול להיות שעדירון תהפוך בעתיד לחברה במדד100 אבל לא זאת המטרה הוא אומר. כתבה ענקית באתר גלובס על השלד עדירון מנסה להביא את הכתבה לכאן.
הכוונה לדיון הזה, על זהבי והגיוס באמצעות השלד הבורסאי עדירון, האם הנפילה של המניה היום מוכיחה לדעתכם ש-DW צדק והמחיר של המניה אמור להיות באזור האגורה כדי להיות מפתה, או שמא מדובר בסקפטיזם עקב ההודעה ואולי בעצם קיבלנו פה דיסקאונט עצבני (סקפטי מאוד...)

וילסון1

New member
בוקר טוב

הכוונה לדיון הזה, על זהבי והגיוס באמצעות השלד הבורסאי עדירון, האם הנפילה של המניה היום מוכיחה לדעתכם ש-DW צדק והמחיר של המניה אמור להיות באזור האגורה כדי להיות מפתה, או שמא מדובר בסקפטיזם עקב ההודעה ואולי בעצם קיבלנו פה דיסקאונט עצבני (סקפטי מאוד...)
בוקר טוב
אגורה וחצי אגורה אחת לחברה ןחצי אגורה זה טיפ

שתי אגורות

שתי אגורות
10 מיליון נקנה השלד חלקי 500 מליון מניון = 2 אג'

מצב
הנושא נעול.
למעלה